Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pani dyrektor Czarta nie tylko, że nie ma poczucia humoru, ale zero wyczucia sytuacji, zero inetligencji, zero wspólnoty ze społecznością szkolną. Trzy ZERA to trochę za dużo jak na dyrektora szkoły z takimi tradycjami. Za czasów dyrektora Chromińskiego gości relegowaliby ze szkoły, ale na nieszczęście poprzedniego ustroju i na szczęści naszych dzieci doczekaliśmy się demokracji, która daje możliwość swobodnej wypowiedzi w racjonalnych granicach, a te nie zostały przekroczone. Brawo prokuratrura, wstyd prawnicy pani dyrektor. Mam nadzieję, że to nie byli absolwenci Czarta...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to stała się krzywda fladze państwowej.Co za paranoiczny i chorobliwie nawiedzony naród.Dobrze że są jeszcze w kraju mądrzy ludzie.Amen
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani dyrektor Czarta jest hu.ja warta chciała dupy podlizac ale jej zdeka nie wyszło co za baba zwolnic ja w cholere jak nie umie pełnic powierzonych funkcji co z niej za pedagog??? Ona pewnie byla swietojebliwa w mlodosci i nigdy nic nie zrobila glupiego ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Dyrektor mogę tylko Pani współczuć -ale czemu się dziwić paru przygłupom skoro i sąd zbagatelizował profanację Flagi Narodowej? W 1939 r na jednej z zamojskich szkół wywieszono na rozpoczęcie roku szkolnego Flagi Narodowe.W obliczu zbliżających się działań wojennych woźny tej szkoły schował je u siebie w domu aby nie zostały zbeszczeszczone.O tym fakcie powiadomił gestapo człeczek o świadomości podobnej tej jaką posiadają w/w"bohaterowie ".Cała rodzina woźnego została rozstrzelana pod murami zamojskiej rotundy. Panie profesorze od historii w tym gimnazjum,powinien Pan zrezygnować z tej pracy, bo widzi Pan nauczanie tego przedmiotu to coś więcej niż operowanie datami i nazwami.Zapewne zapomniał Pan im wytłumaczyć ,że flaga i godło to jak ojciec i matka a może i więcej.Tak mnie uczył śp. Prof.T.Maziasz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TADO napisał:
A co to stała się krzywda fladze państwowej.Co za paranoiczny i chorobliwie nawiedzony naród.Dobrze że są jeszcze w kraju mądrzy ludzie.Amen
OBY TO NIE BYŁ AMEN DLA TWOJEGO ROZWOJU UMYSŁOWEGO-BO FLADZE FAKTYCZNIE STAŁA SIĘ KRZYWDA. A PROPOS- MYŚLĘ,ŻE SĄD CZUJE SIĘ ZASZCZYCONY TWOIM DLA NIEGO UZNANIEM.CERTYFIKAT MĄDROŚCI WYDANY PRZEZ CIEBIE MA FAKTYCZNIE WIELKĄ WAGĘ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
janko muzykant napisał:
Pani dyrektor Czarta jest hu.ja warta chciała dupy podlizac ale jej zdeka nie wyszło co za baba zwolnic ja w cholere jak nie umie pełnic powierzonych funkcji co z niej za pedagog??? Ona pewnie byla swietojebliwa w mlodosci i nigdy nic nie zrobila glupiego ???
TAKI JEST REZULTAT UZASADNIENIA SĄDU ,TYLKO PATRZEĆ JAK W TYM GIMNAZJUM KONSTYTUCJA ZAWIŚNIE W MIEJSCU PAPIERU TOALETOWEGO -no ale cóż to będzie tylko kolejny wybryk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jacek napisał:
Pani dyrektor Czarta nie tylko, że nie ma poczucia humoru, ale zero wyczucia sytuacji, zero inetligencji, zero wspólnoty ze społecznością szkolną. Trzy ZERA to trochę za dużo jak na dyrektora szkoły z takimi tradycjami. Za czasów dyrektora Chromińskiego gości relegowaliby ze szkoły, ale na nieszczęście poprzedniego ustroju i na szczęści naszych dzieci doczekaliśmy się demokracji, która daje możliwość swobodnej wypowiedzi w racjonalnych granicach, a te nie zostały przekroczone. Brawo prokuratrura, wstyd prawnicy pani dyrektor. Mam nadzieję, że to nie byli absolwenci Czarta...
WEDŁUG CIEBIE ,MOŻE PANI DYREKTOR POWINNA DRZEWCE TEJ FLAGI ZATKNĄĆ W MISCE KLOZETOWEJ?Nie zastanowiłeś się nad tym ,że demokracja dla takich ludzi jak ty jest nieszczęściem,.Panie Dyrektorze Chromiński nie znam Pana ale chylę przed Panem czoła taka decyzja by była jedyna i sprawiedliwa bo dla bydła odpowiednia jest obora a nie szkoła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co się dzieje w Czartorychu to Skandal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie wszyscy wiedza, że był jeszcze jeden film, pokazujący jak młodzież z tej szkoły odbiera matury. Filmik nakręcony w kontekście przemocy, bijatyki i popapranych wizji scenariusza- a wszystko w na korytarzach szkoły, trwał ok. 7 min. Jak rozpętała się afera z pisuarami to ten filmik usunięto. Ponadto w nagrodę za obrażę symboli państwowych, jest nagroda - Przyjeżdża Prezydent RP i chwali młodzież, a przecież ani wynik matur, ani osiągnięcia do piet nie dorastają LO 9. Ale jak to zawsze w Polsce były, kto bliżej władzy ten korzysta. Demokracja... polsko- białoruska demokracja.... Absolwentka tej szkoły....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prokurator uznał, że (...) uczniowie nie mieli na celu znieważenia flagi, a wyrażali jedynie radość z zamontowania nowych pisuarów .... Jaja wy sobie robicie w tej całej nieszczęsnej prokuraturze???? Co wy macie opinię publiczną za deb***a???? Róbcie tak dalej, a młodzież sobie zakoduje we łbach, że na flagę można nasrać, a i tak uznają, że cieszyli się z nowych klozetów. Żenada. Polska = kraj dla przestępców (bo kary tutaj żadnej nie ma).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta młodzież nie zrobiła nic więcej jak tylko jota w jotę naśladowała dorosłych, tylko wystarczy dobrze się rozejrzeć. Młodzi tak naprawdę to nie wiele wymyślają większość to naśladowani dorosłych. Jestem pewny że nie upłynie wiele lat jak niejeden z uczestników tego hapeningu wykaże się postępowaniem jak pani dyrektor, taka kolej rzeczy. Najbardziej bezwzględni finansiści, rekiny biznesu, itp to byli hipisi. I jak mało kiedy prokuratura postąpiła słusznie. Lechu za młodu sikał do kropielnicy- i co zobaczcie wyrósł na bohatera narodowego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiki napisał:
To co się dzieje w Czartorychu to Skandal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie wszyscy wiedza, że był jeszcze jeden film, pokazujący jak młodzież z tej szkoły odbiera matury. Filmik nakręcony w kontekście przemocy, bijatyki i popapranych wizji scenariusza- a wszystko w na korytarzach szkoły, trwał ok. 7 min. Jak rozpętała się afera z pisuarami to ten filmik usunięto. Ponadto w nagrodę za obrażę symboli państwowych, jest nagroda - Przyjeżdża Prezydent RP i chwali młodzież, a przecież ani wynik matur, ani osiągnięcia do piet nie dorastają LO 9. Ale jak to zawsze w Polsce były, kto bliżej władzy ten korzysta. Demokracja... polsko- białoruska demokracja.... Absolwentka tej szkoły....
HAHAHA! jestem pod wrażeniem... naprawdę :| za bardzo się nie ukrywasz ze swoimi ograniczonymi poglądami i uprzedzeniami. Po sformułowaniu zdań można wnioskować, że jesteś uczniem lub absolwentem 9. Co więcej należysz do grona ludzi, którzy wywołują jakieś wojny pomiędzy Czartorychem a Waszą szkołą. Na szczęście należy to już do wymarłej rzadkości. Przede wszystkim filmik, o którym piszesz to czołówka nakręcona przed studniówką. Można ją obejrzeć na płycie, którą otrzymali uczniowie jednej z klas. Dlatego radzę wcześniej sprawdzić informację zanim zaczniesz je publikować dalej. Naprawdę mi przykro jeśli nie zrozumiałaś/eś scenariusza. A filmik nie został usunięty żeby go ukryć. Wręcz przeciwnie jest publicznie dostępny dla każdego kto wykaże trochę inicjatywy aby zdobyć płytę DVD. Co do wizyty Prezydenta to w Twoich słowach wyczuwam przejawy zazdrości. Heh... chyba jednak nie ma o co.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaj napisał:
HAHAHA! jestem pod wrażeniem... naprawdę :| za bardzo się nie ukrywasz ze swoimi ograniczonymi poglądami i uprzedzeniami. Po sformułowaniu zdań można wnioskować, że jesteś uczniem lub absolwentem 9. Co więcej należysz do grona ludzi, którzy wywołują jakieś wojny pomiędzy Czartorychem a Waszą szkołą. Na szczęście należy to już do wymarłej rzadkości. Przede wszystkim filmik, o którym piszesz to czołówka nakręcona przed studniówką. Można ją obejrzeć na płycie, którą otrzymali uczniowie jednej z klas. Dlatego radzę wcześniej sprawdzić informację zanim zaczniesz je publikować dalej. Naprawdę mi przykro jeśli nie zrozumiałaś/eś scenariusza. A filmik nie został usunięty żeby go ukryć. Wręcz przeciwnie jest publicznie dostępny dla każdego kto wykaże trochę inicjatywy aby zdobyć płytę DVD. Co do wizyty Prezydenta to w Twoich słowach wyczuwam przejawy zazdrości. Heh... chyba jednak nie ma o co.
Nie jestem absolwentką 9. Nie jest moim zamiarem wywoływanie wojny. Jako dorosła osoba, mająca o życiu większe pojęcie od Ciebie, mam swoje poglądy i zdanie na temat szmiry, którą oglądałam i zapisałam na dysku (przyjdzie czas na wykorzystanie). To co się dzieje w LO jest obrazą dla absolwentów, którzy pracowali nad renomą tej szkoły... a nie bezczelnie wykorzystywali jej tradycje, charakter i siłę. Nie spinaj się, bo jeżeli ktoś sra w swoje gniazdo i nazywa to sztuką jest zwykłym dupkiem. Życzę Ci nabycia umiejętności oddzielania ziarna od plew... powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz te tzw."mądre głowy" nie mają odwagi stwierdzić,że chamstwo jest chamstwem.A tym właśnie popisali się ci uczniowie.A sąd w czasach chamstwa jest też na usługach błazeństwa.Nie popisali się ci "nowocześni" przedstawiciele "prawa"!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czartorych powinni zamknąć! Szkoła ta psuje wizerunek naszego miasta. Szkoda takiego budynku na szkole dla takich matolow, ktorych rozwój umysłowy zatrzymał sie w gimnazjum. Brakuje w puławach M1 mysle wiec ze miejsce to bylo by idealne na tak nowy obiekt m.in. rekracyjny. Zapytacie co z mlodzieza ktora tam chodzi, nic prostszego ktos przeciez musi sprzątać wiec mysle ze osoby znajace dobrze ta szkole byly by idealne, czesc tez zawsze moze wyspecjalizowac sie w budowaniu pisuarow skoro tak lubi takie nowosci. Powodzenia wszystkim uczniom nie chodzącym do czartorycha w unikaniu tych ludzi. Niestety, nic więcej nie da się z nimi zrobić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość Ty głupi tłuku nie wiesz o co chodzi więc stul ryj. Filmik, który powstał miał za zadanie pokazać w szyderczy sposób w jakim kraju żyjemy. Otwierają 2 km autostrady przyjeżdża premier stado przydupasów ze wstęgami i śpiewają hymn i tym podobne sytuacje. Uczniowie wtedy otrzymali mnóstwo listów za obywatelską postawę i zaobserwowanie realiów Polski. Pani dyrektor ma ograniczony światopogląd na ten temat i to jest pokazane w tej wypowiedzi filmik nie rani uczuć narodowych, a jedynie pokazuje w dość prymitywny sposób w jakim kraju żyjemy! Dokąd idziesz POLSKO!!!??? I brawa dla uczniów jeszcze raz. A prymitywy uciszcie się;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...