Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A kto powiedział, że ten strajk to dla dobra dzieci? Nie jakiś stary komunista z ZNP?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoła Podstawowa w Końskowoli nosi imię Henryka Sienkiewicza :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może im się z Kurowem pomyliło bo tam jest S.P. im ks.G.Piramowicza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Dudkowski. Tytul istny clickbejt. Odpusc...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na co drązysz temat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po c*** drążyć temat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż znaczy życie wobec tysiączka żądań? Czy ktokolwiek z nauczycieli uderzy się w piersi? Czy naprawdę popierający tych szantażystów nie widzą jaki stres fundują oni dzieciom?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wkrotce zawiesza strajk w calej Polsce. bo pojda na wolne przed swietami ktore im sie nalezy. A moze w te dni odrobia material zalegly z uwsagi na strajki. Kiedys byli super nle nie to co jest teraz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KIEDY BRONIARZ ZOSTANIE OBCIĄŻONY ZA DESTABILIZACJĘ PAŃSTWA POLSKIEGO I NARAŻENIE MŁODZIEŻY NA STRES?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spoczywaj w pokoju Aniołku, może inni będą mieli więcej szczęścia i doczekają przeszczepu ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy media społecznościowe są oficjalnym kanałem komunikacji? Ja tam nic nie wiem i czekam na polecony od szkoły, że zajęcia są wznowione.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za co 1000zł za godność w zawodzie? Koledzy nauczyciele (jestem nauczycielem) proszę mi wytłumaczyć jak to jest. Moja siostrzenica chodziła do gimnazjum uczyła się super (średnia 5,1) poza matematyką gdzie była lipa postawiła koleżanka 4 ale tylko dlatego, że pracuje w tej samej szkole. Poszła do LO matma dalej kiepsko przyszła matura no i trzeba korki. Korki dawała jej koleżanka, która uczyła w gimnazjum po pół roku siostrzenica była najlepsza w klasie. Czyli za kasę można nauczyć a na lekcji co. Ja uczę informatyki i dzieci nie mają żadnych zeszytów ani książek i efekt jest taki że są same 5 i 6 a wiedzę mają taką, że na studiach jest 0 problemu. Według mnie 90% nauczycieli to banda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy strajk funduje stres- jak strajkowała policja nie baliśmy się chodzić po ulicach, jak strajkują pielęgniarki nie boimy się o swoje życie, jak strajkują górnicy nie boimy się że spalą pół Warszawy , jak strajkują rolnicy taksówkarze  - zawsze jest jakiś stres - jak nauczyciel ma strajkować inaczej -  nie ważne czy się z mini zgadzam czy nie ale z tym stresem to brednia  Licealista  KIEDY BRONIARZ ZOSTANIE OBCIĄŻONY ZA DESTABILIZACJĘ PAŃSTWA POLSKIEGO I NARAŻENIE MŁODZIEŻY NA STRES? A kiedy ktoś rozliczył policjantów za brak patroli, niewypisywanie mandatów, lekarzy pielęgniarki za odejście od łóżek, za palenie opon kolejaży za opóżnione pociągi To się nazywa demokracja - nie wiem jakim sposobem licealista pisze takie brednie chyba jakieś podstawy ma w tym liceum  - ale bez obaw matura rozliczy A tak swoją droga zmarło dziecko nie doczekało się na przeszczep TO PYTAM KTO I KOGO ROZLICZY ZA TEN BAŁAGAN W TRANSPLANTOLOGII Kondolencje dla rodziców , rodziny i przyjaciól, każde życie jest cenne i smutne gdy się kończy, ale najbardziej przygnediające jest to że dziecko można było uratować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może nie Broniarza a rząd i prezesa wszystkich prezesów obciążyć bo to rząd nie ma pieniędzy dla nauczycieli a ma dla rolników 100+ za świniaka i 500+ za krowę tylko nie wiadomo czy za każdą czy za drugą i następną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ma piernik do wiatraka że tak zapytam w związku ze śmiercią tego dziecka ? Bo wuj to takie coś pisać Panie redaktorzyna ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za co 1000zł za godność w zawodzie? Koledzy nauczyciele (jestem nauczycielem) proszę mi wytłumaczyć jak to jest. Moja siostrzenica chodziła do gimnazjum uczyła się super (średnia 5,1)  poza matematyką gdzie była lipa postawiła koleżanka 4 ale tylko dlatego, że pracuje w tej samej szkole. Poszła do LO matma dalej kiepsko przyszła matura no i trzeba korki. Korki dawała jej koleżanka, która uczyła w gimnazjum po pół roku siostrzenica była najlepsza w klasie. Czyli za kasę można nauczyć a na lekcji co. Ja uczę informatyki i dzieci nie mają żadnych zeszytów ani książek i efekt jest taki że są same 5 i 6 a wiedzę mają taką, że na studiach jest 0 problemu. Według mnie 90% nauczycieli to banda.
 I w tych 90% napewno Ty  jesteś. Twoja siostrzenica jest napewno wybitnym  dzieckiem, jak każde dziecko PiS. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy strajk funduje stres- jak strajkowała policja nie baliśmy się chodzić po ulicach, jak strajkują pielęgniarki nie boimy się o swoje życie, jak strajkują górnicy nie boimy się że spalą pół Warszawy , jak strajkują rolnicy taksówkarze  - zawsze jest jakiś stres - jak nauczyciel ma strajkować inaczej -  nie ważne czy się z mini zgadzam czy nie ale z tym stresem to brednia   Licealista KIEDY BRONIARZ ZOSTANIE OBCIĄŻONY ZA DESTABILIZACJĘ PAŃSTWA POLSKIEGO I NARAŻENIE MŁODZIEŻY NA STRES? A kiedy ktoś rozliczył policjantów za brak patroli, niewypisywanie mandatów, lekarzy pielęgniarki za odejście od łóżek, za palenie opon kolejaży za opóżnione pociągi To się nazywa demokracja - nie wiem jakim sposobem licealista pisze takie brednie chyba jakieś podstawy ma w tym liceum  - ale bez obaw matura rozliczy A tak swoją droga zmarło dziecko nie doczekało się na przeszczep TO PYTAM KTO I KOGO ROZLICZY ZA TEN BAŁAGAN W TRANSPLANTOLOGII Kondolencje dla rodziców , rodziny i przyjaciól, każde życie jest cenne i smutne gdy się kończy, ale najbardziej przygnediające jest to że dziecko można było uratować.
 Kiedy broniasz i inni zostaną osądzeni za wrogie działania p-ko dzieciom, rodzicom, społeczeństwu ?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do As: Na informatyce pewnie ma Pan grupy dzielone. A na matematyce czy polskim klasy coraz liczniejsze. U córki w liceum klasa liczy 36 osób, z czego połowa nie zainteresowana lekcją i przeszkadza tym, którzy się chcą czegoś nauczyć. Może stąd brak efektów w szkole? Na korkach praca indywidualna. I pewnie pisze Pan o przygotowaniu do studiów informatycznych... Przygotowanie prezentacji w Power Poincie to nie informatyka, ale 5 i 6 można w szkole postawić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są jednak b. mądrzy ludzie wśród nas i Ich cenimy. Nie wszyscy są pachołkami glajcu czy szkopów. Brawo puławski ZNP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te świnskie-krowie dopłaty da UE a nie PiS. Dlaczego sekciarze Pancernej Brzozy tak klepią w kółko bajdy. Sabałą nie staną się ale klepią i git.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...