Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
skoro zablokowana droga od ryk to dlaczego fotka z miejscowości Kurów???????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO TYLKO PROFESJONALIZM DZIENNIKARZY Z DZIENNIKA WSCHODNIEGO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
skoro zablokowana droga od ryk to dlaczego fotka z miejscowości Kurów???????????
Ty chyba w Kurowie nie byłeś jaki to Kurów i z której strony ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic podobnego, na zdjęciu są Ryki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BO JUŻ ZDĄŻYLI ZMIENIĆ ZDJĘCIĘ,NA POPRZEDNIM BYŁ ZNAK Z NAZWĄ MIEJCOWŚCI: KURÓW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dokładnie artykuł czytałam ok 9:20 i fotka była ze znakiem kurów - czytać jeszcze potrafię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jaja!!! na zdjęciu jest mój sąsiad Zbycho (NA ROWERZE)- i jego reklamówka jak zawsze wypelniona pustymi puszkami po piwie he he
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale ci sasiad frajde zrobił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to są ryki jak nie wiesz to nie pisz takich bredni tyle z mojej strony pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cobra napisał:
to są ryki jak nie wiesz to nie pisz takich bredni tyle z mojej strony pozdrawiam.
czytaj idioto wszystkie komentarze , o ile masz mózg większy niż łepek od szpilki może coś pojmiesz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...