Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Noc Muzeów w Puławach: Gwardziści zatańczyli na dziedzińcu [zdjęcia, wideo]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 maja 2018 r. o 13:23 Powrót do artykułu
Żałosne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super bylo p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pod kierownictwem Pani z nadania pis „muzeum” przekracza granice śmieszności. Czy to muzeum? Co prawda brak filcowych kapci, ale reszta jest w latach 70. PRL-u. Brak wizji i muzealiów, szkoda pieniędzy miasta. Upartyjnione Muzeum jak i Dom Chemika nie spełniają ŻADNEJ z FUNKCJI instytucji kultury XXI wieku. Po występie Gwardii Gryfa dochodzę do wniosku, że władze miasta i dyrektor muzeum uważają mieszkańców Puław faktycznie za ciemny lud. Ile to kosztowało?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam z dziećmi. Były oczarowane pawiami i pokazami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że mnie nie było...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem mieszania polityki do wszystkiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpiekniejsza Noc w Puławach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piękna Noc! Chwilę popadalo ale nie przeszkadzało to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaja sobie robi dyrektor Mielniczenko. Ma pani mieszkańców Puław za ciemniaków, którzy zachwycą się kilkoma osobami latającymi z flagami? Co to było? Proszę zobaczyć co na tą niezwykłą noc zaoferowało np. Muzeum Wsi Lubelskiej. Za co bierze pani pieniądze? W najstarszym muzeum w Polsce noc muzeów zakończyła się o 23.00. A w innych trwała do 2-3 w nocy. Sprowadziła pani puławskie muzeum na bardzo niski poziom. Z Puław pod pani komendą zrobiła się jakaś gminna izba. Wystawy? Jakie wystawy? kilka zdjęć wywieszonych w Domku Żółtym? W dodatku zatrudnia pani coraz to nowych pisowskich pociotków. A to pani Cieloch - księgowa, która już jedną fuchę ma w Parku Technologicznym, a to zięć byłego radnego z Janowca. Ile tam jeszcze znajomych pani upchnie? Przecież to jest z naszych podatków? To nie jest folwark tylko najstarsze muzeum w Polsce i powinno reprezentować światowy poziom. Siedzi już pani rok na stołku i nie sprowadziła pani żadnych dzieł i przedmiotów z państwowej już kolekcji Czartoryskich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem tej nienawiści i personalnych przytyków. Puławska noc muzeów była świetna. Mam wrażenie ze te osoby negatywnie się wypowiadające po prostu nie były w muzeum. Bylem z zona, dziećmi i znajomymi - wszystkim się bardzo podobalo. Wystawy ciekawe, po drugie można było zwiedzać do połnocy, obsługa profesjonalna i chętna do pomocy. Kolejne przakłamanie to brak nowych eksponatów. Nowe eksponaty były - wystarczyło pójść i je zobaczyc. Ale najlepiej ziać nienawiścią i pokazywać swoją małostkowosc. Mnie jest wszystko jedno kto kieruje muzeum, a to co zobaczyliśmy w sobotę pokazuje że muzeum zmierza w dobra strone. Przykro tylko ze zamiast się cieszyć z sukcesu i wspierać do dalszego rozwoju puławskio muzeum  znajdują się takie osoby, które chyba cieszyłoby jakby nic w Puławach nie było, a i tak byłoby źle.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko było piękne i ciekawe. Nie żałuje że przyszłam z całą rodziną!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...