Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nogi krowy zapadały się w oborniku. Inspektorzy odebrali zwierzęta właścicielce

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 lutego 2017 r. o 17:45 Powrót do artykułu
tak ,tak, nogi obecnej wladzy grzezna w gnoju ,ktory po sobie pozostawily rzady klula Eulopy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
He he zwierzętom pomogli a ludzi zostawili masakra gdzie prokurator.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydaje mi się pani mg. Magdaleno Słowińska że pierwsze należało się pomóc tym kobietom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może trzeba było tym Paniom wywieźć obornik Panowie Inspektorzy....a tak to zadna pomoc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się ktoś decyduje na trzymanie zwierząt, to powinien o nie dbać. Właścicielka powinna stanąć przed sądem grodzkim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedni ludzie ,może sami nie mieli co jeść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Katolicko Polsko,co się tutaj dzieje!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Temu Artyfikiewiczowi to ktoś powinien napisać gwoździem na czole "NIE KRADNIJ".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jak zachowywala sie polcja z posterunku w Kazimierzu Dolnym? Bezpodstawne wtargniecie na teren posesji bez zadnego zakazu. Uzycie gazu i kajdanek bez podstanej przyczyny. Krzyki i grozby pod obrazem tej kobiciny.. Z racj tego, ze jestem prawnikiem ustalilem juz Z Pania forme pomocy prawnej i wystosuje akt oskarzenia do prokuratury na ukaranie policjantow za naruszenie nietykalnosci osobiatej i bezpodstawne wtargniecie na posesje. Kazimierz moze i male miasto dla turystow ale jest miatem bezprawia, szczegolnie w kwestii urzedu i posterunku polcji.. Przyjrzymy sie tej sprawie b. Wnikliwie i wycigniemy konsekwencje a szczegolnie wezmiemy pod uwage zajscia polcji. Pozdrawiam Andrzej Rogoyski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z racj tego, ze jestem prawnikiem ustalilem juz Z Pania forme pomocy prawnej i wystosuje akt oskarzenia do prokuratury na ukaranie policjantow za naruszenie nietykalnosci osobiatej i bezpodstawne wtargniecie na posesje. Kazimierz moze i male miasto dla turystow ale jest miatem bezprawia, szczegolnie w kwestii urzedu i posterunku polcji.. Przyjrzymy sie tej sprawie b. Wnikliwie i wycigniemy konsekwencje a szczegolnie wezmiemy pod uwage zajscia polcji. Pozdrawiam Andrzej Rogoyski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to za "inspektorzy"? Od kiedy to jakaś fundacja ma prawo odebrania komukolwiek czegokolwiek? Brawo dla was "inspektorzy" za odebranie biednym ludziom zwierząt, więcej byłoby pożytku z was gdybyście pomogli im stworzyć lepsze warunki dla tych krów i koni, a tak to zwykli złodzieje jesteście. Po za tym są prawdziwe służby, które się tym powinny zajmować, czyli Inspekcja Weterynaryjna, a nie jacyś przebierańcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Pol metra obornika to ona zrobiła w 3 miesiące a nie latami :p Było im wywieźć gnoj (sprzedalibyscie sobie i mieli kasę na fundację) i dalej byłoby spoko - zwierzęta nie wyglądają na zabiedzone .
Wypasione jak cholera ,szczególnie ten chyba zdechły psina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fachowi inspektorzy??? jedyne tragiczne zdjęcie to biedny padły pies z jakiegoś nieznanego powodu (może choroby, starości, otrucia itp.) Drugi piesek na zdjęciu wygląda na zadbanego szczęśliwego pieska. Metalowa klatka w schronisku będzie dla niego "wybawieniem". Krowy stoją na zaścielanym ściółką (słomą) oborniku i widać ich kopyta. Jest zima a obornik wywozi się na wiosnę. Zdjęcia robione od dołu dają mylny obraz. Koń jest dobrze utrzymany i wykarmiony. Warunki ma bardzo dobre. To nie człowiek co jak niektórzy potrzebuje ponad +20. Jak ktoś nie wie jakie warunki bytowania konia są dla niego właściwe tzn zamknięte szczelnie pomieszczenie, czy z dostępem świeżego powietrza to niech poczyta fachowej literatury. Mam nadzieję na powodzenie Panie mecenasie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzej Rogoyski dobre sobie. A ja jestem królową Elżbietą II :) Ortografia gimnazjalna."Wystosuję akt oskarzenia do prokuratury na ukarania....hahahahahah.. idealne.Prawnikiem,to ty chłopcze , całą pewnościę nie jesteś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już nie pierwszy raz w Kazimierzu takie sceny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co do tej pory robił Osrodek Pomocy Społecznej. w Kazimierzu. Za zimno było aby ruszyć tyłki. PRACUSIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powyższy wpis osoby posługującej się moim imieniem i nazwiskiem (Andrzej Rogoyski) nie jest moim wpisem.  Ta osoba poszywa się pode mnie, adwokat Andrzej Rogoyski 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powyższy wpis osoby posługującej się moim imieniem i nazwiskiem (Andrzej Rogoyski) nie jest moim wpisem. Ta osoba poszywa się pode mnie, adwokat Andrzej Rogoyski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...