Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zaczyna się rozdawnictwo stołków w Azotach przez PiS-lamistów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dojna zmiana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Qrwa co za szopka. Ludzie, Puławianie obudźcie się. Pislam zniszczy azoty i miasto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też chcę stołek w Azotach. byłem w PiS, mogę być w SiS, albo u Kukiza. Zapiszę się gdzie trzeba, wyliżę tyłek komu trzeba tylko też chcę taką pracę. Żeby mi stanowisko jakieś stworzyli. Nie musi być od razu za 10 tys. Zadowolę się na początek połową:))) Co mam zrobić? Może pan Sławek podpowie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
napisali artykuł bo całe azoty huczały że już SAKa wypieprzy..li, min zatrudnili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W jakich latach SAK studiował? Panie Sławku - proszę podać daty? A może to jakaś tajemnica?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W jakich latach SAK studiował? Panie Sławku - proszę podać daty? A może to jakaś tajemnica?  
Qrwa co za szopka. Ludzie, Puławianie obudźcie się. Pislam zniszczy azoty i miasto.
a pan Sławek siedzi, śmieje się z was i zawija w te sreberka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
idź z odpowiednim załącznikiem
Ja też chcę stołek w Azotach. byłem w PiS, mogę być w SiS, albo u Kukiza. Zapiszę się gdzie trzeba, wyliżę tyłek komu trzeba tylko też chcę taką pracę. Żeby mi stanowisko jakieś stworzyli. Nie musi być od razu za 10 tys. Zadowolę się na początek połową :))) Co mam zrobić? Może pan Sławek podpowie?
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe jakie awanse się posypią dalej. Pan Rafał wierny współpracownik w SiS z pewnością zaraz awansuje, przecież taki wykształcony i elokwentny. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielu już odmawia modlitwę: Ojczyznę dojną .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielu już odmawia modlitwę: Ojczyznę dojną ..... , koryto podstaw panie SAK ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tego pana nie polecam, jako starosta wykazał się wyjątkowym chamstwem i brakiem szacunku do wielu ludzi ale cóż spacerki pod rączką z panią Sadurską się opłacały. Ona sama wytykała (sapiąc przez nos, lub z otyłości) poprzednim rządzącym, że mają za dużo urzędników, PiS-y mają ich obecnie jeszcze więcej... Kamiński, jako buc dostał fuchę jak się patrzy... cóż pozamiata draparką, jak on to potrafi. W związku Solidarności za mało dawali a kredyty trzeba spłacać. Smutne ....nie było takiego stanowiska to go zrobili. Tak naszła dobra zmiana....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tego pana nie polecam, jako starosta wykazał się wyjątkowym chamstwem i brakiem szacunku do wielu ludzi ale cóż spacerki pod rączką z panią Sadurską się opłacały. Ona sama wytykała (sapiąc przez nos, lub z otyłości) poprzednim rządzącym, że mają za dużo urzędników, PiS-y mają ich obecnie jeszcze więcej... Kamiński, jako buc dostał fuchę jak się patrzy... cóż pozamiata draparką, jak on to potrafi. W związku Solidarności za mało dawali a kredyty trzeba spłacać. Smutne ....nie było takiego stanowiska to go zrobili. Tak naszła dobra zmiana....
To nie jest smutne. To jest obrzydliwe. Co ten PiS wyrabia???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze! Tylko jedno dodatkowe stanowisko? I tak chłopy za tanio płacą za nawozy. Zatrudnić całe struktury PiS-u, bo nawozy są za tanie :) :) :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Grzegorzu pan to tak z przekonania czy pod groźbą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Grzegorzu pan to tak z przekonania czy pod groźbą?
  Grzesio  zrobi i napisze wszystko, żeby mu ciepłego stołeczka spod tyłka nie wyciągnęli. Ale pan SAK ma przyjaciół, którzy chętnie zastąpią Grzesia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba te podyplomówki bardziej mu się przydadzą. Prawo Kanoniczne ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to teraz związkowiec decyduje o kadrach i płacach? to chyba w kategorii patologii trzeba ująć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo SAK! Zapomniał pan dodać, że pan Sławom ukończył również Puławską Szkołę Wyższą! Prawo kanoniczne przyda się na każdym stanowisku, na tym też.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puławy PiSem stoją więc pewnie mieszkańcy zadowoleni z dobrej zmiany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...