Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowe miejsce dla seniorów w Puławach zaczyna działać

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 lipca 2019 r. o 16:24 Powrót do artykułu
Dziękuję p. Groblowi i wszystkich innym dzięki którym powstał ten klub.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To każdy może przyjść.? Mam na myśli seniorów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może by tak coś dla młodzieży, żeby stad nie uciekali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto kierownika wybierał??? ręce opadają...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Społeczeństwo naszego miasta jest najstarsze w województwie ", nie wiem czy to powód do dumy. Rozumiem, ze seniorzy mają swoje potrzeby ale kiedy ktoś w tym miescie wreszcie zeby to społeczeństwo odmlodzic? Kiedy ktoś zaproponuje coś dla młodzieży, zeby nie uciekala z Pulaw?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miejsce płatne, no nie, po 40 latach pracy mając 1500 zl emerytury mam jeszcze płacić. Jak dadzą mi 500 plus to zapłacę. Po drugie kiedy nasi emeryci po ok 35-55 latach pracy będą mogli korzystać z pomocy osób drugich bez obciążania kosztami rodziny z powodu niskiej jego emerytury. Nie po to pracowałam 40 lat aby dzieci czy wnuki opłacały np. mój pobyt w domu opieki. Jeżeli zajdzie taka potrzeba to mój honor na to mi nie pwoli i szybciej sobie odbiorę życie jak chory rząd z rodziny zedrze co najmniej jakąś złotówkę na moja opiekę. Dlaczego w Niemczech emerytów stać na wynajecie opiekunki, masę polek jeździ sie nimi opiekować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmieszne to jest , 15 miejsc jeżeli dobrze zrozumiałem ?A ile osob obslugi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo ☺
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ta spółdzielnia socjalna to z jakiego klucza dostała tę fuchę i ile dostaje za to kasy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilka miejsc pracy nigdy nie zaszkodzi, fajnie że są też miejsca kierownicze. Ośrodek będzie też miał własną administrację, księgowość i kadry?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na 7 tysięcy seniorów w Puławach to będzie kolejka, ale chyba po 60-ce dziadek nie stosuje już przemocy i nie rozumiem po co tyłu ważnych specjalistów? Ktoś się rozbujał z wyposażeniem w osprzęt. Takie ośrodki powinni tworzyć i prowadzić seniorzy bo znają swoje potrzeby. Puki co nie dostają od władz żadnego wsparcia finansowego, a kluby seniorów i utw radzą sobie dobrze bez specjalistów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ponieważ Rudy ma rodziców w prokuraturze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ta spółdzielnia socjalna to z jakiego klucza dostała tę fuchę i ile dostaje za to kasy?
  ponieważ Rudy ma rodziców w prokuraturze!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto kierownika wybierał??? ręce opadają...
  wybrała Pani dyrektor Wagner, były/albo jeszcze są ogłasdzane konkursy na kierownika, ale nikt się nie zgłasza z zewnatrz, stąd został oddelegowany pracownik z MOPSu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na 7 tysięcy seniorów w Puławach to będzie kolejka, ale chyba po 60-ce dziadek nie stosuje już przemocy i nie rozumiem po co tyłu ważnych specjalistów? Ktoś się rozbujał z wyposażeniem w osprzęt. Takie ośrodki powinni tworzyć i prowadzić seniorzy bo znają swoje potrzeby. Puki co nie dostają od władz żadnego wsparcia finansowego, a kluby seniorów i utw radzą sobie dobrze bez specjalistów.
 klub seniora dla seniorów a osrodek dla ofiar przemocy dla wszystkich, nie tylko dla seniorów, zanim się wypwoiesz dowiedz się co i jak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilka miejsc pracy nigdy nie zaszkodzi, fajnie że są też miejsca kierownicze. Ośrodek będzie też miał własną administrację, księgowość i kadry?
  ośrodek ma tylko jednego kierownika, który ogarniać będzie 3 projekty w ośrodku; ośrodek podlega pod MOPS, więc kadr, księgowości i administracji dodatkowej nie będzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...