Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowe mieszkania w Puławach

Utworzony przez hhhh, 12 lutego 2013 r. o 09:51 Powrót do artykułu
w puławach na rynku wtórnym można kupic fajne mieszkanie za 3-3,2 tyś wiec cena 4,5 jest troche przesadzona .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za naprawdę fajne mieszkanie w Puławach z z rynku wtórnego zapłacisz co najmniej 4 tys/m2. W cenie 3,5 tys/m2 tez kupisz ....ale wg mnie zdecydowanie mniej fajne. Choć wiadomo: to kwestia gustu i zasobności portfela Wiem co piszę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
4500 za metr to przesada. A co te mieszkania w lesie są takie fajne ? zadupie na końcu świata i 5000 za miejsce dla samochodu i to na dworze gdzie w raz trzeba odśnieżać. Super
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja kupiłem 57 m w centrum :Puław za 157 tyś.do kapitalnego remontu ....ale tanio
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem obecnie mieszkancem jednego z temtych bloków, deweloper ma wszystko gdzieś byle sprzedać a jak wystąpią usterki , np okna są porysowane, drzwi uszkodzone, czy inne żeczy to nie ma co liczyć że zostanie to usunięte, a dodzwonienie się do niego graniczy z cudem. Piwnice są zalewane i ich to nie obchodzi. Budynki źle ocieplone a barierki od balkonów zardzewiałe! Wiele zastrzeżeń zwłaszcza jak za taką kase! Pracownicy wiecznie pijani i sprzedają na lewo materiały a kierownik budowy na to pozwala!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupowanie w Puławach mieszkania w bloku to jakieś nieporozumienie. Za kilkanaście lat będą te mieszkania za darmo. Mieszkałam w tym syfie kilka lat i dopiero jak zaczęłam mieszkać w małym domku na Włostowicach wiem co to spokój, cisza,śpiew ptaków, własna huśtawka dla dzieci i miejsce na grilla i poranna kawa na tarasie.. W bloku to hałas, bród, brak kultury, płacenie za innych czynszu i ogólny syf.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ku przestrodze: http://ceglana.pulawy.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszędzie,tylko nie tam to chyba porażka.Wolałemzakupić troszeczkę dalej segmencik i wiem co to cisza ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A JA MAM DO SPRZEDANIA MIESZKANIE W CENTRUM ZWOLENIA. ŁADNE WYREMONTOWANE, ZA 150 TYS ZŁ GDYBY KTOŚ BYŁ ZAINTERESOWANY TO PROSZĘ O KONTAKT POZDRAWIAM http://tablica.pl/of...D3-ID1SAsd.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...