Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowe szkoły podstawowe w Puławach tylko z pierwszakami

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 kwietnia 2017 r. o 16:36 Powrót do artykułu
Prawo oświatowe (at 205 ustep 5) stanowi wyraźnie, ze na wniosek rodziców można otworzyć , zrobić nabór do klas 7. Taki wniosek został złożony prezydentowi. Dlaczego wiec nie będzie klas 7? Czyżby ktoś działał wbrew prawu i rodzicom?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puławska pisowska władza po raz kolejny okłamała suwerena. Dość, narodzie obudź się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się pytam dlaczego puławscy nauczyciele z gimnazjów z tych szkół nie strajkowali? Czy bali się władzy? zy byli zastraszani?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Zamojska się ośmiesza. Nikt uczniów by nie zabierał. To byłaby uczciwa konkurencja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"można" to nie znaczy "należy". Urząd jasno przedstawił swoje stanowisko. Sieć szkół tworzy samorząd za zgodą kuratorium. Więc o co chodzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodzi o to ze to jest głos suwerena. Mieszkańców Puław Rodziców. Po to jest prezydent żeby wychodzić na przeciw naszym oczekiwaniom, a nie stawiać stanowiska sprzeczne z oczekiwaniami i potrzebami mieszkańców!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech prezydent Grobel w końcu zejdzie na ziemie, zobaczy nasze faktyczne potrzeby i oczekiwania a nie ma nas rodzców w ...... Wydaje mi sie ze juz kompletnie zatracił poczucie rzeczywistości???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiele oczekujecie po byłym członku PZPR, który teraz jest w koalicji z PIS?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu arogancka i nie licząca się z nami władza pokazała nam gdzie nasze miejsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja słyszałem że klasy 7 mają być tworzone w ZSO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
można składać papiery do zso (dziewiątki) wg zarządzenia ***s://***pulawy.eu/artykuly/nabor-do-klasy-vii-szkol-podstawowych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można zapisywać dzieci do dziewiątki do 7 klasy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można też zapisywać dzieci do piątki do 7 klasy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można zapisywać dzieci do ZSO nr 1 (dziewiątki) do 7 klasy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można zapisywać dzieci do ZSO nr 1 (dziewiątki) do 7 klasy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zróbmy coś, żeby można było jeszcze zapisywać dzieci do klasy czwartej! Dlaczego ludzie powołani, by służyć społeczeństwu robią wszystko ,by życie utrudniać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Spełnienie postulatów dotyczących ogłoszenia naboru do innych, starszych klas w tych szkołach skończyłoby się tym, że część uczniów musiałaby zostać zabrana innym szkołom – tłumaczy Agnieszka Zamojska, inspektor w Wydziale Edukacji i Sportu UM Puławy". Część dzieci i tak odejdzie, tyle że do Czartorycha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rewelacja! Nareszcie ktoś w UM poszedł po rozum do głowy! A juz te marne podstawóweczki były pewne, że za darmochę dostaną nasze dzieci. Na to trzeba sobie zapracować! Cieszę się, że moje dziecko wreszcie pójdzie do dobrej szkoły!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje dziecko zwariowało ze szczęścia, jak dowiedziało się, ze może zmienić szkołę. Byliśmy tak zdeterminowani, że wstępnie zapisaliśmy go do Czartorycha. A teraz... piąteczka. Dziękujemy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
artykuł nieaktualny, żenujące dla redaktora, a pani zamojska to chyba na urlopie albo chorobowym, wstyd, urzędnik bez podstaowej widzy, chyba parcie na szkło. ***s://***pulawy.eu/artykuly/nabor-do-klasy-vii-szkol-podstawowych,40474.htm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...