Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowy bank w starostwie. "Ten proces powinien odbywać się na siedząco"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 września 2019 r. o 19:56 Powrót do artykułu
Bez przesady, tam nie ma aż takich kolejek żeby nie można było postać kilka minut. Zresztą , jeżeli nawet jest 3-5 osób to szybko to idzie. Tyle lat było jedno okienko i dobrze. Teraz przed wyborami zmian się zachciewa .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to tylko punkt kasowy. Bez przesady już z tymi udogodnieniami. Mam pójść, zapłacić i tyle. Chyba że planują jakieś kredyty wciskać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta, najlepiej zróbcie jeszcze tam mini swój bank. I tak lipa z tym bankiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam tylko jedno pytanie, na które poproszę o odpowiedź: w okienku można płacić tylko gotówką, ale od tej gotówki trzeba zapłacić prowizję. Czy to jest zgodne z prawem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam tylko jedno pytanie, na które poproszę o odpowiedź: w okienku można płacić tylko gotówką, ale od tej gotówki trzeba zapłacić prowizję. Czy to jest zgodne z prawem?
 Jak najbardziej tak. Obsługa kasowa to koszt za który trzeba zapłacić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygrali przetarg hehehe chyba w gabinecie LG ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mi się ten bank bardzo podoba miła, szybka i kulturalna obsługa, nawet polecam swoim znajomym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mi się ten bank bardzo podoba miła, szybka i kulturalna obsługa, nawet polecam swoim znajomym
Obsługa miła, ale jak można pracować w takich warunkach w tych czasach, to jest kompromitacja dla banku i brak szacunku do pracownika. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No wiecie? Bank z Końskowoli! Powinien to być jakiś większy, ogólnokrajowy bank!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego w urzędach funkcjonują prywatne firmy i zarabiają na obatelach ? kiedy to okradanie ludności się skończy, płacę w urzędzie i jeszcze mam dorabiać banksterów to chore
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać niewygodne komentarze są usuwane....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może się nie znam, więc prosze o wyjaśnienie - jak to jest, że urząd miasta może mieć swoją kasę, gdzie nie pobiera się prowizji i gdzie pracuje urzędnik, a starostwo nie ma? To nie zarzut z mojej strony, może regulują to jakies przepisy. Wie ktoś coś na ten temat?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież w Starostwie nie ma wolnych pomieszczeń, oni nawet swoje wydziały poprzenosili nad Wisłę. Co ten prezes banku z choinki się urwał ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może się nie znam, więc prosze o wyjaśnienie - jak to jest, że urząd miasta może mieć swoją kasę, gdzie nie pobiera się prowizji i gdzie pracuje urzędnik, a starostwo nie ma? To nie zarzut z mojej strony, może regulują to jakies przepisy. Wie ktoś coś na ten temat?
  Urzędnik  w UM nie pracuje za darmo. Z jago etat płacą wszyscy mieszkańcu Puław. Za kasjerkę w Starostwie płaci bank. Na jej utrzymanie bank pobiera prowizję za wpłatę czyli płacą za nią ci co korzystają z tego urzędu a nie wszyscy. Więc tak jest chyba bardziej sprawiedliwe. Nie ma czegoś takiego jak darmowa usługa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrząc z perspektywy klienta to nie ma znaczenia czy jest szyba, czy stoi czy siedzi. Klienci chcą być obsłużeni szybko i sprawnie. Ale patrząc z perspektywy pracownika to chyba nikt nie chciałby siedzieć w tej dziurze 8 godzin i pracować dla super banku jakim się mianuje BS Końskowola. Wstyd !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani w punkcie kasowym starostwa bardzo niemiła. Poucza, wyszydza, zawsze ma jakieś widzimisię i pretensje. Zdecydowanie nie polecam. Poza tym te prowizje od przelewów..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedys stalam przy okienku 20 minut tylko dlatego ze pani na sluzbowym komputerze szukala lekarza i umawiala sobie wizyte. Za mna ustawila sie kolejka 10 osob a pani miala nas w nosie a jak zwrocilam jej uwage to wielce oburzona byla
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może być tak kasę zlikwidować? Na ul.Dęblińskiej w takim zielonym, nie za ładnym budynku jest taki jeden specjalista od likwidowania kas w urzędach... ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może pójść o krok do przodu i zlikwidować Starostwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam tylko jedno pytanie, na które poproszę o odpowiedź: w okienku można płacić tylko gotówką, ale od tej gotówki trzeba zapłacić prowizję. Czy to jest zgodne z prawem?
Jak najbardziej tak. Obsługa kasowa to koszt za który trzeba zapłacić.
 nie w urzędzie który jest utrzymywany przez wszystkich płacących podatki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...