Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pozostaje trzymać kciuki, życzyć powodzenia i obserwować poczynania nowego dyrektora, żeby w razie czego zareagować odpowiednio wcześnie, nie tak jak to miało miejsce w przypadku jego poprzedniczki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam przypadek, gdzie znajoma, której był klientem chciała się wkręcić po znajomości z jego osobą na badania. Pan Rybak powiedział, że to byłoby nie w porządku w stosunku do innych pacjentów. Jak było podejrzenie brania łapówek przez dwóch lekarzy w Łęcznej, zgłosił to do prokuratury i faktycznie okazało się, że brali. Pożegnali się z pracą. Jako o moim kliencie też mogę o nim pisać w samych superlatywach. Konkretny, szybki i płacący. Czyści nierobów,łapówkarzy i nie przeszkadza mi to, że wypłynął na szerokie wody z PiS-u, za którym nie przepadam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy Ty myślisz, że łapówkarski proceder była pani dyrektor o skróconym nazwisku uprawiała samodzielnie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam przypadek, gdzie znajoma, której był klientem chciała się wkręcić po znajomości z jego osobą na badania. Pan Rybak powiedział, że to byłoby nie w porządku w stosunku do innych pacjentów. Jak było podejrzenie brania łapówek przez dwóch lekarzy w Łęcznej, zgłosił to do prokuratury i faktycznie okazało się, że brali. Pożegnali się z pracą. Jako o moim kliencie też mogę o nim pisać w samych superlatywach. Konkretny, szybki i płacący. Czyści nierobów,łapówkarzy i nie przeszkadza mi to, że wypłynął na szerokie wody z PiS-u, za którym nie przepadam.
No to 99,9% lekarzy w pulawskim szpitalu zgłosi do prokuratury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozostaje trzymać kciuki, życzyć powodzenia i obserwować poczynania nowego dyrektora, żeby w razie czego zareagować odpowiednio wcześnie, nie tak jak to miało miejsce w przypadku jego poprzedniczki...
Podobno już za miesiąc będzie reakcja. Starosta rozliczy dyrektora i będzie nowy konkurs.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Normalnie Zbawiciel, jak elekt Duda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy Ty myślisz, że łapówkarski proceder była pani dyrektor o skróconym nazwisku uprawiała samodzielnie? A czy ty w ogóle myślisz co piszesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem czy Panu współczuć czy gratulować wyzwania. Ale warto spróbować dla dobra pacjentów. Przykład jak z kurnika można zrobić dobrze funkcjonującą organizację SP ma Pan obok w Celejowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Celejowie jest psychiatryk, to prawie jak w Puławach, szczególnie gdy pielęgniarki protestują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Włodawy jakoś nie uratował
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za długo to tam chyba nie był.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe ile zabawi w Puławach, powiat oczekuje cudu, no chyba że dobrze się pomodlą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Och pismaki, pismaki... " Piotr Rybak nie jest z wykształcenia lekarzem, legitymuje się wyższym wykształceniem technicznym." Czy wyższa uczelnia techniczna kształci lekarzy ? No chyba że chirurg czy stomatolog to studia techniczne... Kto wam dał maturę drodzy dziennikarze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...