Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowy parking, ale nie dla każdego. Kierowcy na celowniku strażników

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 stycznia 2018 r. o 17:07 Powrót do artykułu
Czarna alfa na "inwalidzie" to stoi co najmniej od listopada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to nie było bliżej przedszkola za trzeba dziecko autem wozic?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straż miejska przekształcona w ciecia. Władza pisowska w pełnym wymiarze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To pomysł radnej Jarząbek PIS. Pani radna w listopadzie zwróciła się do prezydenta Grobla z żądaniem by parking zbudowany dla wszystkich stal się parkingiem dla wybranych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bip.pulawy.pl/upload/pliki//interpelacja_H._Jarzabek_w_sprawie_parkingu.pdf Dziękujemy panie Grobel. Dziękujemy radnej Jarząbek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież ta radna Jarząbek z Groblem nie szanują głosów wyborców. Nie po raz pierwszy robią nas w bambuko. Juz w 2015 unieważnili przeznaczenie pieniędzy z puli środków przeznaczonych na Budżet Obywatelski. 6oo tys przeznaczyli na remonty w powiatowym szpitalu. Wiec teraz to nie nowość pluć mieszkańcom w twarz i mówić ze jest pięknie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Problemy z autami nie rozwiążą się nigdy. W polskich miastach skończyło się miejsce dla tylu samochodów. Za dużo ich mamy. Najwięcej w Europie na 1000 mieszkańców. Tego problemu nie rozwiąże budowa nowych parkingów, bo na to nie ma miejsca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Problemy z autami nie rozwiążą się nigdy. W polskich miastach skończyło się miejsce dla tylu samochodów. Za dużo ich mamy. Najwięcej w Europie na 1000 mieszkańców. Tego problemu nie rozwiąże budowa nowych parkingów, bo na to nie ma miejsca.
Podaj źródło: skąd wiesz, że mamy za dużo aut? Tak sobie pisać, to żadna sztuka! Jak na razie to zamiast budowy parkingów czy to na obrzeżach miasta czy to podziemnych są ciągłe zakazy! Ludzie mają samochody i będą nimi jeździć, tego nie zmienisz, choćby z powodu niewydolności i kosztów komunikacji publicznej (narodowej??). Ludzie płacą podatki i zas****m obowiązkiem władz jest umożliwić im parkowanie. A na razie są tylko o zakazy podwyżki. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nygusy. Nie mają nic innego do roboty. Stworzyć większy parking albo otworzyć bramę na plac szkoły i przedszkola. Tam nie będzie problemu. A gdzie i jak wysadzić dzieci do SP11 ? Helikopter ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwaga rodzice dzieci z przedszkola. Skoro macie teraz ,,swój parking" proszę nie parkować już na ,,moim" parkingu, pod moim blokiem przy ul. Pileckiego. Gdy wracam z dzieckiem po 15:00 nie mam gdzie zaparkować...nie wspominając już o poobijanym aucie przez wasze dzieciaczki otwierające drzwi... A Straż niech lepiej zwróci uwagę na samochody zaparkowane byle jak i byle gdzie bezpośrednio przy skrzyżowaniu czy wzdłuż wyjazdu z parkingu przy Pileckiego. Z góry dziękuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może pod każdym przedszkolem ,żłobkiem ,szkolą,szpitalem,przychodnią(schorowani niedołężni). A ten pod urzędem miasta ,pod urzędem wojewódzkim tam straż niech idzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straż miejska będzie w Puławach strażą przedszkolną lub parkingową. Proszę władzę o zmianę stanu prawnego tej instytucji i zabranie strażnikom wszystkich przywilejów i apanaży. Cieć parkingowy to nie strażnik miejski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Błaszczak z Zielińskim ośmieszają w kraju polską policję, a PiS i Grobel w Puławach staż miejską.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie minutnik odmierzający maksymalny czas postoju do 20 minut? A co będzie jak dziecku przed upływem owych 20 minut zachce się kupkę i poleci z tym do WC? Czy wtedy będzie mandacik?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie: a co z parkingami pod Urzędem Miasta, Sądem, Prokuraturą i Pocztą zajmowanymi przed odjeżdżających rano busami do pracy np. do Lublina i zwalniającymi miejsca parkingowe wieczorem? Czy również tam nie powinny być ograniczenia czasu postoju? Jak mi przyjdzie coś załatwić w tych instytucjach to mnie szlag trafia, bo nie mam gdzie postawić samochodu na kilkanaście minut.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Więcej nakazów zakazów i bezsensownych ograniczeń. Dziękuję panie Januszu Grobel
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież głosując na ten parking w budżecie obywatelskim głosowałem za parkingiem ogólnodostępnym. Dlaczego mnie oszukano?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zajeżdżam na niektóre osiedla i czytam zawieszone tabliczki " parking tylko dla........" Jak to jest że na osiedlu na którym mieszkam takich tabliczek nie ma - czuję się wtedy jak gorszy sort . Jak to jest że ktoś z osiedla ~krzaki~ może bez ograniczeń parkować na moim osiedlu ~stawy~ ale ja już na jego NIE bo sobie ustawił tabliczkę ????? To może na tablicach rejestracyjnych zamieśćmy dodatkowe informacje tak żeby było można parkować tylko pod własnym domem/blokiem i zobaczymy czy będzie fajnie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że straż miejska ma klapki na oczach i widzi tylko to co ma widzieć. W piątek ok 8:10 samochód straży miejskiej zignorował samochody parkujące na zakazie wzdłuż ul Legionu Puławskiego bo było zlecenie na karanie parkujących na parkingu. Żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Narobiło się w mieście szlabanów, płotów, pilotów, tablic, terenów prywatnych, to może by tak zrobić prywatne ulice?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...