Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowy plac zabaw i siłownia na os. Górna-Kolejowa w Puławach. Trzy firmy chcą budować

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 czerwca 2019 r. o 08:24 Powrót do artykułu
I znowu pewnie zamontujecie te rozkraczone rowerki z pedałami oddalonymi o pół metra, że kolana tylko bolą..... zlitujcie się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam za blokiem plac zabaw dla dzieci, nikt nas o zgodę na jego wybudowanie nie pytał, a blok zamieszkują emeryci. Zamiast spokoju, to wieczne wrzaski dzieci przychodzących z nie wiadomo skąd. Nie szkoda pieniędzy i zdrowia osób starszych. Co za władza, a miało się liczyć zdanie mieszkańców, a nie trendy ogólnopolskie i statystyki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam za blokiem plac zabaw dla dzieci, nikt nas o zgodę na jego wybudowanie nie pytał, a blok zamieszkują emeryci. Zamiast spokoju, to wieczne wrzaski dzieci przychodzących z nie wiadomo skąd. Nie szkoda pieniędzy i zdrowia osób starszych. Co za władza, a miało się liczyć zdanie mieszkańców, a nie trendy ogólnopolskie i statystyki!
 Nie wiedziałem  Darek że jesteś zgorzkniałym,  podjudzącym  i myślącym tylko o sobie trolem.  W artykule napisane jest wyraźnie że plac zabaw został zgłoszony przez mieszkańców z budżetu  obywatelskiego. Wiec to chcieli i wybrali w głosowaniu. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam za blokiem plac zabaw dla dzieci, nikt nas o zgodę na jego wybudowanie nie pytał, a blok zamieszkują emeryci. Zamiast spokoju, to wieczne wrzaski dzieci przychodzących z nie wiadomo skąd. Nie szkoda pieniędzy i zdrowia osób starszych. Co za władza, a miało się liczyć zdanie mieszkańców, a nie trendy ogólnopolskie i statystyki!
 Wez sfrustrowany trolu przestań piep....C bzdury. Wyprowadz się na Syberię  i daj żyć młodym w tym mieście samolubnych narzekaczy myślących tylko o sobie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Goście z Włoch będąc w Puławach byli pod ogromnym wrażeniem naszego miasta. A w szczególności zachwyciły ich miejsca odpoczynku i rekreacji. I uwierzcie, nie mogli uwierzyć, że za to wszystko nie muszą dodatkowo płacić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam za blokiem plac zabaw dla dzieci, nikt nas o zgodę na jego wybudowanie nie pytał, a blok zamieszkują emeryci. Zamiast spokoju, to wieczne wrzaski dzieci przychodzących z nie wiadomo skąd. Nie szkoda pieniędzy i zdrowia osób starszych. Co za władza, a miało się liczyć zdanie mieszkańców, a nie trendy ogólnopolskie i statystyki!
 To jest Miasto, które ma żyć!!!! Juz zapomniał jak był dzieckiem, wtedy ktoś Ci usta kneblował???? No co za ludzie, dzieci im przeszkadzają, chcesz spokoju to wyprowadz się w Bieszczady!!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Górna Kolejowa to osiedle prywatnych domów jednorodzinnych ludzi zamożnych. Powinni sami sobie zbudować plac zabaw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam, że przed wybudowaniem placu zabaw, powinni zrobić badania lub wywiady dotyczące struktury wiekowej mieszkańców i ich potrzeb. W moim bloku mieszka wiele małżeństw z dziećmi, a placu nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak mniemam to chodzi ci o plac przy Norwida 6 i 8. To był plac z budżetu obywatelskiego a przed jego dopuszczeniem do głosowania można było się wypowiedzieć na konsultacjach rejonowych w tym przypadku w szkole nr.9 A teraz jak nam inni zazdroszczą super placu to 3dewoty usiłują go zlikwidować interweniują u prezydenta i nadzorze budowlanym itp. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siłka to podstawa, a pompa musi być! Nie ma opierd**ania się!!! Jak pedały za daleko będziemy pakować łapy! Nie ma lipy!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem czy mieszkańcy Puław zasługują na kolejny Park. Wystaczy zobaczyć jaki chlew jest w parku przy straży na błoniach. Byłem pierwszy raz i szok z miejsca. Jak można dopuścić do zaśmiecania swojego podwórka. Pety, pudełka po pizzy, papiery, puszki i butelki po piwie. Tragedia i wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biegacz? Podnosiciel nóg? Kuźwa, co to za nazwy? Podnosiciel..... kuźwa.... dobrze, że nie donosiciel.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Górna Kolejowa to osiedle prywatnych domów jednorodzinnych ludzi zamożnych. Powinni sami sobie zbudować plac zabaw.
 Pierdolisz. Wszystko na kredyt, że co miesiąc do wypłaty ledwo starcza. Pozory mylą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siłka to podstawa, a pompa musi być! Nie ma opierd**ania się!!! Jak pedały za daleko będziemy pakować łapy! Nie ma lipy!!
 Rozbaiło mnie towoje pozytywne nastawienie... he he. Ale fakt, że te rowerki sa z dupy montowane. Poważnie rozstwa pedałów jest w nich na tyle duzy, że nienaturalnie w kolanach noga się napina podczas kręcenia. Osobiście to sprawdzałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...