Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Od kolejki do kolejki w urzędzie pracy. \"Bo od tego Pani jest\"

Utworzony przez świadomy, 1 kwietnia 2010 r. o 16:15 Powrót do artykułu
Ciekawe czy ta mądra pani postawiła się kiedyś po drugiej stronie swojego biurka! Ten urząd jest dla niektórych ostatnią deską ratunku bo chcą żyć ! Moim zdaniem ta pani jak i wiele jej podobnych osób pracujących w tym urzędzie dostała pracę po znajomości i nie wie jak ciężko jest na rynku puławskim zabłysnąć! Szczerze to rozgoniłbym tych darmozjadów bo z budżetu kaskę się bierze i nic ale to kompletnie nic się nie robi! A kiedyś myślałem że ten urząd jest po to aby znależć pracę jej potrzebującym?! Oczywiście obłuda jak i cały nasz rząd i premier ufający tylko córce i radzący się jej w sprawach państwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie to wina generalnie stoi po stronie Urzędu, bo jeśli zmieniły się przepisy- o czym interesanci nie wiedzą, to Urząd powinien zadbać o wywieszenie jakiegoś rzucającego się w oczy ogłoszenia- informacji- wyraźnie informującej do którego okienka i w jakiej sprawie może i powinien się udać się bezrobotny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie stoję po nikogo stronie, ale sam miałem przyjemność, powtarzam przyjemność załatwiania spraw w tym urzędzie jako bezrobotny i zawsze było bardzo miło, kompetentnie i otrzymałem pomoc na którą liczyłem. Uważam że ten urząd jest jedną z nielicznych instytucji w Puławach, która rozumie problemy tych załamanych ludzi i w ramach swoich możliwości bardzo im pomaga. Takie opinie słyszałem od wielu, wielu osób. A nie można oceniać całości, po jakimś wątpliwym artykule, który pewnie w dużym stopniu odbiega od prawdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja muszę pochwalić ten urząd, bo Ci ludzie choć pracują w trudnych warunkach to stają na wysokości zadania i byli wobec mnie w porządku. Z tego co pamiętam, to oznaczenia stanowisk były bardzo czytelne i sam trafiłem bez problemu tam gdzie chciałem. Ludzie nie narzekajcie na urząd, może problem tkwi w ich klientach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bezstronny napisał:
Ja nie stoję po nikogo stronie, ale sam miałem przyjemność, powtarzam przyjemność załatwiania spraw w tym urzędzie jako bezrobotny i zawsze było bardzo miło, kompetentnie i otrzymałem pomoc na którą liczyłem. Uważam że ten urząd jest jedną z nielicznych instytucji w Puławach, która rozumie problemy tych załamanych ludzi i w ramach swoich możliwości bardzo im pomaga. Takie opinie słyszałem od wielu, wielu osób. A nie można oceniać całości, po jakimś wątpliwym artykule, który pewnie w dużym stopniu odbiega od prawdy.
Wielokrotnie byłam w urzędzie pracy. Raz zdarzyła mi się nie przyjemna sytuacja. Ale krzyczenie na klienta to przesada. Skąd wiesz, że ktoś kłamie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To oszustwo! Pracownicy Urzędu Pracy to najwspanialsi ludzie na świecie! Dzięki nim mam pracę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem w tym urzędzie. Wszyscy tam pracujący byli bardzo mili. Za to niektórzy bezrobotni się nie myją! Nie wierzę, że moja ciocia była nieuprzejma!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracę też pewnie ciocia ci załatwiła, co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja podpisuję się pod tymi pozytywnymi opiniami w stronę urzędu. Zawsze byłem obsłużony w sposób niezwykle ciepły i z konkretną pomocą. Czasami to sami bezrobotni nie chcą sobie dać pomóc. Widać że niezbyt przestronny budynek, nie przeszkadza im by stworzyć całkiem przyjemną atmosferę do obsługi. Nowe rozwiązania dużo ułatwiają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
weźta się kurna za robote to takich sytuacji nie będzie. bo narzekać to kazdy by chciał a robić nie ma komu. i gitara
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~adi~ napisał:
weźta się kurna za robote to takich sytuacji nie będzie. bo narzekać to kazdy by chciał a robić nie ma komu. i gitara
Dokładnie tak jest. Byłam tam na stażu i wiem że Dyrektor to świetny człowiek i bardzo dba o zapewnienie właściwej pomocy i obsługi dla klientów urzędu. A poza tym wniósł fajny klimat do pracy i to widać po zadowolonych ludziach, to jest przyjazny urząd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urząd Pracy należałoby zlikwidować bo on nikomu , ani niczemu nie służy. Służy jedynie tam zatrudnionym urzędasom- mają stały dochód. Dziwi się jakiś ,,bubek" , że bezrobotni się nie myją , a nie pomyślał ,że może brakuje im pieniędzy na chleb a nie tylko na mydło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byłam w tym urzędzie wczoraj .czekałam 2 godziny ,Panie to sobie chodzą jak święte krowy.po zapoznaniu się z moimi dokumentami pani powiedziała że za 4 dni muszę znowu przyjechać z wizyta do urzędu,to jakież żarty za co bezrobotny ma jeżdzić do urzędu co 4 dni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...