Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Oddam w dobre ręce! PILNE

Utworzony przez gość, 28 lipca 2010 r. o 18:19
Oddam w dobre ręce kotki urodzone 2 dni temu. 4 koty i jedna kotka. Koty: 1 rudy, 2 beżowe, 1 siwy Kotka jest czarna z małym dodatkiem rudego.. Są śliczne, ale ja niestety nie mogę ich zatrzymać. Proszę pisac..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie trzeba dojechać po kotki jaka miejscowość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo lubię kotki chętnie bym wzięła ale niestety nie mam warunków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam psa który lubi koty więc chętnie bym wzięła ale jednego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Góra Puławska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę pisać, kotki byłyby do odebrania oczywiscie po odchowaniu. Jeśli nie bedzie chetnych bede zmuszona je uspić gdyz nie mam mozliwości trzymania tulu kotów choć baardzo bym chciala zeby znalazly dom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Proszę pisać, kotki byłyby do odebrania oczywiscie po odchowaniu. Jeśli nie bedzie chetnych bede zmuszona je uspić gdyz nie mam mozliwości trzymania tulu kotów choć baardzo bym chciala zeby znalazly dom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę kotków nie usypiać - bez trudu znajdziemy im dom. Muszą mieć tylko skończone dwa miesiące, bo inaczej będą bardzo słabe i łatwo złapią byle wirusa. Po prostu do drugiego miesiąca muszą być karmione przez matkę. Gdy już będą trochę większe wystarczy zadzwonić do naszej redakcji puławskiego Tygodnika Powiśla. Przyjedziemy, zrobimy zdjęcie i ogłosimy w gazecie. W ten sposób znaleźliśmy domy dla dziesiątków kociąt. Dodam tylko, że tak ładnie umaszczone kocięta można też bezpłatnie ogłosić w Anonsach. Zgłaszają się wówczas mieszkańcy z całej Lubelszczyzny, którzy poszukują uroczych maluchów i jeszcze chętnie za nie płacą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...