Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Kiedyś chciałem tam się uczyć - być pilotem. Bardzo... Ale mnie nie przyjęli - ukryta nadwzroczność oka prawego - taka była diagnoza. Wkurzyłem się, ale z czasem przebolałem to. Potem mi przeszło, zapomniałem o lotnictwie. Czasem żałuję. Ale cóż. Nie ma przeproś.... takie już jest życie, że nic nigdy nie idzie jak po maśle...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo napisał:
Kiedyś chciałem tam się uczyć - być pilotem. Bardzo... Ale mnie nie przyjęli - ukryta nadwzroczność oka prawego - taka była diagnoza. Wkurzyłem się, ale z czasem przebolałem to. Potem mi przeszło, zapomniałem o lotnictwie. Czasem żałuję. Ale cóż. Nie ma przeproś.... takie już jest życie, że nic nigdy nie idzie jak po maśle...
Takich jak Ty są tysiące... setki tysięcy. Nie martw się. Wielu młodych chłopaków marzyło o lataniu, ja również, ale żeby spełnić wymagania i dotrwać bezpiecznie do końca służby, potrzeba wieeele szczęścia... i nie tylko. Ja trafiłem w końcu do innej szkoły, gdzie poznałem swoją obecną żonę. Mam rodzinę i spokojne życie. Nie żałuję, że zostałem cywilem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajna sprawa:-) choc mnie też oblali za pierwszym razem za oczy (nadwzroczność) odwołałem sie i stwierdzili bład lekarz przyznał że mógł pomylić się bo dziennie bada tylu kandydatów i zostałem dalej na badaniach po czym na którymś z kolei powiedzieli że mam znowu coś nie tak z kregosłópem a raczej ze oni sugerujaabym dał sobie spokój bo ta wada moze w przyszlosci spowodowac u mnie kalectwo.... zrobilem w lbn dodatkowe badania i nic takiego nie było ale juz mialem dosc tych badan i tak spedzilem tam 4 dni. morał z tego jak to powiedział jeden z studentów tej szkoły szerokie plecy albo worek kasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...