Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Odszkodowanie za rozsypany grys na drodze

Utworzony przez pio, 10 listopada 2008 r. o 07:47 Powrót do artykułu
Hestia to najgorsza firma ubezpieczenowa na rynku!!! Sam miałem z nimi problemy w podobnej kwestii. Są mili przy braniu składek i w reklamie ale kiedy przychodzi do wypłaty odszkodowań (tych najbardziej oczywistych) to nie poczuwają się do wypłat a jeżeli już to symboliczne kwoty, które obrażają poszkodowanego. Powtarzam raz jeszcze, że to firma PORAŻKA~!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto płaci niskie składki OC nie może liczyć na wysokie odszkodowania. Pozostaje szarpanie się w sądzie ze sprawcą szkody, firma ubezpieczeniowa którego nie pokrywa kosztów szkody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pio napisał:
Hestia to najgorsza firma ubezpieczenowa na rynku!!! Sam miałem z nimi problemy w podobnej kwestii. Są mili przy braniu składek i w reklamie ale kiedy przychodzi do wypłaty odszkodowań (tych najbardziej oczywistych) to nie poczuwają się do wypłat a jeżeli już to symboliczne kwoty, które obrażają poszkodowanego. Powtarzam raz jeszcze, że to firma PORAŻKA~!!!
A mi kiedyś zarysowano auto, nieznacznie, i poszedłem do hestii po wyplate odszkodowania, to mi tak naliczyli że wyremontowałem auto w profesjonalnym zakładzie i na nowe zimówki starczyło jeszcze:) więc nie ma regóły. Mi np podpadło kiedyś PZU a wielu chwali ten zakład.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jan napisał:
Kto płaci niskie składki OC nie może liczyć na wysokie odszkodowania. Pozostaje szarpanie się w sądzie ze sprawcą szkody, firma ubezpieczeniowa którego nie pokrywa kosztów szkody.
A gówno prawda, OC kupujesz tam gdzie tanio, dopiero jak AC - to myślisz o wypłacalności firmy. Z OC się użera potencjalna ofiara, no i co Ci z tego jak zapłacisz cholera wie ile za OC, jak sprawca ma w taniej, słabo wypłacalnej firmie? Pomoże Ci to, że Ty przepłaciłeś, a sprawca nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...