Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
19-latek miał 2 tysiące na festynie??? Ciekawe skąd a raczej po co mu tyle:>?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolejny "zięć" bedzie mial przeje***e. widać ostra selekcja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Był jednym ze strażaków OSP, którzy sprzedawali na miejscu piwo - kasa nie była jego tylko należała do strażaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaraz sie okaże że te 2tyś to z handlu narkotykami:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BMW - jakoś nie jestem zdziwiony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajny tatuś, panna zostanie pewnie starą panną - ostrożności nigdy za wiele
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzka głupota nie zna granic......chciał tatuś pokazać jakim jest mafiosem i masz..... 12 lat na dzień dobry. Gratulacje pomysłowości, jakby nie było innych metod rozwiązywania problemów....teraz to córkę przypilnuje.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja przy sobie nigdy 2 tysięcy nie mam, szczególnie na takich imprezach. ogólnie totalny deb***izm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Wszystko wskazuje, że oganizatorem porwania był 42-letni mężczyzna, którzy nie chciał, żeby chłopak spotykał się z jego córką. 3 mężczyzn wyciągnęło go z bagażnika. Jeden z nich ściągnął mu spodnie, przeszukał kieszenie i zabrał portfel z dokumentami i 2 tys. złotych oraz 2 telefony komórkowe" Kolejna rozpierducha na wiejskim festynie. Mogłeś tatulku mieć bogatego zięcia, który nosi w portfelu 2 tysiaki, a w kieszeniach 2 komórki, a teraz będziesz miał wyrok prawomocny za zlecenie porwania i pobicia. Do końca życia będziesz wpisany do akt jako skazany .... i reszta twoich przydupasów też. Wieś tańczy, wieś śpiewa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt do końca z was nie zna tej sprawy. A tutaj opisane są jedne wielkie głupoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxx napisał:
"Wszystko wskazuje, że oganizatorem porwania był 42-letni mężczyzna, którzy nie chciał, żeby chłopak spotykał się z jego córką. 3 mężczyzn wyciągnęło go z bagażnika. Jeden z nich ściągnął mu spodnie, przeszukał kieszenie i zabrał portfel z dokumentami i 2 tys. złotych oraz 2 telefony komórkowe" Kolejna rozpierducha na wiejskim festynie. Mogłeś tatulku mieć bogatego zięcia, który nosi w portfelu 2 tysiaki, a w kieszeniach 2 komórki, a teraz będziesz miał wyrok prawomocny za zlecenie porwania i pobicia. Do końca życia będziesz wpisany do akt jako skazany .... i reszta twoich przydupasów też. Wieś tańczy, wieś śpiewa.
A słyszałeś o takim czymś jak zatarcie skazania? Dam Ci radę jak nie masz o czymś pojęcia nie wypowiadaj się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
On. napisał:
Nikt do końca z was nie zna tej sprawy. A tutaj opisane są jedne wielkie głupoty.
skoro nikt nie zna sprawy to możesz ją bliżej przytoczyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież wszyscy ją posuwali!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahaha przeciez to bylo calkiem inaczej i nie chodzilo o jej ojca...kto wie ten wie o co kaman pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
19 lat i portfel z 2 tys. zł na imprezie. Nieźle. Powodzi się teraz młodym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hej..... gdyby wasza corke ktos pobil z zazdrosci bo z nim zerwala tez byscie tak postapili. a i nie bojcie sie o mojego tate on sobie poradzi....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.....ona..... napisał:
hej..... gdyby wasza corke ktos pobil z zazdrosci bo z nim zerwala tez byscie tak postapili. a i nie bojcie sie o mojego tate on sobie poradzi....
no teraz to napewno bedzie sobie musiał poradzic ale w pierdlu ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No Nie Wiem Jak Sobie Poradzi Z 25Cm Członkiem Partnera Z Celi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siedzialjuz wczesciej wiec nie musicie sie martwic i zostawcie mnie i jego w spokoju. nie macie lepszych zmartwien??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxx napisał:
"Wszystko wskazuje, że oganizatorem porwania był 42-letni mężczyzna, którzy nie chciał, żeby chłopak spotykał się z jego córką. 3 mężczyzn wyciągnęło go z bagażnika. Jeden z nich ściągnął mu spodnie, przeszukał kieszenie i zabrał portfel z dokumentami i 2 tys. złotych oraz 2 telefony komórkowe" Kolejna rozpierducha na wiejskim festynie. Mogłeś tatulku mieć bogatego zięcia, który nosi w portfelu 2 tysiaki, a w kieszeniach 2 komórki, a teraz będziesz miał wyrok prawomocny za zlecenie porwania i pobicia. Do końca życia będziesz wpisany do akt jako skazany .... i reszta twoich przydupasów też. Wieś tańczy, wieś śpiewa.
Tatuś to wielokrotny recydywista.a matkę tej dziewczyny to tak kiedyś pobił ze kaleką została.Margines społeczny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...