Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Najłatwiej winić użytkowników dróg - a może tym razem też przyczyna była tu: http://tnij.com/nagaprawda Odwagi Panowie Policjanci - macie prawo zamykać drogi których stan zagraża ich użytkownikom!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WIDZIAŁEM OSTATNIO WYCZYNY KIEROWCÓW AUT I NA NUMERACH WARSZAWSKICH I LUBELSKICH, PRZY DOBREJ POGODZIE!!TO CO NIE KTÓRZY WYCZYNIAJĄ TO GŁOWA ODPADA!!NIE LICZY SIĘ,ŻE NA TRZECIEGO,BYLE DO PRZODU NA CHAMA...WIEC JAK PRÓBUJE IDIOTA WYPRZEDZIĆ KILKA AUT WE MGLE,NO TO NIE DZIWI TAKI FINAŁ!!ZRESZTĄ NA DROGACH BEZ DWÓCH PASÓW W OBIE STRONY TAKI SKUTEK WYPRZEDZANIA BĘDZIE ZAWSZE!!ZERO AUTOSTRAD TO 100 % WYŻSZE RYZYKO OFIAR WYPADKÓW!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bezpłatne i niezobowiązujące porady praktyczne z zakresu przepisów prawa, uzyskania pomocy finansowej, możliwości odszkodowawczych, wyboru wiarygodnego pełnomocnika, itp., dla poszkodowanych i pokrzywdzonych oraz ich rodzin w wyniku wypadku: komunikacyjnego, w rolnictwie, potrącenia lub innych zdarzeń losowych. Nie bądź obojętny, poinformuj poszkodowanych o możliwości uzyskania bezpłatnej pomocy. Dyżurny przedstawiciel pod nr tel. 607-931 010 lub e-mail: sukurs11@wp.pl EUROPEJSKIE STOWARZYSZENIE POMOCY POSZKODOWANYM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"WYPRZEDZAŁ SZNUR POJAZDÓW" ilu takich deb***i spotykamy na drodze . Dobrze że trafił na ciężarówkę, gdyby to był mały osobowy to śmierć dla nich. tacy co to chcą jechać 20 m przed innymi powinni 100 godzin oglądać skutki takich wypadków( w pokazach płatnych)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak jechał tak jechał mniejsza o to, ale strasznie to wygląda, szkoda człowieka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj taki jechał laguną LUB850A
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale co tu remontować drogi czy autostrady, skoro najwięcej ludzi ginie na nowych wyremontowanych odcinkach, a nie na starych z dziurami i koleinami ? czy to że będzie więcej lepszych i szerszych dróg coś zmieni ? śmieszne mandaty 300-500pln a nawet 1000pln ? gdyby polscy kierowcy mieliby byc karani wg niemieckich czy skandynawskich norm "mandatowych" to nie sadze zeby polowe wlascicieli dwidziestoletnich cudow techniki bylo stac wogole jezdzic... sam wczoraj jadac we mgle na trasie z ronda zyrzyn-puławy widziałem kilku delikwentów wyprzedzających całe sznury aut we mgle i to w ostatniej chwili, kiedy musiałem gwałtownie hamować albo zjeżdżać na trawę (o poboczu nie wspomnę)... po mrygnięciu długimi jeszcze w moim kierunku szły klaksony i "środkowe palce"... polska wysoka kultura , duma i siła narodu normalnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~kierowca~ napisał:
Dzisiaj taki jechał laguną LUB850A
Masz rację, trzeba takich tępić !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
smieszne są wasze wypowiedzi i smieszna jest wypowiedz tego kierowcy.. aczkolwiek nikogo nie osądzam bo ja nie jestem sądem! byłem swiadkiem tego zdarzenia jechałem od ronda do konca jego życia za nim... sznur samochodów?? jak dobrze pamietam dwie osobówki i tir... goscio nie znał drogi widac było po jego stylu jazdy jechalismy 60km/h wiec chciał wyprzedzic głównie tira, lecz nie wiedział i nie widział ze wyprzedzał troszke pod górke... (mgła) no i najgorsze co mogło sie stać! nie zapomne tego... nigdy nie zdawałem sobie sprawy ze samochód tak se zachowa podczas zderzenia z tirem... nie bede tego opisywał... mysle ze kazdemu mogło sie to przydarzyc... ale przeciez my jestesmy najmądrzejsi i umiemy mówic, gadac na zmarłych, niego, głupoty ze to pirat itp.. on nie zyje... i zastanówcie sie co piszecie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KIEROWCY !!! PRZEDEWSZYSTKIM WYOBRAŹNI !!! DZIŚ JECHAŁEM W TEJ MGLE PO 8 RANO SAM WIDZIALEM CO SIE DZIEJE , WIĘC GDZIE JEST WYOBRAŹNIA ??? CZY BEZMYŚLNI KIEROWCY MYŚLĄ ŻE ANIOŁY ZAWSZE BĘDĄ ICH NIOSŁY ??? A MOŻE LICZĄ NA FARTA ??? NIE TĘDY DROGA....JAK NIE TY KOGOŚ, TO KTOŚ CIEBIE...ŚWIĘTE SŁOWA I WIECEJ WYOBRAŹNI NA DRODZE, NIE MÓWIĄC O KULTURZE JAZDY !!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Gość' date='19.10.2009, 17:36:23' post='182269'] smieszne są wasze wypowiedzi i smieszna jest wypowiedz tego kierowcy.. aczkolwiek nikogo nie osądzam bo ja nie jestem sądem! byłem swiadkiem tego zdarzenia jechałem od ronda do konca jego życia za nim... sznur samochodów?? jak dobrze pamietam dwie osobówki i tir... goscio nie znał drogi widac było po jego stylu jazdy jechalismy 60km/h wiec chciał wyprzedzic głównie tira, lecz nie wiedział i nie widział ze wyprzedzał troszke pod górke... (mgła) no i najgorsze co mogło sie stać! nie zapomne tego... nigdy nie zdawałem sobie sprawy ze samochód tak se zachowa podczas zderzenia z tirem... nie bede tego opisywał... mysle ze kazdemu mogło sie to przydarzyc... ale przeciez my jestesmy najmądrzejsi i umiemy mówic, gadac na zmarłych, niego, głupoty ze to pirat itp.. on nie zyje... i zastanówcie sie co piszecie... [/ Myslal ze ma samochód na warszawskich tablicach to mu wszystko można... jak chłopak nie umiał dostosować prędkości do panujących warunków to teraz są takie skutki...kolego nie pier.... mi tu że nie wiedział ze wyprzedza pod górke bo to mnie wkurza jak ktoś broni takich kierowców co nie umieją dostosować sie do warunków tylko jada aby do przodu... moim zdaniem dobrze ze sam zginą bo mógł zabić niewinnego człowieka który mógł by jechac z przeciwnej strony osobówką
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tacy jak ten ŚP deb*** wyprzedzają żeby być na światłach na AL Warszawskiej o 10 samochodów szybciej od innych i 30 sek wcześniej w domu - dobrze że nie zabił kogoś jeszcze tak jak pewien inny deb*** - żyjący który na czołówkę zabił mojego kolegę który jechał spokojnie do domu... Co to za tłumaczenie - że nie znał widać drogi itd.. jak można wyprzedzać nie będąc na 100 % pewnym co jest przede mną?? przecież to próba zabójstwa i samobójstwa... !!!!!!!!!!!!!!!! Dodam że na codzień startuję w rajdach ale większość kierowców na drodze publicznej jest szybsza ode mnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale nie ma to jak bystrzy redaktorzy z tych gazet. Jak zwykle coś nie tak. Przecie rano wypadek był w Chrząchówku na trasie K-17 a nie w jakiś Osinach. Nie piszcie bzdur...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='bodek' date='19.10.2009, 18:46:59' post='182289'] [quote name='Gość' date='19.10.2009, 17:36:23' post='182269'] smieszne są wasze wypowiedzi i smieszna jest wypowiedz tego kierowcy.. aczkolwiek nikogo nie osądzam bo ja nie jestem sądem! byłem swiadkiem tego zdarzenia jechałem od ronda do konca jego życia za nim... sznur samochodów?? jak dobrze pamietam dwie osobówki i tir... goscio nie znał drogi widac było po jego stylu jazdy jechalismy 60km/h wiec chciał wyprzedzic głównie tira, lecz nie wiedział i nie widział ze wyprzedzał troszke pod górke... (mgła) no i najgorsze co mogło sie stać! nie zapomne tego... nigdy nie zdawałem sobie sprawy ze samochód tak se zachowa podczas zderzenia z tirem... nie bede tego opisywał... mysle ze kazdemu mogło sie to przydarzyc... ale przeciez my jestesmy najmądrzejsi i umiemy mówic, gadac na zmarłych, niego, głupoty ze to pirat itp.. on nie zyje... i zastanówcie sie co piszecie... [/ Myslal ze ma samochód na warszawskich tablicach to mu wszystko można... jak chłopak nie umiał dostosować prędkości do panujących warunków to teraz są takie skutki...kolego nie pier.... mi tu że nie wiedział ze wyprzedza pod górke bo to mnie wkurza jak ktoś broni takich kierowców co nie umieją dostosować sie do warunków tylko jada aby do przodu... moim zdaniem dobrze ze sam zginą bo mógł zabić niewinnego człowieka który mógł by jechac z przeciwnej strony osobówką [/ Znałem go. To był młody uśmiechnięty 19 letni chłopak, student pierwszego roku farmacji. Uczynny, zawsze chętny do pomocy innym. Nie żaden pirat drogowy. Nie wiem co mu się stało, że tak się zachował. Może zmęczenie, może pośpiech (jechał na zajęcia na uczelni), może chwila nieuwagi. Ułamek sekundy i nie ma go wśród nas. Pozostał tylko żal że tak szybko skończyło się jego życie Tym wszystkim krytykującym go, życzę żeby nigdy nie znaleźli się w takiej sytuacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takich BARANÓW jeżdżących po drogach jest wielu, na szczęście jednego mniej!!! Tylko szkoda mi jego rodziców i tego kierowcy z ciężarówki. Ja też jechałam w tę dzisiejszą mgłę, no i niestety ludzi na przejściu nie było widać, a nie mówiąc o samochodach w oddali. Dobrze,że jechał sam, bo pewnie jakby jechał z kimś to i ta osoba by straciła to co najcenniejsze, czyli życie, a tak to BARAN niech spoczywa w spokoju,że nikogo więcej nie zabił!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze ze nie trafil w niewinne osoby z przeciwka i cale szczescie, ze juz nie bedzie mogl tego zrobic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
StatyStyk napisał:
Najłatwiej winić użytkowników dróg - a może tym razem też przyczyna była tu: http://tnij.com/nagaprawda Odwagi Panowie Policjanci - macie prawo zamykać drogi których stan zagraża ich użytkownikom!!!
Dlatego trzeba ostrożnie jeździć, a nie szarżować baranie. Dobrze, że trafił na ciężarówkę, a nie na osobowy, to przynajmniej ludzi niewinnych nie pozabijał...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To był mój syn i dopiero 1 października zaczął studiować w lublinie, nigdy nie był piratem. Nawet policja nie jest pewna jak to było. Jeżeli są Świadkowie to proszę o kontakt. Matka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maljed@poczta.onet.pl napisał:
To był mój syn i dopiero 1 października zaczął studiować w lublinie, nigdy nie był piratem. Nawet policja nie jest pewna jak to było. Jeżeli są Świadkowie to proszę o kontakt. Matka
Wyrazy współczucia.Ale niestety fakty są takie ,że nie zachował ostrożności przy takiej pogodzie.Szkoda chłopaka.Świadkowie tu w niczym nie pomogą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Wyrazy współczucia.Ale niestety fakty są takie ,że nie zachował ostrożności przy takiej pogodzie.Szkoda chłopaka.Świadkowie tu w niczym nie pomogą.
Wyrazy wspolczucia Gosiu, Cholerny zal, je jeden blad spowodowal smierc. Swiadkowie moga pomoc spobowac sie pogodzic z sytuacja zrozpaczonej matce, ktora od zmyslow odchdzi. A teksty, ktore sie pojawiaja o tym, iz nalezalo mu sie, sa conajmniej niesmaczne i niestosowne. Nigdy, nie zdazylo sie Wam, przecholowac w samochodzie ?, i tylko opatrznosci zawdzeiczac dalsze zycie?. Chlopak zaplacil i tak najwyzsza cene, za ryzyko, ktore podjal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...