Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Michał, na zawsze pozostaniesz w naszych sercach ;(((( [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam Jechałem tą drogą w tych godzinach w okolicy tego 108 kilometra i powiem Wam, że naprawdę ludzie którzy próbowali wyprzedzać inne pojazdy (a dużo osób tak robiło) to byli skończeni idioci, którzy powinni stracić prawo jazdy raz na zawsze. Tragicznie zmarły chłopak też zachował się jak idiota wyprzedzając w tej mgle i nie powinien być kierowcą. Ryzykował swoje i INNYCH zdrowie i życie. Światła samochodów nadjeżdżających z przeciwka pokazywały się chwilęprzed mijaniem ich - jak w takich warunkach można zaczynać manewr wyprzedzania???? Współczuję rodzinie i przyjaciołom, ale nie mam żadnych słów usprawiedliwienia na głupotę chłopaka. Nie życzę nikomu tego co spotkało tego chłopca, ale jeszcze bardziej nie życzę nikomu żeby ktoś wjechał na niego tak jak on wjechał na ciężarówkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie mówmy o nim, że Baran, deb*** itd bo szybko jechał... nie każdy jest tak idealny jak autorzy niektórych komentarzy. Stańmy na miejscu rodziny, przyjaciół tego chłopaka... może i zrobił głupio, ale to nie znaczy od razu, ze możemy pisać, ze dobrze, że o jednego pirata drogowego mniej. na waszym miejscu zastanowila bym się troche najpierw co sie napisze o zmarłym 19-latku. czytając niektóre komentarze nóż się w kieszeni otwiera i mam ochotę zajebać komuś, kto śmie pisać tak okropne rzeczy! wstydziłabym sie na waszym miejscu.. ale najważniejsze, ze napisaliscie ze jest deb***em, kretynem, i dobrze ze nie zyje... tylko pogratulowac!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nie życzę nikomu tego co spotkało tego chłopca, ale jeszcze bardziej nie życzę nikomu żeby ktoś wjechał na niego tak jak on wjechał na ciężarówkę." różnica jest taka, ze kierowcy ciężarówki nic sie nie stało, a Michałowi owszem..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
"Nie życzę nikomu tego co spotkało tego chłopca, ale jeszcze bardziej nie życzę nikomu żeby ktoś wjechał na niego tak jak on wjechał na ciężarówkę." różnica jest taka, ze kierowcy ciężarówki nic sie nie stało, a Michałowi owszem..
A gdyby zamiast ciężarówki jechała twoja córka z twoim malutkim wnuczkiem w małym seicento, to też byś tak napisał/a?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
smieszne są wasze wypowiedzi i smieszna jest wypowiedz tego kierowcy.. aczkolwiek nikogo nie osądzam bo ja nie jestem sądem! byłem swiadkiem tego zdarzenia jechałem od ronda do konca jego życia za nim... sznur samochodów?? jak dobrze pamietam dwie osobówki i tir... goscio nie znał drogi widac było po jego stylu jazdy jechalismy 60km/h wiec chciał wyprzedzic głównie tira, lecz nie wiedział i nie widział ze wyprzedzał troszke pod górke... (mgła) no i najgorsze co mogło sie stać! nie zapomne tego... nigdy nie zdawałem sobie sprawy ze samochód tak se zachowa podczas zderzenia z tirem... nie bede tego opisywał... mysle ze kazdemu mogło sie to przydarzyc... ale przeciez my jestesmy najmądrzejsi i umiemy mówic, gadac na zmarłych, niego, głupoty ze to pirat itp.. on nie zyje... i zastanówcie sie co piszecie...
Kierowca tego tira nawet nie próbował hamować, ciągnął go wbitego pod swój samochód przez ponad 50m bo miał ważny ładunek 15 ton WÓDY, a potem przez 4 godziny z przygniecionego samochodu nikt Michała nie wyciągał bo trzeba było poczekać na nowy samochód i te WÓDE przeładować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mike napisał:
A gdyby zamiast ciężarówki jechała twoja córka z twoim malutkim wnuczkiem w małym seicento, to też byś tak napisał/a?
Tak bo na pewno próbowała by hamować a nie oszczędzając "swój cenny ładunek" taranować chłopaka przez 50matrów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
smieszne są wasze wypowiedzi i smieszna jest wypowiedz tego kierowcy.. aczkolwiek nikogo nie osądzam bo ja nie jestem sądem! byłem swiadkiem tego zdarzenia jechałem od ronda do konca jego życia za nim... sznur samochodów?? jak dobrze pamietam dwie osobówki i tir... goscio nie znał drogi widac było po jego stylu jazdy jechalismy 60km/h wiec chciał wyprzedzic głównie tira, lecz nie wiedział i nie widział ze wyprzedzał troszke pod górke... (mgła) no i najgorsze co mogło sie stać! nie zapomne tego... nigdy nie zdawałem sobie sprawy ze samochód tak se zachowa podczas zderzenia z tirem... nie bede tego opisywał... mysle ze kazdemu mogło sie to przydarzyc... ale przeciez my jestesmy najmądrzejsi i umiemy mówic, gadac na zmarłych, niego, głupoty ze to pirat itp.. on nie zyje... i zastanówcie sie co piszecie...
Szukam świadków, bo podobno nie ma oprócz pasażera TIRA. Proszę o kontakt maljed@poczta.onet.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Codziennie siedzimy z rodzina Michala nie mogac pogodzic sie ze strata - Michal nie byl piratem, nigdy i to prawda. Zrownowazony mlody czlowiek bedacy wzorem dla mlodszego rodzenstwa. Jezdze od ponad 20 lat - zawsze mnie wkurzali kierowcy brawurowi i tacy o ktorych piszecie - problem w tym ze Michal do nich nie nalezal. To straszne co piszecie bo nie macie pojecia co sie stalo - jakim trzeba byc czlowiekim by czytajac posty zrozpaczonej matki pisac takie rzeczy? Prawdopodobnie winni sa obaj kierowcy - Michal bo wyprzedazal na trasie ktorej nie znal dobrze (a byl zbyt mlodym kierowca by sobie poradzic w trudnej sytuacji, ktora zastal na drodze)- tir bo zamiast zjechac i puscic samochod - nie zwalniajac w niego wjechal - naprawde nigdy nie byliscie w sytuacji, kiedy kierowca tira przy wyprzedzaniu niemal was taranowal? Jest mi wstyd ze zyje w kraju gdzie tak wielu ludzi nienawidzi innych, gdzie nie ma elementarnego wspolczucia dla straty dziecka - nawet gdyby jego wina byla oczywista, co was upowaznia do zadawania takiego bolu, do takiego braku szacunku dla zycia? A wina Michala nie jest oczywista (nie tylko dla rodziny) - dlatego potrzebujemy swiadka - bo zeznania swiadka zdecydowanie roznia sie od jedynej osoby, ktora zeznawala do tej pory - kierowcy tira, ktory badz co badz uczestnika wypadku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mike napisał:
A gdyby zamiast ciężarówki jechała twoja córka z twoim malutkim wnuczkiem w małym seicento, to też byś tak napisał/a?
To tragedia dla dwoch stron - najwiecej do powiedzenia maja ludzie, ktorzy nie maja z tym nic wspolnego - latwo pisac - postaw sie w sytuacji matki - chcialabys/chcialbys? Masz dzieci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
nie mówmy o nim, że Baran, deb*** itd bo szybko jechał... nie każdy jest tak idealny jak autorzy niektórych komentarzy. Stańmy na miejscu rodziny, przyjaciół tego chłopaka... może i zrobił głupio, ale to nie znaczy od razu, ze możemy pisać, ze dobrze, że o jednego pirata drogowego mniej. na waszym miejscu zastanowila bym się troche najpierw co sie napisze o zmarłym 19-latku. czytając niektóre komentarze nóż się w kieszeni otwiera i mam ochotę zajebać komuś, kto śmie pisać tak okropne rzeczy! wstydziłabym sie na waszym miejscu.. ale najważniejsze, ze napisaliscie ze jest deb***em, kretynem, i dobrze ze nie zyje... tylko pogratulowac!!
Dzięluję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Witam Jechałem tą drogą w tych godzinach w okolicy tego 108 kilometra i powiem Wam, że naprawdę ludzie którzy próbowali wyprzedzać inne pojazdy (a dużo osób tak robiło) to byli skończeni idioci, którzy powinni stracić prawo jazdy raz na zawsze. Tragicznie zmarły chłopak też zachował się jak idiota wyprzedzając w tej mgle i nie powinien być kierowcą. Ryzykował swoje i INNYCH zdrowie i życie. Światła samochodów nadjeżdżających z przeciwka pokazywały się chwilęprzed mijaniem ich - jak w takich warunkach można zaczynać manewr wyprzedzania???? Współczuję rodzinie i przyjaciołom, ale nie mam żadnych słów usprawiedliwienia na głupotę chłopaka. Nie życzę nikomu tego co spotkało tego chłopca, ale jeszcze bardziej nie życzę nikomu żeby ktoś wjechał na niego tak jak on wjechał na ciężarówkę.
Wiesz, ze kierowca tira zeznal ze widzial sznur samochodow? Wiec jak to bylo z ta mgla? Jak mogl widziec sznur samochodow a nie widzial wyprzedzajacego? Jesli widzial dlaczego nie zjechal - mial 1,5 metra wolnego pobocza? Celowo uderzyl w samochod by dac nauczke - jak to piszecie "deb***owi"? To sie przeciez czesto zdarza - prawda? Czytales co pisal swiadek? Chcialbys byc w tej sytuacji - teraz bys sobie z tym poradzil - ale czy poradzil bys sobie majac 18 lat - nigdy nie zaczynales jezdzic - zawsze byles doswiadczonym kierowca? Przestancie pieprzyc bo to wstyd i modlcie sie by nic takiego nie zdarzylo sie tobie i twoim dzeciom - jak bys wtedy czytal takie teksty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kacha25 napisał:
takich BARANÓW jeżdżących po drogach jest wielu, na szczęście jednego mniej!!! Tylko szkoda mi jego rodziców i tego kierowcy z ciężarówki. Ja też jechałam w tę dzisiejszą mgłę, no i niestety ludzi na przejściu nie było widać, a nie mówiąc o samochodach w oddali. Dobrze,że jechał sam, bo pewnie jakby jechał z kimś to i ta osoba by straciła to co najcenniejsze, czyli życie, a tak to BARAN niech spoczywa w spokoju,że nikogo więcej nie zabił!!!!
Cisnie mi sie na usta by zyczyc ci tego samego, ale tego nie zrobie - nie jestes warta takich emocji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
smieszne są wasze wypowiedzi i smieszna jest wypowiedz tego kierowcy.. aczkolwiek nikogo nie osądzam bo ja nie jestem sądem! byłem swiadkiem tego zdarzenia jechałem od ronda do konca jego życia za nim... sznur samochodów?? jak dobrze pamietam dwie osobówki i tir... goscio nie znał drogi widac było po jego stylu jazdy jechalismy 60km/h wiec chciał wyprzedzic głównie tira, lecz nie wiedział i nie widział ze wyprzedzał troszke pod górke... (mgła) no i najgorsze co mogło sie stać! nie zapomne tego... nigdy nie zdawałem sobie sprawy ze samochód tak se zachowa podczas zderzenia z tirem... nie bede tego opisywał... mysle ze kazdemu mogło sie to przydarzyc... ale przeciez my jestesmy najmądrzejsi i umiemy mówic, gadac na zmarłych, niego, głupoty ze to pirat itp.. on nie zyje... i zastanówcie sie co piszecie...
Bardzo Pana prosimy o kontakt, Pana opis nie zgadza sie z zeznaniami kierowcy tira, wiele w tej sprawie jest niejasności - zginal czlowiek - prosimy o kontakt: magol@onet.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bezpłatne i niezobowiązujące porady praktyczne z zakresu przepisów prawa, uzyskania pomocy finansowej, możliwości samodzielnego dochodzenia odszkodowania, wyboru wiarygodnego pełnomocnika, itp., dla poszkodowanych i pokrzywdzonych oraz ich rodzin w wyniku wypadku: komunikacyjnego, w rolnictwie, potrącenia lub innych zdarzeń losowych. Nie bądź obojętny, poinformuj poszkodowanych o możliwości uzyskania bezpłatnej pomocy i porady. Dyżurny przedstawiciel udziela porad pod nr tel. 607-931 010 lub e-mail: sukurs11@wp.pl EUROPEJSKIE STOWARZYSZENIE POMOCY POSZKODOWANYM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo napisał:
Dlatego trzeba ostrożnie jeździć, a nie szarżować baranie. Dobrze, że trafił na ciężarówkę, a nie na osobowy, to przynajmniej ludzi niewinnych nie pozabijał...
Kazdemu zdarzylo sie szarżować, ale jak czytam wypowiedzi osob, ktore nie widzialy zdarzenia i wypisują osądy łącznie z określeniami "..jednego mniej.." to widzę w was bandytów, żądnych krwi. Zastanówcie się nad swoim życiem lepiej zamiast zaśmiecać forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maljed@poczta.onet.pl napisał:
To był mój syn i dopiero 1 października zaczął studiować w lublinie, nigdy nie był piratem. Nawet policja nie jest pewna jak to było. Jeżeli są Świadkowie to proszę o kontakt. Matka
Szczere wyrazy współczucia dla Pani i całej rodziny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
magol napisał:
Bardzo Pana prosimy o kontakt, Pana opis nie zgadza sie z zeznaniami kierowcy tira, wiele w tej sprawie jest niejasności - zginal czlowiek - prosimy o kontakt: magol@onet.pl
Pani Małgosiu, proszę może skontaktować się z administratorem serwisu dziennika wschodniego. mozę udostępni IP użytkownika, który twierdzi że był świadkiem. Może razem- posiadając IP użytkownika i przy współpracy policji uda Wam się ustalić kto napisał ten post. Proszę spróbować w ten sposób. Wyrazy szczerego współczucia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
16254481 to mój numer gg prosze pisac... moge pomóc anominowo, nie chce brac na siebie odpowiedzialnosci poniewaz nie jestem pewny na 100% jak do tego zdarzenia doszło... nawet 100 swiadków nic nie wskóra.... ale rozumiem matke...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~mmm~ napisał:
16254481 to mój numer gg prosze pisac... moge pomóc anominowo, nie chce brac na siebie odpowiedzialnosci poniewaz nie jestem pewny na 100% jak do tego zdarzenia doszło... nawet 100 swiadków nic nie wskóra.... ale rozumiem matke...
prosze skontaktowaxc sie na aderes magol@onet.pl ( wazne sa wszytskie informacje)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...