Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"Czytamy we liście"... no comment
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS i wszystko jasne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"To były luźne rozmowy". Panie sędzio to było takie "luźne" zastraszanie i mobbing. Nie wiem o co chodzi. PIS i mowa nienawiści, nie może być!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ma chęć ... Trzeba uruchomić prokuratora!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A było troche spokoju. Znów sie zaczęło, czy nie moze byc tak jak w kwietniu? Miło fajnie i panie sie uśmiechały
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koleżanka Sadurskiej to i czuje się mocna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dostała się znów do koryta!Pogonić,zgłosić sprawę w prokuraturze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najgorzej jak jest mało człowieka w człowieku, a ludziom dorywający się do stołków często wydaje się, że są bezkarni i mogą poniewierać innymi ludźmi, nigdy bym nie chciała, żeby mówiono o mnie, że brak we mnie człowieka...to byłaby największa porażka życia. wielu pełniących kierownicze funkcje powinno się nad tym zastanowić, nie warto nie być człowiekiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prokuratura nie zajmie się kłótnią dwóch bab.Oczywiście,że może byc mobbing i na pewno jest,ale na bieżąco wojt powinien rozwiązywać takie sprawy,bo zwyczjnie jest w temacie.Największym problemem małych społeczności jest są kliki.W większych ich nie brakuje.Kliki ,powiązania,kumoterstwo i politykierstwo zmora naszego życia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS w pełnej krasie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak mnie nie chcą to nie wchodzę, ale w tym przypadku maleńkość p. pakuły jest jak pierwsza litera jej nazwiska. Prosta baba. Pracując z ludżmi należy mieć w sobie dużo człowieczeństwa , a w tym przypadku jest go brak. Ci którzy znają tą osobę wiedzą o co chodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak mnie nie chcą to nie wchodzę, ale w tym przypadku maleńkość p. pakuły jest jak pierwsza litera jej nazwiska. Prosta baba. Pracując z ludżmi należy mieć w sobie dużo człowieczeństwa , a w tym przypadku jest go brak. Ci którzy znają tą osobę wiedzą o co chodzi.
Jakby było w niej trochę człowieczeństwa  to nie pchałaby się na wybory!Mnie przynajmiej byłoby wstyd wieszać swoją podobiznę...............................dalej ludzie znający ją niech dokończą sami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stwierdzenie - to były luźne rozmowy- powala
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prostactwo ze strony tej pani. To przykład na to jakie kadry ma PIS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy PIS czy PO?Jaka to różnica?Świnia zawsze będzie świnią nawet w piekle!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osoba publiczna powinna być: nie karana,mieć nie poszlakowaną opinię,ułożone życie prywatne. :wacko: ...itp...itd...a tu...''Śmiech..........na sali puste krzesła!!!!!!!!!!!!!!!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy PIS czy PO?Jaka to różnica?Świnia zawsze będzie świnią nawet w piekle!
Różnica zasadnicza. Ta pani jest radną w Puławach, czyli jest "u władzy" i taki poziom reprezentuje. Wstyd. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie no brak słów... Przez taki mobbing w pracy można człowieka wykończyć psychicznie. Już raczej na PiS nie zagłosuję bo widać co się dzieje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"to były luźne rozmowy" leżę i nie wstaję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mistrzostwo świata.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...