Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Oszczędzał na ogrzewaniu, musi zapłacić więcej

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 listopada 2016 r. o 19:32 Powrót do artykułu
Zależy jaki podzielnik, radiowy działa inaczej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po raz kolejny zapytam dlaczego nie mogę sobie w lecie odkręcić kaloryfera i żeby był ciepło jak mam taki kaprys? Place za przesył więc w każdej chwili powinnam móc skorzystać, w Niemczech tak jest i nikt nie ma pretensji że tyle płaci a w tym chorym kraju to zapłać i płacz a usługi dziadostwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OPEC to monopolista i dokładnie wie że może robić co chce i tak mieszkańcy bloków nie mają innego rozwiązania. Albo OPEC albo nikt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co powiecie na to, przez kilka lat kiedy mieszkałam zagranicą i nikt nie przebywał w lokalu miałam zupełnie odłączone ogrzewanie(aby nie generować niepotrzebnych kosztów), w tym czasie nie zużyłam nawet jednej jednostki, co jest udokumentowane! bo w mieszkaniu nie ma prehistorycznych podzielników zamontowanych na kaloryferach ale cyfrowy podzielnik ciepła z przepływomierzem. W tym czasie spółdzielnia za każdy rok naliczyła mi dopłaty od 1600 do 3200 zł!(oprócz zaliczek w czynszu) czyli zużyłam zero, ale naliczono mi kilkanaście tysięcy złotych! i jeszcze mieli czelność podać mnie o te nienależne pieniądze do sądu i komornika(aby mnie pogrążyć i wygenerować jeszcze większe koszty). Zwykłe bezczelne wyłudzenie! A najlepsze jest to, że ludzie którzy mieszkali i normalnie ogrzewali otrzymywali rokrocznie 250/400 zł zwrotu od stawki pobranej już w czynszu. Mam udokumentowane zerowe zużycie! Jakakolwiek próba dojścia do porozumienia ze spółdzielnią kończyła się na cynicznym, szyderczym uśmiechu i słowie nie będziemy do tego wracać, jeżeli pani nie zapłaci zlicytujemy pani mieszkanie! Sprawa jest w sądzie! nie zapłacę za to! już samo normalne rozliczenie w tym wypadku jest dla mnie krzywdzące, w końcu zużyłam zero, a koszt stały wynosił ponad siedemset złotych, a więc przez kilka lat nie ogrzewając mieszkania opłacałam ogrzewanie innym, jeśli takie są zasady rozliczeń mogę to zaakceptować, ale nie takie chamstwo, że podają mnie o kilkanaście tysięcy złotych!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powinni całkowicie wyrzucić grzejnik z mieszkań i grzać kociołkami na węgiel
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
boże przecież w tym Lublinie nic się nie dzieje, co to za informacje, 80 % o urzędasach, że nie ma pieniedzy na leczenie, jakiś tam wypadek, żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie, że drożeje jak w OPEC Puławy są wypłacane wszystkim pracownikom co pięć lat jubileuszóki - pięciokrotność wynagrodzenia, co roku trzynastka, co roku bilansówka, iHGW co jeszcze- prezes dobry bo ze swojego nie płaci, taki dla swojaków dobry, toż to firma rodzinna- stanowiska tam dziedziczone są, nikt z zewnątrz się nie dostanie. Zapytajcie kogoś z pracowników- to pewnie pary z gęby nie puści. A my? cóz płaćmy co roku więcej za mniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...