Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Tak jeżdżą gnoje, poświęcać chciał przed kumplami to ich pozabijał! Śpieszyło się,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ku*** czlowieku... az mi sie cisnienie podnosi jak czytam komentarz takiego kretyna jak ty. Po pierwsze byl to wypadek a po drugie kierowca byl jeden i jezeli nawet byyla to ewidentnie jego wina to nie powinienes go w ten sposob osadzac a co dopiero pasazerow ktorzy tak na prawde nie mileli wplywu na to co sie stalo
 
ku*** czlowieku... az mi sie cisnienie podnosi jak czytam komentarz takiego kretyna jak ty. Po pierwsze byl to wypadek a po drugie kierowca byl jeden i jezeli nawet byyla to ewidentnie jego wina to nie powinienes go w ten sposob osadzac a co dopiero pasazerow ktorzy tak na prawde nie mileli wplywu na to co sie stalo
Ja sadze że jednak pasażerowie tez mieli wpływ na to co sie stało-komentarze typu Mlina dajesz,cisnij mu,bierzemy leszczy,ale to idzie,itym podobne tylko motywowały kierujacego do jeszcze szybszej jazdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowna redakcjo DW proszę się zapoznać z definicją słowa reanimacja Udzielanie pomocy to nie reanimacja!!! Kierowca busa był opatrywany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie już spokój z tym ocenianiem kierowcy, popełnił błąd który przypałcił życiem, ale każdy potrafi to wywnioskować z artkykułu. Po co obrażać i oceniać. Czasu nikt nie cofnie. Pomyślcie o rodzinach, które muszą usiąśc do świątecznego stołu bez synów. Uszanujcie to. Spotkamy się na szczycie...
 
Dajcie już spokój z tym ocenianiem kierowcy, popełnił błąd który przypałcił życiem, ale każdy potrafi to wywnioskować z artkykułu. Po co obrażać i oceniać. Czasu nikt nie cofnie. Pomyślcie o rodzinach, które muszą usiąśc do świątecznego stołu bez synów. Uszanujcie to. Spotkamy się na szczycie...
  Ja myślę o rodzinie. Swojej. I o tych innych rodzinach, z którymi mijam się na drodze, kiedy to ja prowadzę. Rozumiesz?   A o tym debilu, który zginął, mogę mysleć tylko jako o potencjalnym mordercy, który mógł wcześniej zderzyć się ze mną i moją rodziną, albo z tobą i twoją rodziną. Na szczęście sam się wyeliminował; niestety przy okazji stał się faktycznym mordercą kolegów. Teraz jego rodzina będzie płakać? Teraz???!!! Trzeba było się wczesniej zainteresować jaki styl prowadzenia samochodu ma syn !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie już spokój z tym ocenianiem kierowcy, popełnił błąd który przypałcił życiem, ale każdy potrafi to wywnioskować z artkykułu. Po co obrażać i oceniać. Czasu nikt nie cofnie. Pomyślcie o rodzinach, które muszą usiąśc do świątecznego stołu bez synów. Uszanujcie to. Spotkamy się na szczycie...
  Właśnie trzeba jak najwięcej oceniać i piętnować głupotę. Jeśli coś z tego dotrze do chociaż jednego takiego miszcza, to już będzie jakiś sukces.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To też policjant prowadził ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też miałem 20 lat, ale się nie szalało, no może maluchem po lesie ale na drogach zawsze się uważało. Sam kikukrotnie wracając z imprezy wysiadłem bo okazało się, że kierowca był nawalony albo szalał. Wczesnoporanny spacer na kaca dobrze wpływa.   Raz widząc kto kieruję nie wsiadłem do auta i pojechałem PKS. Sprawdzcie wypadek 5 osób zginęło kilka kilometów za Wilgą kilka lat temu. Siedziałem już w tym aucie ale stwierdziłem że pojadę PKSem bo kierwca trzeźwy ale bez prawka jechał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
    Ja myślę o rodzinie. Swojej. I o tych innych rodzinach, z którymi mijam się na drodze, kiedy to ja prowadzę. Rozumiesz?   A o tym debilu, który zginął, mogę mysleć tylko jako o potencjalnym mordercy, który mógł wcześniej zderzyć się ze mną i moją rodziną, albo z tobą i twoją rodziną. Na szczęście sam się wyeliminował; niestety przy okazji stał się faktycznym mordercą kolegów. Teraz jego rodzina będzie płakać? Teraz???!!! Trzeba było się wczesniej zainteresować jaki styl prowadzenia samochodu ma syn !!!!!  
łądnie napisane - bezpiecznych i  wesłych swiąt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Orientuje się ktoś kto to z Gminy Karczmiska ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nikt niema szacunku do zabitych . przykro czytac  znieczulice lucka
A jak mozna miec szacunek do kogos, kto przez wlasna glupote i ewidentny brak mozgu, kompletny zanik myslenia zabil siebie i innych, powaznie ranil kogos przypadkowego a dodatkowo narazil?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Orientuje się ktoś kto to z Gminy Karczmiska ??
Gmina Wilków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno jedna osoba była z Karczmisk ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie było nikogo z Karczmisk, to literówka redaktora
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czołowo a przód auta cały ? Maska podniesiona cała ? wtf
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie obrazajcie i nie oceniajcie.Troche szacunku dla chlopakow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozczulajcie się....4 wiejskich palantów mniej. To chyba oczywiste, że wiedzieli co robili, nie zdziwiłbym się gdyby po sekcji okazało się, że we krwi była mieszanina mózgojeba i jakiś prochów.
żebyś skur... zdechł przed nowym rokiem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty naprawde arek jakis chory jestes znalem tych chlopakow i byli bardzo wporzadku a oczernianie ich po smierci to jest zwykle frajerstwo to wielka tragedia ze 3 kolegow zginelo i ti jeszcze w same swieta kondolencje dla rodzin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doooobrze. Wycwaniakował szczyl jeden. Powinien umierać w męczarniach. Nienawidzę takich kierowców, dla takich prawo powinno być zaostrzone. Policja powinna zabierać od razu takim prawo jazdy co wymijają pod górkę i na zakręcie! Sama nie raz z dzieckiem jadąc byłam w sytuacji że prawie poszlibyśmy na czołowo bo jakiś kretyn sobie wymijał z naprzeciwka w miejscach nie dozwolonych! Czego narażacie nie winnych ludzi?! Idioci a nie ludzie, kto takim dał prawo jazdy! Szkoda tylko, że uśmiercił swoich kolegów...
Taka jesteś mądra, to bravoo!!  Oceniasz martwego chłopaka a nawet nie znałaś.. Nawet człowiek który wolno jedzie mógł być na ich miejscu, więc go nie oceniaj!! Bo jeszcze te twoje cudowne słowa mogą sie obrócić co nie życzę nikomu tego co napisałaś " że powinien umierać w męczarniach" zastanów się nad tym co piszesz, jak przez takie durne słowa czuje się rodzina, przyjaciele.. mówisz na ludzi idioci, to najwidoczniej sama jesteś idiotką bo jesteś człowiekiem. Wszyscy jesteśmy równi, a jeśli ci coś nie odpowiada to się nie udzielaj!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za czasy. Tacy idioci powinni być karani za zabójstwo, o ile przeżyją. Decydując się na taki manewr w takich warunkach to świadomie i celowo naraża innych na śmiertelne niebezpieczeństwo. To to samo jak by wziął pistolet i strzelał na oślep. Takim młodym ludziom powinni zakładać w samochodach urządzenia rejestrujące jazdę i każdy młody kierowca wsiadając za kółko musi mieć to włączone jak nie to zabierać prawko, i co jakiś czas obowiązkowa wizyta na policji w celu weryfikacji danych. Inaczej nic się nie zmieni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie oni juz poniesli swoja kare ,a Teraz każdy ma najwięcej do powiedzenia na ten temat ,kazdy udziela swoich złotych rad które nikomu juz zycia nie zwrócą ,co za naród sensacje sobie wielka znalezlizcie'moze komuś przyszło do głowy ze oni tez mieli rodziny ,być może własne?!!!Ze ktoś ma teraz większe kłopoty i zmartwienia niż siedzieć w internecie i obrażać inych jak co niektórzy tu ,człowiek jest tylko człowiekiem i ma prawo do błędów smutne ze ponoszą tego tragiczne konsekwencje' Nikomu tutaj czytanie obelg o tych którzy nie wrócą nie jest potrzebne a to ze ktoś ich obraza nie świadczy o nich tylko o autorach tych slow którzy pokazują kim SA Ciekawa jestem czy jedno z drugim spojzalo by w oczy tym rodzinom którzy w tym roku świat nie maja ,matkom,ojcom byc moze dzieciom tych zmarlych i tez by tacy marzy byli.Wstydzcie się bo zapewne niedawno dzieliliscie się oplatkiem i takie rzeczy wypisujecie ,poza tym polowa z tych oceniajacych nie wie co to znaczy bezradnosc i niepewnosc kiedy ktoś umiera lub jest w ciężkim stanie ,Ja wiem i z calego serca wspolczuje tym ludziom,bo niektórych błędów nie da się naprawić smutne jest to ze człowiek powinien się zastanowić jak życie jest kruche a nie obrażać innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...