Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No to jak jest z tą prędkością ilorazową, którą odkryłem 12 stycznia 1997 roku? Zajebaliście mi ją, podli fizycy!!!! "ni"=n/t, a ponieważ t=nT, gdzie T jest czasem jednego koła (okresem), to "ni"=1/T. Czy zrozumiano, że ja to pierwsze odkryłem ? Podałem pierwotną definicję częstości obiegów, bydlaki - wy, którzy stwierdziliście, iż do podobnych wniosków dochodzi się często, np. podczas stosunku. W taki razie wszystko, co odkryłem odkrył każdy male, któremu kutas stoi. LWG nieczego więc nowego nie dokonał!!!! Odebraliście mi prawo do pracy na powierzchni!!!! Zgadza się? Zapierdalałem najciężej, bo rzadko byłem na tzw. paniochach. Dlaczego nie mam poparcia od waszych inżynierów z Bogdanki? RP jest bardzie moja, niż Twoja - ZAWISZA ARTURZE!!!! "Bracia Maciejewscy przekonują, że złożyli ofertę sprzedaży swojej spółki, ale druga strona nie odpowiedziała na nią w terminie. Uznali więc, że do transakcji nie doszło. Przedstawiciele BCG byli przeciwnego zdania i jak ocenił sąd, mieli rację." Zatem czy doszło do transakcji? Artur, gdzie są moje 2 000 000 USD ? Pierwszy za mój dowód wprost hipotezy Beala i drugi za Disproof the Birch and Swinnerton-Dyer Conjecture ? Chyba wiesz, co LWG uczyniłby z takimi parlamentarzystami jak Ty. Nie wiesz? Konfiskata mienia od kolebki po siwy włos i AUT z RP, wraz z pozbawieniem wszelkich praw publicznych na zawsze. Zrozumiałeś ? Oczywiście w świetle polskiego LEWA jesteś niewinny. Nikt nie jest winien, oprócz LWG. Do młodych ubezwłasnowolnionych przez dorosłych drani ... . Andrew John Wiles otrzymał Nagrodę Nobla w postaci Madalu Abela nie tyle za rzekomy dowód WTF, co za potworną dramaturgię jego powstawania na poddaszu w pełnej konspiracji. Fałszywą ideę dowodu Wilesa odkrył Barry Mazur, ale na nic się to zdało, bowiem w polu absurdów ciężko jest formułować zdania logiczne. Bajecznie proste rozwiązania wielkich problemów matematyki nie mają racji bytu, gdyż swoją oczywistością zachwycają jedynie ich AUTHORA, który zdaniem Wielkich nie rozumie, że niczego nie dokonał i nie pojmuje sedna problemów, które muszą pozostać nadal otwartymi. Wyniki jakiegoś Polaczka to żadne wyniki. Należy je rychle usunąć zewsząd, albowiem powodują smutne zdumienie wśród specjalistów i spychają wielkie problemy Królowej Nauk z topu. Takich amatorków sensacji jak LWG należy skutecznie uciszać, gdyż przynoszą wielkie straty dla nauki świata. Mniemam, iż kumam i jarzę co nieco. TRACISZ CZAS. NIE ISTNIAŁEŚ, NIE ISTNIEJESZ I NIE ZAISTNIEJESZ. LONDYN CI NA TO NIE POZWOLI, NIE MÓWIĄC O RESZCIE CAŁEGO ŚWIATA. PA!!!! Google: lwgula.pl.tl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy dlatego mam odebrane prawie wszystkie prawa człowieka? 1. ISBP czyli IDEALNE SERCE BUDŻETU PAŃSTWA - najlepsze na świecie systemy: emerytalny, rentowy, zasiłkowy, zdrowotny i podatkowy z formułą na VAT maksimum. Idea siatki płac dla sfery budżetowej czynnej i sugestia dla sektora prywatnego. Pozytywne recenzje z TOWARZYSTWA NAUKOWEGO ORGANIZACJI I KIEROWNICTWA, ul. Chmielna 2 w Lublinie. TNOiK już nie istnieje. ISBP zasługuje na dwie nagrody Nobla: pokojową i ekonomiczną. 2. The Guła's Theorem. Twierdzenie szersze od twierdzenia Pitagorasa i od twierdzenia Diofantosa. The Guła's Theorem zasługuje na Medal Abela czyli na nagrodę Nobla w dziedzinie matematyki. 3. Pierwotna definicja częstości obiegów w ruchu jednostajnym po kole. Rewelacja na skalę światową. 4. Przepiękne obalenie hipotezy: Disproof the Birch and Swinnerton-Dyer Conjecture. Jeden z problemów milenijnych za 1 000 000 USD. Gdzie jest moja nagroda? 5. Jedyne na świecie rozwiązanie tzw. najtrudniejszej zagadki świata. Unikalny zapis rozwiązania. Rewelacja na skalę światową. 6. Przepiękny i jedyny na świecie dowód Wielkiego Twierdzenia Fermata dla n=4. 7. Przepiękny i jedyny na świecie dowód Wielkiego Twierdzenia Fermata dla nieparzystych n>1. 8. Przepiękny i jedyny na świecie dowód hipotezy Leona Jeśmanowicza. 9. Przepiękny i jedyny na świecie THE PROOF OF THE ERDŐS-STRAUS CONJECTURE . 10. Przepiękny i jedyny na świecie dowód wprost hipotezy Beala. Nagroda 1 000 000 USD. Gdzie jest moja nagroda? 11. Przepiękny i jedyny na świecie dowód hipotezy Goldbacha? Wyglada znakomicie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CNK to nie jest, ale trza będzę mimo to wybrać się z dzieckiem i sprawdzić, czy warto było wydać na bilet połowę tego co do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie (Tam 22zł i pół dnia zwiedzania).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzienniku Wschodni!Jak to jest,że nie reagujecie na tak opryskliwe i prostackie komentarze typowych hamów bez wychowania?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzienniku Wschodni!Jak to jest,że nie reagujecie na tak opryskliwe i prostackie komentarze typowych hamów bez wychowania?!
Jest oczywiste, że bizony są pozbawione myślenia twórczego. Ten Biozon nie podał swoich danych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mozna jeszcze latwiej dla nauczycieli lub uczniow fizyki w warszawie polecam ******cogito.com.pl/artykul/9867/filmy_kinowe_o_genialnych_naukowcach_ktore_warto_obejrzec.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...