Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pasażer chciał dojechać z Puław do Kazimierza Dolnego busem. Musiał taksówką

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 lutego 2019 r. o 21:16 Powrót do artykułu
No niesamowita historia. Jeszcze z jeden artykuł by się zdało. A jaką to korporacją taksówkarską pan pojechał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jaki pan busiarz ostatnio na komisji się prezentował? Jaka mała wojenka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dworzec pod Kauflandem hahaha a ten po PKS dali Lipskiemu i takim sposobem Pulawy nie maja dworca z prawdziwego zdarzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Firma Halobus tak dba o swoich klientów, ze po raz kolejny udałam się na busa do Warszawy o godz 16.00 i po raz kolejny okazało się, ze go po prostu nie ma , mimo ze w rozkładzie jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Daleko tak te Halo Busy nie zajado - Elo Taxi już zaciera macki z radości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś mnie to nie dziwi, kierowcy w tej firmie są przemęczeni, to widać gołym okiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kim jest ten pan.Lipski?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jedyni byli to pasażerowie. Kiedyś też się z taką sytuacją spotkałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ruszy kolej Lublin Warszawa to będą na kolanach błagać o pasażerów !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pis w kampanii wyborczej do samorządu obiecywał odbudowanie Państwowej KS i przywrócenie dużych, przestrzennych autobusów, co dla normalnie myślących było obietnicą nierealną i tak też będzie. Mam tylko życzenie dla zarządzających samorządem wojewódzkim, powiatami i gminami (w większości PiS) by problemowi przewozu ludzi się bardziej przyjrzeć. Bałagan jest ogólnie poważny. Przewoźnicy jeżdżą jak chcą, nie przestrzegając przez siebie ułożonych rozkładów jazdy (samowola). W środowiskach gdzie nie ma konkurencji to nawet nie ruszają z miejsca. Dworce to już oddzielny rozdział. Stoi pusty dworzec w Kraśniku a obok ludzie się plączą na skrawku chodnika bez zadaszenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak właśnie wygląda komunikacja publiczna w tym kraju, dramat, nikogo z władzy to nie obchodzi, bo władza ma samochody służbowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko Elo Taxi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj, wielkie mi HALO! To znana praktyka tego przewoźnika, który klientów traktuje jedynie jako "złotówki". Dziwi mnie jedynie fakt, że dość sporo osób korzysta z jego usług, przy fakcie, że są inni przewoźnicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dawno do Warszawy chciałem się dostać w niedzielę rano. Więc zadzwoniłem dwa dni wcześniej aby się upewnić że autobus odjeżdża o danej godzinie z przystanku. Podczas rozmowy trzy razy padała godzina i data wyjazdu dla pewności że się rozumiemy,dyspozytor za rezerwował miejsca i zapisał nazwiska . Niestety autobusu nie było! Kilka dni później zadzwoniłem do dyspozytora z "podziękowaniem " ,wyparł się tego co mi mówił wcześniej. Przez tą sytuację miałem problem z dostaniemy się do Warszawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jak jechałam z Warszawy tym busem to Pan mi kazał do kolegi do busa się przesiąść, bo byłam sama. Dla mnie to zrozumiałe, że we dwoje się nie opłaca. Szczególnie, że po 21 jest miejski autobus nr.1, który jedzie do Kazimierza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dostał odszkodowanie, trzeba podawać do sądu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie gdzie był docelowy, końcowy przystanek tego kursu? W Puławach czy w Kaziku? Prawdą jest, że prywatni przewoźnicy wykosili niższymi cenami PKS a po jego upadku .... podnieśli ceny, rozkład jazdy robią jak chcą, jak wytną jeden z kursów porannych to już nie aktualizują kartek z rozkładem na przystanku odpowiednio wcześniej, zdarza im się nie przyjechać w dzien roboczy mimo, że mają tak na rozkładzie (bo akurat szkoły nie ma; ale na rozkładzie nie ma info, że kursuje w dni nauki szkolnej), itd. W normalnym państwie prawa dostaliby kilkaset tys zł kary to by się nauczyli. A tak robią co chcą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HALO-BUS jest bardzo dobrą firmą przewozową. Od kilku lat korzystania z ich usług nigdy mnie nie zawiedli. Zawsze odjazd na czas. POLECAM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za pierdoły. Często jeżdżę z tym przewoźnikiem do Warszawy i złego słowa nie mogę powiedzieć na tą firmę. Wszystko jest tak jak należy. Pewnie konkurencja chce im zaszkodzić i stąd ten artykuł. P.s Panie Marku szef tego kierowcy mógłby się zdenerwować gdyby nie zrobił planowanego kursu a nie odwrotnie. Zanim coś się powie trzeba najpierw pomysleć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trans bus też kiedyś kazał mojej 14letnuej córce wysiąść na wcześniejszym przystanku bo jedzie do bazy.jak zadzwoniłam pani powiedziała żebym sobie dzwoniła gdzie chce i tak im nikt nic nie zrobi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...