Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pawilonu handlowego w Bochotnicy na razie nie będzie

Utworzony przez aras24, 22 października 2009 r. o 21:56 Powrót do artykułu
No i okazało się jak sprawy wyglądają. Ciekawe czy teraz Pani Jamiołkowska pomoże "inwestorowi" otrzymać decyzję o warunkach zabudowy od "Wielkiego Budowniczego Nałęczowa" - Andrzeja Ć.? A może już dotarło do Jaśnie Oświeconego Burmistrza, że broniąc (jako jedyny) Biedronki kompletnie się skompromitował w oczach mieszkańców miasta i gminy. Ciekawe co teraz powie Wice-Jaśnie Oświecony Artur R. jak wyglądało przygotowanie gruntu pod ową "zdrową konkurencję". No i wreszcie ciekawi mnie kto spłaci kredyt pod tą "inwestycję"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry Kurp to martwy Kurp. I tyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a pan lenartowicz wcale się nie przejmuje i wstawia dalej okna i coś tam buduje, a wy urzędniki gdzie jesteście, a może wy z platformy i chcecie szóstej afery
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda że pan burmistrz reprezentuje interesy wąwolnickiego biznesmena a nie nałeczowskich sklepikarzy, a ja pomagałam panu przy kampanii wyborczej, zawiodłam się. mam nadzieję że jest pan praworządny i to odkręci. Wielu pana wyborców czekało na nowy porządek po Wójciku a pan jedynie wymiecie rodzimy handel z gminy. Już i tak pan nam zafundował supermarket w centrum więc może wystarczy. Ale przyjdę do pana po zasiłek bo na spotkanie z kupcami nie mogłam przyjechać. Jeszcze coś - niech pan zmieni sobie tego małego cynicznego zastępcę / na inny model / bo pan przez niego popłynie, on nie czuje nałęczowskich klimatów. Lepszy był już miejscowy Mariusz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam się z państwem, moim zdaniem lepiej trzymać z naljepszymi, takimi jak pan kobus, on przynajmiej wie jak robić wały coprawda po zmianie burmistrza jest gorzej, ale układy z przd lat robią swoje, z resztą osoby chcące dowiedzieć się więcej na temat profesionalizmu "spółki" zapraszam na stronę www.ktokogo.pl tam wpiszecie dane pana K, dowiecie się naprzykład jak można być prezesem spółdzielni i spółki jednocześnie przez prawie dwa lata, proszę zauważyć na umiejętność wyważenia interesów pomiędzy spółdzielnią a spółką przecież napewno jako prezes obydwu instytucji nie chciał którejś z nich zaszkodzić, pozatym jego upór i heroiczna postawa w sprawie rozwoju nałęczowa spowodowała że nie zważa na prawo spółdzielcze które mówi że nie można być prezesem tu i gdzieś indziej, a co dopiero w spółce której spółdzielnia wynajmuje lokal, brawo panie K będę brał z pana przykłąd bo takich kozaków jak pan jest coraz mniej, pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak moge kupic tanio to czemu nie?? w nałęczowie jest bardzo drogo , w wawie jest taniej !!! brawo pan Cwiek!!!!! zdrowa konkurencja to jest to a jeden market to i tak malo . rodowita mieszkanka nałęczowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wika napisał:
jak moge kupic tanio to czemu nie?? w nałęczowie jest bardzo drogo , w wawie jest taniej !!! brawo pan Cwiek!!!!! zdrowa konkurencja to jest to a jeden market to i tak malo . rodowita mieszkanka nałęczowa
To jedź do warszawy po zakupy, Jka na targu było tanio to Pan Cwiek go zlikwidował i dał zarobić chyba sponsorowi swojej kampanii wyborczej żeby zrobił Nałęczówki na których jak na targ jest zajebiście drogo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkaniec Nałęczowa napisał:
To jedź do warszawy po zakupy, Jka na targu było tanio to Pan Cwiek go zlikwidował i dał zarobić chyba sponsorowi swojej kampanii wyborczej żeby zrobił Nałęczówki na których jak na targ jest zajebiście drogo
w wawie było by taniej !!!! ceny w nałęczowie to szok a targ teraz wygląda normalnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anna napisał:
w wawie było by taniej !!!! ceny w nałęczowie to szok a targ teraz wygląda normalnie
I co na tym normalnym targu możesz kupić atrakcyjnego ? Same drogie buble. Twierzdisz że w Nałęczowie jest drogo? Jedx do Tesco zobacz ile kosztuje śmietana lub mleko i sprawdź w Nałęczowie !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A inwestor ma wszystko w d... i buduje dalej !!!!1 A co tam wojewoda, jak się ma plecy u burmistrza , no nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za Biedronką w Nałęczowie. Już dość tej drożyzny! Dlaczego ci co się już dorobili chcą dalej żerować na mieszkańcach. Mało im jeszcze? Najwyrażniej boją się konkurencji. Brawo panie Burmistrzu że jest Pan za powstaniem Biedronki! To przecież wielka pomoc dla tych którzy przeliczają każdą złotówkę i zastanawiają się na jakie artykuły ich stać a z czego muszą zrezygnować. Nie mogę zrozumieć dlaczego niektórzy tak psioczą na pana Lenartowicza. Od pewnego czasu jest mieszkańcem naszej gminy i to co posiada zawdzięcza ciężkiej pracy. Równie dobrze mógł postawić na inną działalność i kupcom nałęczowskim nic by wtedy nie przeszkadzało. Ale on postawił na ludzi biedniejszych a jest ich w Nałęczowie naprawdę dużo. Drodzy kupcy życie naprawdę jest krótkie, nie zabierzecie pieniędzy na tamten świat. Pomyślcie też o biednych zamiast ich okradać z ostatnich złotówek. Spróbowali byście żyć za takie pieniądze to byście zrozumieli. Dajcie szanse tym na niższej stopie życiowej zamiast skakać do gardła innym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grażyna napisał:
Jestem za Biedronką w Nałęczowie. Już dość tej drożyzny! Dlaczego ci co się już dorobili chcą dalej żerować na mieszkańcach. Mało im jeszcze? Najwyrażniej boją się konkurencji. Brawo panie Burmistrzu że jest Pan za powstaniem Biedronki! To przecież wielka pomoc dla tych którzy przeliczają każdą złotówkę i zastanawiają się na jakie artykuły ich stać a z czego muszą zrezygnować. Nie mogę zrozumieć dlaczego niektórzy tak psioczą na pana Lenartowicza. Od pewnego czasu jest mieszkańcem naszej gminy i to co posiada zawdzięcza ciężkiej pracy. Równie dobrze mógł postawić na inną działalność i kupcom nałęczowskim nic by wtedy nie przeszkadzało. Ale on postawił na ludzi biedniejszych a jest ich w Nałęczowie naprawdę dużo. Drodzy kupcy życie naprawdę jest krótkie, nie zabierzecie pieniędzy na tamten świat. Pomyślcie też o biednych zamiast ich okradać z ostatnich złotówek. Spróbowali byście żyć za takie pieniądze to byście zrozumieli. Dajcie szanse tym na niższej stopie życiowej zamiast skakać do gardła innym.
Niestety.... i znowu byt określa świadomość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grażyna napisał:
Jestem za Biedronką w Nałęczowie. Już dość tej drożyzny! Dlaczego ci co się już dorobili chcą dalej żerować na mieszkańcach. Mało im jeszcze? Najwyrażniej boją się konkurencji. Brawo panie Burmistrzu że jest Pan za powstaniem Biedronki! To przecież wielka pomoc dla tych którzy przeliczają każdą złotówkę i zastanawiają się na jakie artykuły ich stać a z czego muszą zrezygnować. Nie mogę zrozumieć dlaczego niektórzy tak psioczą na pana Lenartowicza. Od pewnego czasu jest mieszkańcem naszej gminy i to co posiada zawdzięcza ciężkiej pracy. Równie dobrze mógł postawić na inną działalność i kupcom nałęczowskim nic by wtedy nie przeszkadzało. Ale on postawił na ludzi biedniejszych a jest ich w Nałęczowie naprawdę dużo. Drodzy kupcy życie naprawdę jest krótkie, nie zabierzecie pieniędzy na tamten świat. Pomyślcie też o biednych zamiast ich okradać z ostatnich złotówek. Spróbowali byście żyć za takie pieniądze to byście zrozumieli. Dajcie szanse tym na niższej stopie życiowej zamiast skakać do gardła innym.
A kto mówi o skakaniu? Mozna było kupic taniej na targu, to ten Pan Burmistrz (Łaskawca dla biednych) go zlikwidował. A targ poszedł w ręce "bednego" właściciela który teraz doi naiwniaków 500 zł od budy miesięcznie. Przedtem mogli rolnicy handlować swoimi warzywami i owocami, to trzeba było na nich bata w postaci straży miejskiej i o jakim postawieniu piszesz na ludzi biedniejjszych ????? POSTAWIŁ NA BOGATEGO INWESTORA KTÓRY SPONSOROWAŁ MU PEWNIE KAMPANIĘ TAK JAK I TEN OD TARGU. Za darmo tego nie zrobił, biednych ludzi to on ma daleko w d.....!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszakniec napisał:
A kto mówi o skakaniu? Mozna było kupic taniej na targu, to ten Pan Burmistrz (Łaskawca dla biednych) go zlikwidował. A targ poszedł w ręce "bednego" właściciela który teraz doi naiwniaków 500 zł od budy miesięcznie. Przedtem mogli rolnicy handlować swoimi warzywami i owocami, to trzeba było na nich bata w postaci straży miejskiej i o jakim postawieniu piszesz na ludzi biedniejjszych ????? POSTAWIŁ NA BOGATEGO INWESTORA KTÓRY SPONSOROWAŁ MU PEWNIE KAMPANIĘ TAK JAK I TEN OD TARGU. Za darmo tego nie zrobił, biednych ludzi to on ma daleko w d.....!!!!!
MOCNE SŁOWA TYLKO CZEMU NIE PODPISANE ?? ale texty jak od ludzi byłego burmistrza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem za biedronką ,jesli ktos nie chce nie musi tam kupowac moze wybrac te ''TANIE'' sklepy w nałęczowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi Mieszkańcu! Ja w dalszym ciągu mogę kupić warzywa w Nałęczowie od producentów.Jeżeli chodzi o Biedronkę to myślę, że większość jest za tym żeby była i prawdopodobnie będzie. Ja tak jak i Pani Agata uważam,że ceny w nałęczowskich sklepach biją wszelkie rekordy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~agata~ napisał:
MOCNE SŁOWA TYLKO CZEMU NIE PODPISANE ?? ale texty jak od ludzi byłego burmistrza
Jak widzę Ty też wypowiadasz się anonimowo. Czemu się nie podpiszej ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja chcę kupować w Biedronce!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co mam jeździć na zakupy do Bochotnicy pod Kazimierzem? Też chciałabym aby ,,Biedronka " była bliżej mojego miaejsca zamieszkania. Ceny w nałęczowskich sklepach są zdecydowanie za duże na mój portfel i wielu innych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...