Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pięć nastolatek biegało po dachu 9-piętrowca

Utworzony przez ja, 9 kwietnia 2009 r. o 22:22 Powrót do artykułu
opiekuni? czy opiekunowie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy to ważne? Mnie nurtuje inna sprawa.... tzn. co się we łbach tym gówniarom lasuje, że już nie mają gdzie się szwendać? Skoro mają takie idiotyczne pomysły, to cholera wie - w końcu wymyślą, że sobie razem skoczą na dół.... ...naprawdę.... mówi się, że chłopaki są zawadiaki, ale patrząc co robią dziewczyny w tym "durnym" wieku, to mocno bym się zastanawiał... Rodzice powinni im dobrze tyłki przetrzepać z tych durnych pomysłów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym wieku to nie rodzice im tyłki trzepią...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Twierdze, iz nastolatki nie maja gdzie sie bawic szukaja nowych miejsc. Oczywiscie nikt nie zrobi np. placu zabaw dla nastolatkow. w klubach nie moga siedziec bo nie sa pelnoletni. No to przepraszam bardzo co maja robic. Siedziec na dworze i czekac az im ktos łep upier....i ?!?!?! NIe no zawse łątwiej patrzy sie na kogoś innego i go oskarża niż na siebie, oczywiscie nie pamietacie co wy robiliscie w swoim dziecinstwie??? no jasne, ze pamietacie ale to było dawno i nieprawda. a wiec drodzy państwo, prosze o niekomentowanie czegos o czym panstwo nie maja bladego pojecia bo jest to z waszej strony zalosne infantylne i mam nadzieje, ze moja prosba zabrzmiala dosc apodyktycznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaklady
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...