Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ja wyjeżdżam Niemcom tyłki myć.Łatwiej znieść złe traktowanie od obcego niż rodaka. A ponadto Niemiec mi więcej zapłaci.Wybór jest prosty.
Nie musisz tam tego nago robić , czy w topless ?  szwaby rózne zboczenia mają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno płaci sie za odpowiedzialnośc, czy wiecie jak odpowiedzialna jest moja praca??? Jak się pomylę to Ciebie może nie być na świecie! Czy dla Ciebie zdrowie nie jest najważniejsze? Dlaczego więc jest przyzwolenie abyśmy zarabiały niemal minimum socjalne!!!! moja pensja w gabinecie zabiegowym to 1800 zł netto! Czy na tyle Polacy cenią swoje pielęgniarki????? Wkrótce zostaną w szpitalach tylko panie sprzątające bo zawsze znajdzie się ktoś kto będzie chciał dorobić. CZy o to chodzi w polityce RZĄDU????
Każdy zawód niesie ryzyko utraty życia.Maszynista się zagapi ,przejedzie na czerwonym świetle ,kierowca i o wypadek nietrudno a ludzie mogą zginąć i giną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym dzikim kraju to tylko handel,przemyt i oszustwo,dymać aż do bólu,tak nas komuniści nauczyli albo wyjazd !!
akurat za komunistów każdy miał pracę w miarę nieźle opłacaną i takich dysproporcji w zarobkach jak obecnie nie było.Było sporo przywilejów.Tanie wczasy,kolonie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
akurat za komunistów każdy miał pracę w miarę nieźle opłacaną i takich dysproporcji w zarobkach jak obecnie nie było.Było sporo przywilejów.Tanie wczasy,kolonie .
A komoruki-WSI, Bolek, wybiórcza,i ta cała inna agentura to nie komuchy,cała ta NOCNA ZMIANA i jej aktorzy ? nie żydokomuna, no weżno się opowiedz człowieku,przetrzyj oczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...