Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pierwsza w mieście, samoobsługowa stacja naprawy rowerów

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 września 2018 r. o 16:43 Powrót do artykułu
A może pan redaktor napisze artykuł o projektach BO których UM nie umie zrealizować, jest ich wiele ale coś nie idzie urzędnikom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zepsuja, rozkradna, zniszcza, zdewastuja, poobrywaja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radziu, a gdzie jest nowa hala - skoro piszesz, że stacja tego rodzaju znajduje się przy starej hali. Chyba, że miałem na myśli halę targową. Dzięki za pilnowanie literówek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Śróbek"? Naprawdę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tego co się orientuję to przy briko już od dawna jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe kiedy "dobrzy ludzie" zdewastują?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze już dawno powinny powstać takie punkty tyle ścieżek rowerowych więc taki sprzęt na pewno się przyda tylko żeby gimbaza nie zniszczyła tak jak ławeczki solarnej :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem czy nie powinien byc zmieniony temat artykułu, ponieważ już od jakiegoś czasu taka stacja stoi pod BRICO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRICO ogarnęło temat wcześniej Brawo Miasto, lepiej późno niż wcale :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super, bardzo przydatne jedno pytanie sie nasuwa jak dlugo. Matoly tylko czekaja i jest to kwestia paru dni kiedy zostana budki ale tylko z fredzelkami. Rowerka tam nie naprawisz. z drugiej strony szkoda pieniazkow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałam dziś te sprzęt. Taki trochę zabawkowy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...