Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pierwszy krok w chmurach. Ślubowanie w liceum lotniczym w Dęblinie

Utworzony przez panwładca, 9 listopada 2009 r. o 07:15 Powrót do artykułu
krasnsytaw pozdrawia olejarza hehehehheheheh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no no Olej;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fantastyczna szkoła,świetny wybór.Gratuluję wszystkim,którzy się dostali!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.........oj zeby ci cholpcy wiedzieli jakim sprzetem dysponuje polskie lotnictwo to na pewno nie szliby na kamikaze do Deblina. Czyzby w Polsce nie bylo internetowego portalu lotniczego gdzie starzy wyjadacze dziela sie wiedza i wskazowkami ?...............a podobno Polska jest w swiatowej czolowce jesli chodzi o internet
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też tam startowałem swego czasu, ale mnie nie przyjęli z uwagi na nadwzroczność oka. Do dzisiaj uważam, że lekarz się przypieprzył bo oczy mam ok. Przeszedłem wszystkie testy, a nadwzroczność jednego oka wykryto na jakimś kosmicznym przyrządzie (lekarz, który m ie badał nosił okulary) he he... Z perspektywy czasu nie żałuję. Aczkolwiek wtedy bardzo mi zależało. To były czasy PRL-u i układu warszawskiego. Ta szkoła miała swoją magię. Teraz jej nie zauważam....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skrzydlata mrufka napisał:
.........oj zeby ci cholpcy wiedzieli jakim sprzetem dysponuje polskie lotnictwo to na pewno nie szliby na kamikaze do Deblina.
otóż to... Mają niby hamerykańskie samoloty, ale to przelatane rebra...Gdyby kupili nowe... a tak. Latają na odpowiednikach BMW, ale z 1990 roku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś mieli co prawda MIG'i-15 czy 21 ale przynajmniej nowe (od Ruskich).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...