Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pies pogryzł 7-latkę. Dziecko trafiło do szpitala

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 marca 2020 r. o 11:01 Powrót do artykułu
A gdzie smycz? Jak się ma pupila to trzeba go pilnować, a nie, że biega sobie i ludzi gryzie! I to jeszcze dziecko, które teraz będzie miało traumę i szwy. Bardzo dobrze, że właścicielka nie uniknie odpowiedzialności. Swoboda jednych kończy się tam, gdzie zaczyna bezpieczeństwo pozostałych. Takie przypadki trzeba nagłaśniać, aby ograniczyć beztroskę niektórych właścicieli psów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
biedny psiunio... biegał sobie beztrosko i dziecko weszło mu w drogę...znowu właściciel uniknie kary ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taka właśnie jest polska, ludzie mają ograniczoną swobodę bo psy są ważniejsze, włascielka powinna dostać karę przynajmniej kilkunastu tysięcy wówczas pies by był pilnowany należycie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziecku należy się również odszkodowanie od Pańci. W zależności od obrażeń dziecka, strat moralnych, widocznych blizn itp. może to być ciekawa suma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chory kraj za pogryzienie dziecka właściciel psa dostanie naganę za kopnięcie psa 3 lata więzienia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystkie psy powinny być zaczipowane a właściciele powinni płacić podatek, wówczas psy posiadali by tylko odpowiedzialni ludzie, a nie patologia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyobrażacie sobie traumę tego dziecka? Takie bydle to od razu do uśpienia. Normalny pies nie atakuje ani ludzi ani dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A cóż to za rasa ,której szczenię tak dotkliwie żre. (z tekstu tak napisanego zrozumiałem ,że pies był bardzo młody)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Stanach właściciel dostałby nakaz odszkodowania dla ofiary na kilkaset tys. dolarów. W Polsze są śmieszne odszkodowania po kilka tys. zł. Do tej dziczy, wyimaginowanej wspólnoty, trafiają tylko wysokie kary.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Puławach ludzie mają szczególnego yobca w kwestii psów, nigdzie nie spotkałem tylu fanatyków psów co tam, place zabaw dla psów, a dla dzieci likwidowane, szok, oczywiście zaraz sie obudzą zoofile i na mnie naskoczą ale wygląda na to że wszystko zmierza do sytuacji gdy zwierzę jest bardziej uprzywilejowane niż człowiek zwłaszcza w Puławach,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chory kraj za pogryzienie dziecka właściciel psa dostanie naganę za kopnięcie psa 3 lata więzienia
Bo w Polsce tylko dzieci nienarodzone (płody) interesują polityków aktualnie rządzącej partii, potem mają je w d*pie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawa cywilna. Koszty leczenia, psychologa dla dziecka i wysokiego odszkodowania poniesie właścicielka. Szkoda bardzo dziecka. Gdyby to na moje dzieci trafiło puściłbym ją w skarpetkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety jakie wychowanie właściciela takie i psa. Zasrane trawniki i chodniki, klatki schodowe również. Smycze porozciągane przez chodniki, ścieżki rowerowe, psy pałętające się pod nogami innych ludzi. To taka laurka wielu właścicieli psów. Idziesz spokojnie chodnikiem a zza bramy nagle ujadanie, aż serce przystaje. Tak na marginesie to nie wiem jak można mieszkać w miejscu gdzie co 10 minut ujada pies - mam na myśli tutaj dzielnice domów jednorodzinnych. Tam się wieczorem przejść nie da spokojnie, bo co chwile zza bramy dochodzi ujadanie burka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem czy to taka moda ale na takich włostowicach to mają po 3-4 psy dziamiące przez cały dzień a nieraz noc, jak ktoś wcześniej zauważył ludzie zwierzęceją
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chory kraj za pogryzienie dziecka właściciel psa dostanie naganę za kopnięcie psa 3 lata więzienia
Bo w Polsce tylko dzieci nienarodzone (płody) interesują polityków aktualnie rządzącej partii, potem mają je w d*pie.
 Ale kłamstwo. Pierwszy raz od 25 lat jakaś partia zainteresowała się realnym i zrealizowanym wsparciem dla rodzin i dzieci a tu taka kpina. Problem jest inny - dzisiaj pies jest bardziej chroniony i wywyższany niż człowiek. Dawniej psy miały budę i łańcuch i było bezpiecznie, dziś psy mają wypasione kliniki, przychodnie, fryzjerów, bogaty w minerały pokarm itd czyli to czego nie doświadcza niejedno dziecko. Ludzie traktują psa już nie jako zwierzaka-przyjaciela ale jako członka rodziny na którego przelewają swoją miłość macierzyńską i ojcowską (bo ich wlasny egoizm i wygoda nie pozwala na posiadanie dzieci).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego dziecko nie jest leczone na miejscu w Puławach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chory kraj za pogryzienie dziecka właściciel psa dostanie naganę za kopnięcie psa 3 lata więzienia
Bo w Polsce tylko dzieci nienarodzone (płody) interesują polityków aktualnie rządzącej partii, potem mają je w d*pie.
Ale kłamstwo. Pierwszy raz od 25 lat jakaś partia zainteresowała się realnym i zrealizowanym wsparciem dla rodzin i dzieci a tu taka kpina. Problem jest inny - dzisiaj pies jest bardziej chroniony i wywyższany niż człowiek. Dawniej psy miały budę i łańcuch i było bezpiecznie, dziś psy mają wypasione kliniki, przychodnie, fryzjerów, bogaty w minerały pokarm itd czyli to czego nie doświadcza niejedno dziecko. Ludzie traktują psa już nie jako zwierzaka-przyjaciela ale jako członka rodziny na którego przelewają swoją miłość macierzyńską i ojcowską (bo ich wlasny egoizm i wygoda nie pozwala na posiadanie dzieci).
Nie negując tego, co napisałeś o psach naprawdę nie masz racji. Rozdawnictwo publicznych pieniędzy, to nie jest realne zainteresowanie się losami dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam psa ale jak mnie wkurw.... Ludzie którzy chodą z psami bez smyczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak nazwać sytuację w parku lub na skwerku gdy podbiega do ciebie szczekający pies a pan lub pani mówi on nie ugryzie, proszę się nie bać,o tylko chce się przywitać czasem słyszę proszę go pogłaskać to się zaprzyajżni, a ja zawsze powtarzam, jak mi ten pies to powie to uwierzę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe co na to puławskie stowarzyszenie, przyjazna łapa,tak chętnie walczą w sądzie o prawa zwierząt nie i teraz się wykażą swoją aktywnością
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...