Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Bandyto zrobiłeś z dziecka kalekę gnij w więzieniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NA ŁAŃCUCH I DO ROBOTY. 50% WYNAGRODZENIA DOŻYWOTNIO DLA DZIECKA .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://***facebook.com/profile.php?id=100004157136118 jego profil.  od wczoraj nie ma fotki.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oko za oko noga za nogę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie, najodpowiedniejszą karą poza więzieniem była by amputacja nogi temu bydlakowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla poszkodowanych odszkodowanie z oc sprawcy więcej info euco@onet.pl 513 996 555
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za bestialstwo (także drogowe sprawca sprawca musi odpowiadać całym sobą. Wobec tego Skarb Państwa powinien mieć ustawowe prawo odebrania bandyty (w tym przypadku drogowego) rodzinie i przejęcia na swoją wyłączną własność z dowolnym zadysponowaniem przejętym jako 'dobrem' do spieniężenia, czyli: obligatoryjne odebranie bandycie praw ludzkich i nadanie mu statusu groźnej, żywej biomasy. Następnie Skarb Państwa wynajmuje go zainteresowanym koncernom lotniczo-motoryzacyjnym jako żywy manekin do crash-testów w badaniach naukowo-rozwojowych nad bezpieczeństwem w transporcie. Jeśli biomasa ulegnie zejściu śmiertelnemu, zostaje zwrócona wynajemcy, który może sprzedać truchło do preparatorni eksponatów wystawowych w Guben. Pozyskane z tego wszystkiego środki finansowe powinny być przeznaczone na odszkodowania okaleczonym (oraz najbliższym zabitych przez bandytę, jeśli są też takie jego ofiary). W tym konkretnym przypadku pozyskanoby środki na odszkodowania, leczenie, rehabilitację, protezy, dożywotnią rentę itp. Dopiero, gdy tych pieniędzy nie starczy, pomaga dalej państwo. Takie powinno być prawo wobec ewidentnych sprawców ludzkiej krzywdy działaniem umyślnym, ryzykownym lub lekkomyślnym (np. tzw. 'głupim żartem').
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem siostrą Krzyśka i proszę Was nie obrażanie nas jako jego rodziny(a przede wszystkim Ady konkubiny ). To już jest dno.Jest to dla nas ogromną tragedia,podwójną z jednej strony go kochamy i nienawidzimy,to nie jest nasza wina... Serce mi pęka ilekroć pomyślę o tej rodzinie a wierzcie mi myślę cały czas,modlimy się oby nic już się więcej gorszego nie stało temu biednego maleństwo, sama jestem matką i wiem co ja bym zrobiła takiej osobie. Nie potrafię nawet o tym pisać targają nami dwie skrajne emocje. Zniszczył życie 3 rodzinom i nie umiem mu tego wybaczyć ale go kocham. I proszę jak piszecie wulgaryzmy na nas to miejcie odwagę podpisać się pod wiadomością imieniem i nazwiskiem. Małgorzata Miłaszewska-Daraż, Ada Czarnecka,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech teraz zafunduje dziecko solidna proteze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DO SIOSTRZYCZKI I KONKUBINY KRZYSZTOFA MIŁASZEWSKIEGO!!!! TERAZ CZYTAJCIE, ALE Z UWAGĄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MACIE Z TYM COS WSPULNEGO, JUZ PISZE CO TAKIEGO?? BO SAMI CHYBA NIE WIECIE CO? CHODZIŁ PIŁ. TAK? TAK. CHODZIŁ I CPAŁ CO W NOS WPADŁO CZY W GARDŁO. TAK? TAK. KOCHACIE GO??????? NIE WIEM. JA KIEDY WIDZE LUB WIEM ZE BLISKA MI OSOBA W MOJEJ RODZIENIE ROBI COS TAKIEGO,BĄDŹ ZMIERZA W TYM KIERUNKU, TO REAGUJE. JEST WIELE DRÓG. ON WYBRAŁ TAKĄ. A WY MU NA TO POZWOLILISCIE. TAK? ODPOWIEDZCIE SOBIE SAMI. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DO WSZYSTKICH REPREZENTANTÓW KANCELARJI ADWOKACKICH I INNYCH FIRM ZAJMUJĄCYCH SIE EGZEKWOWANIEM ODSZKODOWAN!!!!! LUDZIE KU..A MAĆ. BARDZO FAJNIE ZE TAK ODWIEDZACIE (NARZUCACIE SIE), OFERUJECIE POMOC (POKIEROWANĄ CHĘCIĄ ZYSKU) TĄ RODZINE. OFERUJECIE WSPÓŁPRACE W SPRAWIE ODSZKODOWANIA. LUDZIE ZEBRAC MYSLI NIE MOGĄ, MYSLAMI SERCAMI SA PRZY NATALCE, A WY Z PEŁNYM TUPETEM W ODSTĘPACH 15 MINUTOWYCH WYPYTUJECIE SIE O NICH NA OSIEDLU PO CZYM PUKACIE DO ICH DRZWI, PRZEDSTAWIACIE OFERTY, OFERUJECIE TYSĄCE, PROCENTY JAKIE POBIERZECIE  W RAMACH WYNAGRODZENIA. PYTANIE MOJE PROSTEGO CZŁOWIEKA BORYKAJĄCEGO SIE Z CODZIENNOSCIĄ. ZASTANOWILISCIE SIE CZY MOZNA ZROBIC COS TAKIEGO BEZINTERESOWNIE, CZY MOZNA WZIĄSC ZE SOBĄ Z TEGO WSZYTKIEGO TYLKO USMIECH DZIECKA KTÓRE WALCZY TERAZ O ZYCIE W SZPITALU, KTÓRE KIEDYS BEDZIE SIE CIESZYC JAK STANIE NA NOGI (A STANIE WIEŻE W TO), CZY SZANUJECIE TEN CZAS? CZAS NIEPEWNOSCI, ZADUMY, MODLITWY W SKUPIENIU, TROSKI. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chlopak ktory ma 27 lat nie posluch sie konkubiny czy siostry . Odpowiada sam za siebie. Na odwyk oddac go nie mogly bo musial na to zapewne zgode wyrazic. Wiec pomysl o nich zanim takie glupoty wypisujesz. Najlepiej winnego szukac tam gdzie go nie ma !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skur...syn - oby go szlag trafił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro wiesz wszystko to też masz coś wspólnego z tym też jesteś winny bo skoro wiesz co robił to też dawałeś na to przyzwolenie a może brałeś razem z nim!!! A jeżeli nie znasz sytuacji i rodziny to się nie wypowiadam na jej temat. Bo nawet w 1% nie masz pojęcia co robiły. Wszyscy tu są chyba święci bez jednej skazy ale najwięcej chlapia ozorami Ci którzy są sami ubabrani gównem po uszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobra odpiwiedz. Mateusz Jakubowski 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
s***syna do piachu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedyne co odlicza ojciec tej dziewczynki to drobne na harnasia w tesco.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***mieczducha888.blogspot.com/2016/11/charakterystyka-ludzi-w-czasach-konca.html , " bezbożny plącze się we własnych nieprawościach, wikła się w pętach swego grzechu " - księga przysłów salomona rozdział 5 werset 22
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kara śmierci dla cwela! A pieniądze z naszych podatków, które byłyby przeznaczone na utrzymanie w więzieniu tego ścierwa, przekazać na leczenie/rehabilitację i życie tej dziewczynki. To dopiero dwulatka. Na starcie życia.. Łzy się cisną do oczu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szubienica bez sądu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...