Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pijany kierowca z zakazem sądowym spowodował wypadek

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 kwietnia 2017 r. o 14:23 Powrót do artykułu
Najpierw niech zapłaci / odpracuje / za szkody, które spowodował, potem dopiero przymusowy odwyk i ewentualna kara!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po raz kolejny widać co te zakazy znaczą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wsiadać za kierownice po alkoholu....?To dobrze,że nikt nie zginął.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz są nowe rządy w kraju. Jak nic, diabeł dostanie swoje 5 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety takich jak sprawca wypadku powinna byc pokazana geba z pelnymi danymi. Niech wszyscy wiedza i niech sie rodzina wstydzi. Moze nastepny frajer co bedzie chcial prowadzic z promilami i z zakazem sie zastanowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po alko, nacpany i bez kwitow....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko 5 ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolejny przykład , jak surowo karani mają wyroki sądowe głęboko ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za jaja i do Wisły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bydle!!! takich powinni izolować. Ale znając przypadki w tym kraju to wybroni się i dostanie łagodną kare.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem jakim trzeba być k.u.r.wa debilem, aby mając orzeczony zakaz sądowy - to jeszcze się nachlać i wsiąść za kółko....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
tylko 5 ???
Ano. 5 zabitych - 5 lat w zawiasach, 6 zabitych - 6 lat w zawiasach. Przerysowuję, ale poprzez to chciałem napisac, że za łagodnie traktuje się takie przypadki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki czyn powinien być traktowany jak próba usiłowania zbiorowego zabójstwa. Dla mnie powinno być minimum 8 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie jest to czyn za który sprawca powinien ponieść karę śmierci - dlatego, że to kompletny idiota w dodatku lubiący walnąć lufę. Swoim zachowaniem stwarza na drodze realne niebezpieczeństwo dla innych uczestników ruchu. Bardzo mi przykro ale dla pijaków za kółkiem nie ma miejsca na tym świecie bo koleś jechał nawalony nie pierwszy raz i jak widać po zakazie prowadzenia pojazdów - już wcześniej wypadek spowodował. Zatem, skoro kara go nic nie nauczyła to znaczy, że zreformować się go już nie da więc należy go wyeliminować ze społeczeństwa rozumnych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co ? Też jest synem wiceprezydanta ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dodam, że ktoś, kto go broni powinien się z nim spotkać na czołówkę - ciekawe czy dalej będzie bronił nawalonego gości za kółkiem ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...