Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pił, zabił i jeździ dalej. Co na to sąd?

Utworzony przez ~gość~, 10 grudnia 2009 r. o 20:26 Powrót do artykułu
Cały nasz wymiar sprawiedliwości nic dodać nic ująć.Tak trzymać pijaczki.......Chory kraj...............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prosze podac namiary na tego szmaciarza a na pewno załatwimy temat raz na zawsze, takjak lincz we Włodowie, mam racje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mateusz Gruszczyk z Biura Prawnego Lex Generis nie wie co mówi, widac takie to biuro. W Polsce kierowca kierowany jest na badania po zatrzymaniu i przed skazaniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co na to sąd? jaki problem redaktorku.Idż i się ich zapytaj.Chyba wiadomo jaki sędzia wydawał wyrok?Niech powie co o tym myśli.Bo co my myślimy,to ja myślę,że wszyscy się domyślą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać tu słabość Państwa Polskiego poprzez "działania" instytucji sądowych!! Szlag człowieka trafia jak słyszy jakie "kary" zasądzają niezawisłe sądy !!!Szczegól;nie to widać w powiatach. No comment!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Co na to sąd?" Odpowiedź jest jasna, jeśli zastanowimy się, kto może zostać sędzią w Polsce. Ręka rękę myje. Prawo jest dla maluczkich. Dla swoich istnieją inne standardy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w Kraśniku to i sędziowie jeżdżą po pijaku ! Wiadomo już jacy ludzie decydują o czyimś losie ! Skóra cierpnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to alkoholik ! On wymaga zrozumienia i leczenia ! Dajcie mu rentę żeby miał na "lekarstwo " !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A cóż za współczucie? Ja jestem bezwzględna.Zero pobłażania dla alkoholików.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co wy gadacie pojedziecie ktregos pieknego dnia na kacu złapie was Plolice i w tedy zobaczycie jak ludzie z tym zyja wiec nie piszcie glupot
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden Pan o dzwięcznym nazwisku na B. zabił chyba 15 lat temu po pijanemu koło stadionu Startu koszykarza Saszę Borysewicza. Wtedy jechał samochodem na 2 gazach. Kilka lat pózniej ten sam Pan zabił samochodem po pijanemu znanego dzienikarza sportowego Pana Tadusza Gańskiego. Mimo, że jechał samochodem pod wpływem alkoholu z uwagi na fakt, że Pan Gański przechodził przez jezdnię w nieoznaczonym miejscu zbagatelizowano sprawę i ten Pan B w dalszym ciągu został na wolności. Ostatnio czytałem o jednym Ministrze ( obecnie doradcy Appelbaumka Sikor-Sikorskiego ) rodem z Lublina o podobnym nazwisku jak ten kierowca. Czy łagodne traktowanie przez "Lubelski wymiar sprawiedliwości" pijanego kierowcy zabójcy 2 ludzi to robota Tego Pana Ministra o wątpliwej przeszłości ( prasa podawała, że był SB kapusiem ) w obronie krewnego. Przyznam się, że sprawa po śmierci Pana Gańskiego została szybko uciszona i nie czytałem w prasie jak została rozstrzygnięta. Czyli jak jesteś szarakiem to na ciebie każdy może szczekać, a jak masz ministra w rodzie to możesz grzeszyć dowolnie. Oczekuję, że prasa wyjaśni tę sprawę na podstawie donosu czytelnika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sieczkobrzęk napisał:
Jeden Pan o dzwięcznym nazwisku na B. zabił chyba 15 lat temu po pijanemu koło stadionu Startu koszykarza Saszę Borysewicza. Wtedy jechał samochodem na 2 gazach. Kilka lat pózniej ten sam Pan zabił samochodem po pijanemu znanego dzienikarza sportowego Pana Tadusza Gańskiego. Mimo, że jechał samochodem pod wpływem alkoholu z uwagi na fakt, że Pan Gański przechodził przez jezdnię w nieoznaczonym miejscu zbagatelizowano sprawę i ten Pan B w dalszym ciągu został na wolności. Ostatnio czytałem o jednym Ministrze ( obecnie doradcy Appelbaumka Sikor-Sikorskiego ) rodem z Lublina o podobnym nazwisku jak ten kierowca. Czy łagodne traktowanie przez "Lubelski wymiar sprawiedliwości" pijanego kierowcy zabójcy 2 ludzi to robota Tego Pana Ministra o wątpliwej przeszłości ( prasa podawała, że był SB kapusiem ) w obronie krewnego. Przyznam się, że sprawa po śmierci Pana Gańskiego została szybko uciszona i nie czytałem w prasie jak została rozstrzygnięta. Czyli jak jesteś szarakiem to na ciebie każdy może szczekać, a jak masz ministra w rodzie to możesz grzeszyć dowolnie. Oczekuję, że prasa wyjaśni tę sprawę na podstawie donosu czytelnika.
lenin z zielonej budki to, dokładnie nie znam koligacji : pociotek sikorskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zmc napisał:
co wy gadacie pojedziecie ktregos pieknego dnia na kacu złapie was Plolice i w tedy zobaczycie jak ludzie z tym zyja wiec nie piszcie glupot
Przeraża mnie głupota i bezmyślność takich ludzi jak "zmc", no pewnie, przeciez piję to co, nie wolno mi jeździc? Zrozum idioto ze facet zabił trzy osoby i nawet sie tym specjalnie nie przejął, jesteś tak samo głupi jak on?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastrzelić na miejscu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla naszych sądów, które wypuszczają morderców-recydywistów na wolność! (oby następnym razem ten gość rozjechał jakiegoś sędziego/sędzinę)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pił, zabił.. zabić jego, zabić tego choojowego sędziego.. takie ostrzeżenie dla reszty sędziów patałachów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sądy nie potrafią sobie poradzić z prostymi sprawami. Powinni karać naprawdę surowo, a jak dochodzi do recydywy to już traktować delikwenta jak mordercę - minimum 25 lat bez prawa wcześniejszego zwolnienia i po zawodach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do celi dać gustownie zawiązany sznur i przekonać do decyzji o skorzystaniu z niego. Co zrobić z sędziami ? Trudny problem, może postawić naprzeciw samochodu prowadzonego przez pijaną łachudrę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Polsce, żeby coś takiego orzec, trzeba wystąpić do sądu z osobnym powództwem. Poza tym osoba, której za alkohol zabrano prawo jazdy, po upływie czasu zakazu może ponownie zdać egzamin. Tymczasem w niektórych krajach najpierw wymagane są szczegółowe testy psychologiczne. http://emoty.blox.pl/resource/crazy.gif Polski kołchoźnik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Women play an Christian Louboutin Ireland important part in modern society. Christian Louboutin Shoes Now many women are going into professions, Christian Louboutin Boots such as medicine, workers in businesses Christian Louboutin Pumps and factories. In addition,positions by men. Christian Louboutin Sandals There are even some businesse progress of modern Christian Louboutin Wedges society.There are, However, still some people assert that men Christian Louboutin Evening are superior to women in many ways. First, many jobs men do can hardly be done by women,statesmen Christian Louboutin Wedding are found to be males. Finally,dominated by men only. Christian Louboutin Ankle Boots men should enjoy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...