Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Piłkarze z Gołębia wybiegną na nowy stadion

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 października 2019 r. o 06:24 Powrót do artykułu
Pytanie do osoby ktora pisze, ze stadionu chca tylko zawodnicy i osoby ktore beda czerpac korzyści. Proszę mi wytłumaczyć, skąd wzięło sie prawie 1 000 podpisów osob ktore popieraja budowę ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie wierze w to co czytam.  Wedlug jednego z komentujących wyczytałem ze lepszy dla dzieci bylby dobry internet LTE i czy tym samym sugerujesz zeby dzieci siedzialy wpatrzone w telefony niz kopały piłke na swierzym powietrzu no to jest jakis abusrd z resztą wyszlismy do młodzieży z takim pytaniem i oni są jak najbardziej na tak wiec niech pan nie pisze takich bzdur
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjdzcie na treningi młodzieży i seniorów na orlik to zobaczycie, że wasze komentarze typu ,,bedzie to tylko stadion dla zawodników Hetmana" są zbędne, ponieważ można powiedzieć że większość dzieci z Gołębia i okolic przyjeżdża na treningi, czasami nie ma miejsca na orliku żeby zrobić trening, 940 podpisów zawodnicy zebrali od mieszkańców jak było boisko w Gołębiu to mieszkańcy z Gołębia liczną ilością przychodzili oglądać jak i wspierać zawodników podczas rozgrywek. To jest też jakaś odskocznia od siedzenia w domu przed telewizorem i spotkanie się z znajomymi i starymi znajomymi i poznawanie nowych osób.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odnoszę wrazenie ze osoba wypowiadajaca sie negatywnie o budowie stadionu w Gołebiu nigdy w życiu nie miała nic wspólnego z grami zespołowymi a co przy tym idzie nie wie o tym jak owe gry krzewią kulturę , zachwoanie  nie mówiąc o zwykłym ruchu fizycznym  wśród młodzieży w dobie internetu. Osoba ta nie wie również ze od 10 lat budowa stadionu w Gołebiu jest przekładana w czasie celem wazniejszych inwestycji którymi były drogi szkoły , chodniki , oświetleniae, straznice i ich wyposażenie . Czekaliśmy cierpliwie . Musisz człowieku zrozumieć, że na wszystko przychodzi czas .Ciągle będą jakieś nowe inwestycje . Osoba ta nie ma pojecia jak sadzę ,że w Gołebiu w piłkę nozną grają przedszkolaki jak również Panowie w wieku ok 60 lat tu przytoczę sekcję orlik . Nie masz również pojecia ile było zorganizowanych spotkań w Gminie w tym właśnie celu i zapewniam Cię ,że jest to inwestycja przez Wójta przemyślana  .Podpisy zebrane przez kibiców i sympatyków w liczbie niespełna 1000 głosów miały tylko mocniej utwierdzić Radę Gminy i Pana Wójta , że zapotrzebowanie jest , więc proszę człowieku  jako dość miernie  poinformowana osoba byś nie kompromitował sie stwierdzeniami  ile co kosztuje , co sie bardziej opłaca czy też że buduje sie dla kilku osób kopiących w piłkę .Gdzie byłeś jak powstawał projekt , nie było Cie również na sesjach Rady Gminy jak dyskutowano o tym w szerszym gronie, nie słyszałem Ciebie  wtedy a teraz sie nagle urywasz z choinki jak poparzony i zabierasz głos nie mająć o tym zielonego pojęcia . Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam i nie mogę w to uwierzyć , jak ludzie bez żadnego pojęcia mogą pisać takie głupoty "stadion jest przeznaczony tylko dla wybranych ludzi " chyba już nie pamiętacie jak przed laty co weekend każdy mieszkaniec zbierał się na stadionie i , żył razem z klubem . Hetman to nie tylko 18 osób i trener ,ale również wierni kibice którzy pomimo co tygodniowego meczu na wyjedzie pojawiają się na meczu i często wysłuc***ą przyśpiewki innych drużyn " po co wy gracie jak wy stadionu nie macie " lecz najważniejsze w tym wszystkim są nasze dzieci z gołębia i okolic które tracą zapalał do gry w piłkę nożną przez to że nie mogą zagrać przed własnymi Rodzicami tylko co tydzieńbmusza tułać się w autobusie aby dojechać na obcych stadionach gdzie inni rodzice mogą wspierać swoje dzieci . Zastanówcie się ludzie co wy wypisujcie !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Inwestycje w gminie sa i beda tylko ze w golebiu jakos te wiecej warte a w mojej miejscowosci wysypia tluczniem kawalek drogi, no i co ja chce, przeciez inwestycja byla.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...