Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Piotr Kondraciuk nowym dyrektorem Muzeum Nadwiślańskiego

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 sierpnia 2019 r. o 12:43 Powrót do artykułu
Gratulacje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennikarz parę dni temu podał te nazwisko, no i się sprawdziło!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje! Oby nie wyznawał pisowskiej zarazy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby nie uznawał, to by nie był. Przecież byli lepsi, a przedstawiciele to........!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Desant z Zamościa nic nie stworzy, tu trzeba menedżera mieszkającego na miejscu. Znowu partyjny wybór!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę że Polska muzeami stoi, muzeum co to za muzeum, gdyby nie zamek w Janowcu to te muzeum by się nie utrzymało. Dlaczego oni oszukują mówiąc o muzeum złotnictwa, to pytam się gdzie jest złoto?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę że Polska muzeami stoi, muzeum co to za muzeum, gdyby nie zamek w Janowcu to te muzeum by się nie utrzymało. Dlaczego oni oszukują mówiąc o muzeum złotnictwa, to pytam się gdzie jest złoto?
 Złoto jest... głęboko ukryte w wapiennych lochach pod miasteczkiem... i pilnuje go tajemniczy ochroniarz o pseudonimie Kazimierz Skarbimierz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wykładowca i teoretyk , skuteczne zarządzanie to lata doświadczeń i praktyki w pracy z małym budżetem i nisko wykwalifikowanym zespołem. Kolejna atrapa menedżera, która z politycznego układu będzie sobie budować gniazdko komfortu i bicia piany. To co z kulturą wyprawiają obecni marszałkowie w Lublinie powinno się odbić na głosowaniu w wyborach parlamentarnych bo takiego kolesiostwa i braku kompetencji w obsadzaniu stanowisk dyrektorskich to nawet PO/PSL nie robiło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A miało liczyć się wykształcenie i kompetencje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeraża mnie tylko schematyzm myślenia władzy pis-u w województwie. Jak tacy ludzie mogą rządzić? Młody wiek też zobowiązuje do myślenia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Związkowcy, a co mieli zrobić ? Zrobili jak chciała władza. Wg Dziennika miał ktoś startować z muzeum, i też nie przeszedł. Pewnie wojna związkowa w muzeum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten człowiek jest muzealnikiem z wieloletnim stażem - to rzadkość pośród ostatnio wybieranych dyrektorów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle razy prowadziłem konkursy, ze nic nie jest mnie w stanie zdziwić. Staż muzealny? W muzeum jedno oddziałowym w Zamościu? To zawsze jest prowincja muzealna, i tego nie powinno się kalkować. Ciekaw jestem jaka była konkurencja, wykształcenie i doświadczenie w kulturze tych ludzi. Ale jestem przekonany że robili tylko za zające, wygrał kto miał wygrać. Taka jest polityka. No, są jeszcze odwołania, ale to głos wołającego na puszczy. Jak widać dziennikarz miał super rozeznanie w panujących układach na Lubelszczyźnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten Pan to z zawodu dyrektor czy jak. Z placówki w Zamościu przeniesiony do Kazimierza. Jak za lat 44-89. Piękne wzory. A czy kuma, że Muzeum Nadwiślańskie to placówki w dwóch gminach w tym do jednej trzeba od października do kwietnia dojeżdżać 30 kilometrów? Wiem, że Zamość to piękne stare miasto z obszernym rynkiem i kamieniczkami, perła renesansu, Padwa Północy z rozmachem zbudowane przez hetmana i kanclerza Jana Zamoyskiego w XVI wieku, że i warszawska starówka się na tym rynku zmieści ale Muzeum Nadwiślańskie to inna bajka panie zawodowy dyrektorze z desantu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy do zarządzania zaczną zatrudniać menadżerów?? Bycie muzealnikom, a zarządzanie kadrami czy budżetem to całkiem inna bajka. W Puławach mamy tego przykład.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co wiem, były ciekawe kandydatury, doświadczeni muzealnicy, twórcy wystaw muzealnych, wykładowcy, a nawet menedżer kultury po SGH i muzealnictwie na UW i z wieloletnim doświadczeniem w kulturze, ale miał za świetlane wizje oraz pracownicy MNKD, z wybitnym kierownikiem z Janowca, który robi frekwencję i kasę temu muzeum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję że Pan Marszałek powtórzy ten konkurs, bo tam były jakieś zgrzyty, poczekajmy czy będą odwołania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli byli tacy fachowcy to komisja nawaliła, albo........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koleżanka opowiadała mi jak z nią postąpiono. Jeżeli takie są standardy władzy, to po wyborach tylko opcja zerowa może coś zmienić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten cały konkurs to jedna wielka ściema, wszystko ustawione.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...