Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PKS Puławy wynosi się do Ryk

Utworzony 16 lutego 2016 r. o 16:13 Powrót do artykułu
No moi drodzy, takiego w wstydu w Puławach to jeszcze nie było!!! Taki wielki inwestor, stadion, marina, Park Naukowo-Technologiczny, słynne na cały świat Miasteczko Holenderskie i oddać puławski PKS Rykom? To już nie tylko młodzi uciekają z Puław, ale nawet starzy kierowcy PKSu wraz z taborem, marką i podatkami!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i znowu wszyscy muszą dopłacać do nieudolnych prezesów skandal, a 500 dla wszystkich dzieci to nie ma, skandal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie te hasz bary w tym śmiesznym miasteczku holenderskim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzyż na drogę i powodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba zmienic prezydenta Pulaw i miasto odzyje nie na darmo sie wszyscy wynosza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wstyd dla Puław aby miasto nie umiało zatrzymać siedziby PKS to ryki mogąa Puławynie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to jest jak się latami olewało biznes, a po latach nagle budzi się z ręką w nocniku i teraz "lata" za swoim. Komuna się dawno skończyła o czym zapomniano w PKS-ie gdzie "władza ludu" doprowadziła do tego co mamy dzisiaj. Mamy dziki kapitalizm i w takim ustroju trzeba podejmować pewne decyzje aby dostosować się do konkurencji na rynku. Monopol PKS-u dawno się skończył, o czym chyba ktoś zapomniał. Dopiero teraz to dociera do ludzi tam zatrudnionych, jak mają nóż na gardle. To tak samo jak z palaczem nałogowym. Całe życie palił mimo ostrzeżeń bo "dobrze się czuł", ale jak poszedł do lekarza i dowiedział się, że nie jest dobrze, to się przestraszył i dopiero wtedy rozważył rzucenie palenia....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ryki są be.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy w Puławach będzie chociaż przystanek PKSu, bo o dworcu to już możemy chyba zapomnieć tak w centrum miasta jak i koło dworca PKP?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PKS – Paląca Komunikacja Smrodząca PKS to nie tylko tabor, pracownicy, dworzec, ale także – najważniejsi - pasażerowie. Często korzystając z usług PKS Puławy, kierowcy często palili papierosy w czasie jazdy (trasy do Kazimierza, z Nałęczowa). Zrobili sobie palarnię na kółkach kosztem pasażerów. Teraz protestują bo im palarnię likwidują. Chcą mieć następną. Być może znajdą w Rykach. Brawo miasto Ryki. Fundujecie nową palarnię na kółkach kierowcom. Do dzisiaj mi się niedobrze robi na myśl o zdarzeniu, o którym ciężko zapomnieć. Jechałem z Lublina, odj. godz. 13.00 dnia 06.07.2012 r. – od Jastkowa kierowca zaczął palić w busie PKS-u Puławy. Kierowca ten pokazał mi środkowy palec, tak się odgrażał, bo śmiałem mu zwrócić uwagę dlaczego pali papierosy w czasie jazdy. Kto nie doświadczył takiego potraktowania to nie wie w czym rzecz. Zapłaciłem za bilet i co dostałem w zamian. Wysiadłem cały roztrzęsiony i zdenerwowany. Od tej pory nie jeżdżę PKS-em Puławy. Dziękuję za taką ofertę. Nigdy więcej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fryderyk Lepszy Ty leszczu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PKS – Paląca Komunikacja Smrodząca PKS to nie tylko tabor, pracownicy, dworzec, ale także – najważniejsi - pasażerowie. Często korzystając z usług PKS Puławy, kierowcy często palili papierosy w czasie jazdy (trasy do Kazimierza, z Nałęczowa). Zrobili sobie palarnię na kółkach kosztem pasażerów. Teraz protestują bo im palarnię likwidują. Chcą mieć następną. Być może znajdą w Rykach. Brawo miasto Ryki. Fundujecie nową palarnię na kółkach kierowcom. Do dzisiaj mi się niedobrze robi na myśl o zdarzeniu, o którym ciężko zapomnieć. Jechałem z Lublina, odj. godz. 13.00 dnia 06.07.2012 r. – od Jastkowa kierowca zaczął palić w busie PKS-u Puławy. Kierowca ten pokazał mi środkowy palec, tak się odgrażał, bo śmiałem mu zwrócić uwagę dlaczego pali papierosy w czasie jazdy. Kto nie doświadczył takiego potraktowania to nie wie w czym rzecz. Zapłaciłem za bilet i co dostałem w zamian. Wysiadłem cały roztrzęsiony i zdenerwowany. Od tej pory nie jeżdżę PKS-em Puławy. Dziękuję za taką ofertę. Nigdy więcej!
Jak się tak zdenerwowałeś to trzeba sobie było zapalić. Trochę byś się uspokoił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
he he autosany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
autosany wroca konkurowac gdzie beda jezdzic na zlom i z powrotem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...