Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Plan dla centrum Puław. Ma uporządkować przestrzeń w tej części miasta

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 grudnia 2018 r. o 11:35 Powrót do artykułu
Szkoda, że prezydent Grobel zabudował jednostkę wojskową blaszakami, mało, np. teren PKS specjalnie zakupił, a przecież cały PKS miasto Puławy mogło mieć za darmo w ramach komunalizacji PKS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech sobie Maj nie przypisuje zasług... To wszystko to efekt działań Grobla, których nie zdążył dokończyć. I tak teraz będzie. Ze 2 latka pojedzie Maj na działaniach Grobla... A później... strach się bac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ex prezydent kiedyś naobiecywał że będzie DEPTAK NA PIŁSUDSKIEGO po budowie S12 :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech sobie Maj nie przypisuje zasług... To wszystko to efekt działań Grobla, których nie zdążył dokończyć. I tak teraz będzie. Ze 2 latka pojedzie Maj na działaniach Grobla... A później... strach się bac
 Co prawda to prawda 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co z cyganami ja się pytam? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co z cyganami ja się pytam?
 No właśnie! Gdzie są te Narodowe Puławy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba czas najwyższy wprowadzić w Puławach dobrą praktykę by Prezydent Miasta kazdego miesiąca publikował raport dla wyborców, w którym wyliczy co w ostatnim okresie zrobił dobrego dla miasta, a jakich celów osiagnąć się jeszcze nie udało i dlaczego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja bym na początku sprawdził w jaki sposób cwaniaki weszły w posiadanie ziemi w centrum miasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja bym na początku sprawdził w jaki sposób cwaniaki weszły w posiadanie ziemi w centrum miasta
Co prawda to prawda - posprawdzać wszystkich cfaniaków należy! Czy Prezydent Wszystkich Puławiaków Nasz Paweł Maj się tego podejmie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja bym na początku sprawdził w jaki sposób cwaniaki weszły w posiadanie ziemi w centrum miasta. A nie przyszło Ci do głowy że to po ich dziadkach czy innych powinowatych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba czas najwyższy wprowadzić w Puławach dobrą praktykę by Prezydent Miasta kazdego miesiąca publikował raport dla wyborców, w którym wyliczy co w ostatnim okresie zrobił dobrego dla miasta, a jakich celów osiagnąć się jeszcze nie udało i dlaczego
 Wypadałoby - koalicja że wszystkimi wyborcami tego wymaga!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja bym na początku sprawdził w jaki sposób cwaniaki weszły w posiadanie ziemi w centrum miasta. A nie przyszło Ci do głowy że to po ich dziadkach czy innych powinowatych?
No nie wiem - po powinowatych z zasady raczej się nie dziedziczy, a z tzw miejscowych dziadków w Puławach to już mało kto posiada(ł)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja bym na początku sprawdził w jaki sposób cwaniaki weszły w posiadanie ziemi w centrum miasta. A nie przyszło Ci do głowy że to po ich dziadkach czy innych powinowatych?
No nie wiem - po powinowatych z zasady raczej się nie dziedziczy, a z tzw miejscowych dziadków w Puławach to już mało kto posiada(ł)
Prezydent Nasz Paweł Maj I jednak dziadków w Puławach podobno posiadał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zburzyć wielobranżuówkę, wisłę, zurt, meblowiec, tasiemiec i ten nowy ciąg naprzeciw przychodni na Centralnej i bedzie dobrze! Trzeba było myśleć o planie zanim prywaciarze pobudowali sobie te koromysła na Piłsudskiego i Centralnej. Architekci z bożej łaski pff
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech sobie Maj nie przypisuje zasług... To wszystko to efekt działań Grobla, których nie zdążył dokończyć. I tak teraz będzie. Ze 2 latka pojedzie Maj na działaniach Grobla... A później... strach się bac
Co prawda to prawda
 A gdzie sobie Maj coś tu przypisuje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze ten maj to wam bokiem wyjdzie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze ten maj to wam bokiem wyjdzie !
 Trollowe kryminalisty obrzydzą nawet anioła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba czas najwyższy wprowadzić w Puławach dobrą praktykę by Prezydent Miasta kazdego miesiąca publikował raport dla wyborców, w którym wyliczy co w ostatnim okresie zrobił dobrego dla miasta, a jakich celów osiagnąć się jeszcze nie udało i dlaczego
Wypadałoby - koalicja że wszystkimi wyborcami tego wymaga!!!
To kiedy pierwszy raport dla prezydenckiej koalicji z wyborcami? Może w prezencie z życzeniami na Święta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosowałam na maja bo chciałam wyprostowania układów rodzinnych, a teraz skoro on mówi pracownikom UM że nikogo nie będzie zwalniał, to uważam ze oszukał wyborców. To był jedyny powód, bo zdawałam sobie sprawę że wykształceniem, doświadczeniem, erudycją, kompetencjami - nowy prezydent nie dorasta nawet do pięt staremu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może na miejscu starego Manhattanu może parking wielopoziomowy i na górze jaką rekreację?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...