Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Po ciosie w głowę, zalałam się krwią". Sąsiedzi boją się powrotu napastnika

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 kwietnia 2017 r. o 12:47 Powrót do artykułu
Ile mozna wałkować tę sprawę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten nasi wymiar sprawiedliwości jest dla Januśków i jemu POdobnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak. Należy się bać, bo bandyci i złodzieje są pod ochroną. Czyżby byli gatunkiem ginącym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fakt.pl/wydarzenia/polska/lublin/beniamin-k-syn-wiceprezydenta-pulaw-chcial-zabic-kobiete/4ec6xw3?utm_source=fpfakt&utm_medium=social&utm_campaign=fanpage
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego tylko media puławskie sa tak zachowawcze czy strachliwe ze nie wspomną nawet ze tym s..... jest syn wiceprezydenta Puław Tadeusza Koconia? Dlaczego tylko z ogólnopolskich mediów mogę sie o tym dowiedzieć? Nawet zdjęcia Koconia tam są. A u nas strach cisza?????????????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to jest nieuniknione!Jeśli sprawca dopuszcza się tego typu czynów i z tego co mi wiadomo niejednokrotnie interweniowała policja to nawet po wyjściu z aresztu będzie robił to samo.Ludzie z zaburzeniami psychicznymi powinni być leczeni lub po porostu odizolowani na czas leczenia.Ja na miejscu tej pani też bym się obawiał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Benjamin ???? zrozumiałe że benjaminy nie uszanują Świąt Wielkanocnych , w Rosz Haszana zachowałby się zapewne inaczej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale tez właściciele tryzmając psy muszą uszanować mir domowy sąsiadów, nie tak że, pies to święta krowa i uprzykrza życie sasiadom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W USA już by nie żył. A państwo "sąsiedzi" byli by odznaczeni za odwagę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Psychol debil POJEBANIEC
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już chyba 10 artykuł na ten temat.A poszkodowani są ta poszkodowani że pozują z uśmiechem do zdjęć. ogólnie właściciele psów potrafią terroryzować, przejść spokojnie nie można, by nie być oszczekanym lub niemal pogryzionym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bezustannie szczekający pies sąsiadów może człowieka doprowadzić do szału. Wychodzisz za drzwi, żeby przed snem świeżego powietrza złapać, a tu ujadanie. Zabudowa szeregowa, którą widać na zdjęciu to mieszkanie prawie jak w bloku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie ujadanie wieczorem? Gostek włam robił do sąsiadów żeby psa zatłuc bo te psy spokojnie w swoim domach siedziały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, tak. Zamykać zwierzęta w domu. Wieczorami wychodzić w grupach. Uwaga syn pana wiceprezydenta w okolicy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panuje psychoza!!!!!!!!!!!!!!!/////////////?????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po ile dzis kartofle?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kolejka do kasy w sepermarkecie nie denerwuje was ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki tatuś taki syn. Jabłko nie spada daleko od drzewa, a i zgnilizna z pokolenia na pokolenie coraz rozleglejsza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
współczuję tej Pani, ale tak naprawdę to każdy z nas może być zagrożony we własnym domu. Apelujmy więc do władz aby zapewnili nam bezpieczeństwo. Czy cała dobę musimy być zaryglowani we własnym domu????????????????????//
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to synek władzy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...