Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Po podstawówce do Czartoryskiego

Utworzony przez Gość, 22 czerwca 2009 r. o 20:59 Powrót do artykułu
gimnazjum dla wybranych ? dlaczego dokumenty wymagane sa zaraz tego samego dnia do godziny 15 co zakonczenie roku szkolnego??? kto szybszy ten lepszy? INNE SZKOLY PRZYJMUJA DOKUMENTY DO 24 CZERWCA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie to wszystko smutne, skomercjalizowane i po prostu nieuczciwe. Dobrych kilka lat temu, do Czartorycha przyjmowani byli NAJLEPSI, stąd renoma szkoły na której teraz tupiąca nóżka robi biznesik. Cóż z tego, że przy I LO otwiera się gimnazjum dla wszystkich, cóż z tego, że otwiera się po raz kolejny po 10 klas pierwszych, poziom nauczania jest zastanawiający niski, olewczy. Ambitni idą do 9-tki zawsze skupionej na elitarnych celach a nie poPiSowej polityce małej tupiącej nóżki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli ktoś wybiera się do Czarta, musi się przyzwyczaić do dziwnych wymagań, w tym wypadku akurat wcześniejszego składania dokumentów Taki już urok tej szkoły, który z odrobiną dystasu da się zaakceptować Wydaje mi się, że poziom jeżeli chodzi o gimnazjum będzie na prawdę dobry To będzie szkoła dla tych, którzy chcą się nauczyć, ale przez to będą musieli troche wcześniej zrezygnować z dzieciństwa Rzeczywiście w liceum poziom z roku na rok spada, ale do gimnazjum przyjmowana jest dużo mniejsza ilość osób Mnie osobiście dziwi rozmowa kwalifikacyjna dla kandydatów, bo wyczytałam, że coś takiego się odbywa, ale nie wiem dokładnie nie wiem za bardzo jak to się teraz odbywa, ale wydaję mi się, że w innych szkołach są brane pod uwagę tylko wyniki testu i oceny ze świadectwa A może wiecie kto przeprowadza te rozmowy i na czym one polegają??, bo to chyba nie jest tajne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...