Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Po prawo jazdy do Puław. Jest zielone światło

Utworzony przez mar, 5 kwietnia 2013 r. o 19:06 Powrót do artykułu
lubie puławy ale prawo jazdy bedzie na puławy? bo wjedzie taki pacjent do lublina i zglupieje na rondzie pod zamkiem jak kierowcy z zamoscia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby mało jeszcze było tych Warchołów Zza Wisły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PANIE PREZYDENCIE PUŁAW BŁAGAM NIE DOPÓŚĆ PAN TYCH RZĄDZĄCYCH Z WORD LUBLIN. NA CO NAM TEN BANASZKIEWICZ I SPÓŁKA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za pomysł... Jeszcze WORD-u w Puławach nie było... przecież jak taki delikwent zda tam prawo jazdy to o wycieczce do Lublina albo Warszawy samochodem może zapomnieć...umrze ze strachu na pierwszym większym rondzie i nie będzie wiedział jak ma imię...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobry pomysł. Mam prawo jazdy i uwazam ze jak ktos sie nauczy jezdzic to nie bedzie problemu jezdzenie po Lublinie czy Warszawie.Ja jestem zza wisły jak ta sympatyczna pani nazwała warchoł i zdawałam w lublinie!!! Chyba ona siedzi tylko w puławach i nigdzie nie wyjezdza jest zamknieta!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, ale u nas w Puławach nie ma żadnego ronda kierowanego światłami !!!!, a trolejbusy ?? nie wspominając o tramwajach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sylviia napisał:
Bardzo dobry pomysł. Mam prawo jazdy i uwazam ze jak ktos sie nauczy jezdzic to nie bedzie problemu jezdzenie po Lublinie czy Warszawie.Ja jestem zza wisły jak ta sympatyczna pani nazwała warchoł i zdawałam w lublinie!!! Chyba ona siedzi tylko w puławach i nigdzie nie wyjezdza jest zamknieta!!
Jakby Pani użyła troszkę mózgu to wyczytałaby duże litery w środku zdania czyli WZW. A to że warchoły, to słowa I sekretarza KC M. Rakowskiego, który kiedyś tak określił obywateli woj. radomskiego. Zresztą każdy puławianin wie jak to warcholstwo tu jeździ i się panoszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DO PANI SYLVIIA: Jakby Pani pomyślała to wyczytałaby duże litery w środku zdania czyli WZW. A to że warchoły, to słowa I sekretarza KC M. Rakowskiego, który kiedyś tak określił obywateli woj. radomskiego. Zresztą każdy puławianin wie jak to warcholstwo tu jeździ i się panoszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mądrz się za bardzo w Puławach też są ludzie którzy potrafią jeździć po Warszawie i Lublinie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andy napisał:
Ludzie, ale u nas w Puławach nie ma żadnego ronda kierowanego światłami !!!!, a trolejbusy ?? nie wspominając o tramwajach.
Pierdzielisz! I podszywasz się pod Puławiaka! A jesteś z Ukraińskiego Lublina!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puławy: https://www.youtube....h?v=0bvYmkq005w
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bania napisał:
Jakby mało jeszcze było tych Warchołów Zza Wisły.
Co Ukraińcu z Lublina masz do województwa mazowieckiego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie lubię prowincjonalnego ukraińskiego Lublina - tam jest brud, smród i ubóstwo, a na deptaku powstał Ukraiński Burdel! http://lublin.gazeta...it_miasta_.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jak zwykle piana na ustach. Spotkajcie się i plujcie sobie w twarz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GÓRA PUŁAWSKA napisał:
Co Ukraińcu z Lublina masz do województwa mazowieckiego? [/quote][quote name='bania' timestamp='1365185987' post='755236'] Jakby mało jeszcze było tych Warchołów Zza Wisły.
Jestem z Puław ale uważam że nie ma różnicy czy z zza Wisły (jak to napisałas WZW-Zwolenia) czy Puław bo Warchoł to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania hehe A w Puławach też takich nie brakuje niestety.Amen
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mar napisał:
lubie puławy ale prawo jazdy bedzie na puławy? bo wjedzie taki pacjent do lublina i zglupieje na rondzie pod zamkiem jak kierowcy z zamoscia
jak nie trafi na takiego pacjenta Abramowic jak ty to da rade a puki co to wiosna się zbliż więc wyciągnij hulajnoge i przesmaruj (smaruj wroty i na beton)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mar napisał:
lubie puławy ale prawo jazdy bedzie na puławy? bo wjedzie taki pacjent do lublina i zglupieje na rondzie pod zamkiem jak kierowcy z zamoscia
a kaszke już wypiłeś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mar napisał:
lubie puławy ale prawo jazdy bedzie na puławy? bo wjedzie taki pacjent do lublina i zglupieje na rondzie pod zamkiem jak kierowcy z zamoscia
Ty chyba zgłupiałeś pod zamkiem i trafiłeś do Abramowic: Lecz się na nogi, bo na rozum za późno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andy napisał:
Ludzie, ale u nas w Puławach nie ma żadnego ronda kierowanego światłami !!!!, a trolejbusy ?? nie wspominając o tramwajach.
Ronda w Puławach nie ma?od kiedy to zlikwidowali owe rondo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacek napisał:
PANIE PREZYDENCIE PUŁAW BŁAGAM NIE DOPÓŚĆ PAN TYCH RZĄDZĄCYCH Z WORD LUBLIN. NA CO NAM TEN BANASZKIEWICZ I SPÓŁKA.
PANIE DOPUŚĆ SŁOWNIK ORTOGRAFICZNY DO PISANIA TEKSTU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...