Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Po rozmowie z policją założył gips za darmo

Utworzony przez Człowiek zbulwersowany, 5 listopada 2008 r. o 06:36 Powrót do artykułu
Teraz przydało by się wysłać tego konowała na Ukrainę, by tam złamał łapsko i usłyszał od Ukraińskich lekarzy: "Choć Polak posiadał ubezpieczenie, to jednak było ono nieodpowiednie"... Jasny gwint - po ludzku panie bydlak byś pan człowiekowi pomógł. Gips to grosze, bandaż także.... 100zł. Opada wszystko a nóż się w kieszeni otwiera. Na psy to wszystko idzie bo człowiek człowiekowi katem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest to niesamowite.Doczekaliśmy sie dochtorów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każda usługa medyczna , jak zresztą naprawa samochodu,czy obcięcie włosów u fryzjera kosztuje - za to ktos musi zapłacić ! Nie zastanawiamy się w przypadku zagrożenia życia - to logiczne ! Każdy kto prowadzi firmę nie chce pracować za darmo , nie chce narażać pracowdawcy na koszty ! Trzeba zmienić mentalność ludzi mając na względzie , że nic nie bierz się z próżni. Doktor miał absolutną rację
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowiek zbulwersowany napisał:
Teraz przydało by się wysłać tego konowała na Ukrainę, by tam złamał łapsko i usłyszał od Ukraińskich lekarzy: "Choć Polak posiadał ubezpieczenie, to jednak było ono nieodpowiednie"... Jasny gwint - po ludzku panie bydlak byś pan człowiekowi pomógł. Gips to grosze, bandaż także.... 100zł. Opada wszystko a nóż się w kieszeni otwiera. Na psy to wszystko idzie bo człowiek człowiekowi katem...
Darmowa porada: przyhamuj zanim zachamujesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oh MEDYKU, żebym tylko nigdy u Ciebie nie musiała się leczyć... Nie życzę Ci też abyś w bólu trafił na takiego lekarza jak Ty.... Złamanie ręki...11 letnie dziecko, które z takim urazem ma wracać na Ukrainę.... Pewnie gdyby drugą setkę włożył do kieszeni dziecko dostałoby też zapas leków przeciwólowych...chore... Nasz służa zdrowia już dawno dogorywa - mam nadzieję, żę umrze śmiercią naturalną... Już dawno leczymy się PRYWATNIE w państwowych placówkach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Medyk metodyczny. Smutne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
medyk napisał:
Każda usługa medyczna , jak zresztą naprawa samochodu,czy obcięcie włosów u fryzjera kosztuje - za to ktos musi zapłacić ! (...) Każdy kto prowadzi firmę nie chce pracować za darmo , nie chce narażać pracowdawcy na koszty ! (...)
O jakich kosztach mówisz? O tych groszach za gips? Liczysz grosze na gipsie a piszesz że za darmo przy zagrożeniu życia byś pomógł? Nie rozśmieszaj mnie i ludzi to czytających.... Przecież to większe koszty mogłyby być. Prawda? Pewnie potem byś rachunek wystawił !!! Sam bym chętnie pomógł za darmo człowiekowi bo od takiego konowała jak Ty to by się na pomoc nie doczekał... ludzkiego współczucia choć trochę ci brakuje....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nielekarz napisał:
Darmowa porada: przyhamuj zanim zachamujesz.
zachamujesz pisze się przez samo h głąbie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie no znowu konował odmówił pomocy,szkoda mu paczki gipsu.To bydło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W SZPITALU PUŁAWSKIM MOŻE NIE JEST NAJLEPIEJ ALE NIE JEST TEŻ ŻLE....KORZYSTAŁAM Z PORADY PEDIATRY NA IZBIE PRZYJĘĆ IBYŁAM BARDZO MIŁO ZASKOCZONA.NA PANIĄ DOKTOR CZEKAŁAM OK.2 MINUT.PRZYJEŁA MNIE BARDZO MIŁO I SERDECZNIE UDZIELIŁA KOMPLEKSOWEJ PORADY Z RECEPTAMI WŁĄCZNIE MIMO ŻE BYŁO JUŻ DOSYĆ PÓŻNO INA JEJ TWARZY WIDAĆ BYŁO ZMĘCZENIE .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...