Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Hahaha przeciez to schronisko bralo kase od innych gmin. Wystarczy sprawdzic dokumentację finansowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HA HA HA Pani Giedrojć niech się zajmie nieprawidłościami wokół swojej osoby. Ona jest od flory a nie fauny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to co psy z powiatu w innych gminach maja sobie dziko biegać po polach i lasach aby czekać jak pogryzie kogoś a jeszcze gorzej jak trafi na dziecko. teraz sa wakacje a co najgorsze ludzie na wyjazdy nie zabierają zwierząt tylko wyrzucają jak nie potrzebne śmieci ja sama przygarnęłam 3 takie psy i 1 kota i moja sąsiadka 1 bo niestety mieszkam obok ruchliwej ulicy i po drugiej stronie są lasy i dużo osób wyrzuca tu swoje psy. moim zdaniem to schronisko jako ze dostaje nowe lokum powinno byc powiatowym schroniskiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...