Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Podwyżki nie dla wszystkich nauczycieli. W Puławach radni pamiętają o przedszkolankach

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 września 2019 r. o 19:54 Powrót do artykułu
Kolejny koncert życzeń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że radni nie pomyśleli o rodzicach? W tym roku mojemu synowi będącemu w szóstej klasie musiałem zakupić jeż nie jeden ale dwa podręczniki ( ćwiczenia geografia i biologia) bo jak się dowiedziałem zabrakło funduszy z dotacji? Szkoła nr 1 . Ps. to w przyszłym roku kupię trzy albo cztery?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmiechu warte, wniosek składa PiS, który na szczeblu centralnym dokonał podziału,to tam Pani Jarząbek powinna go kierować, a nie tu gdzie pieniędzy i tak jest mało. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepszy Tomaszewski, który na sesji prosi o nie dzielenie, ale to nie prezydent i rada dzieli , a rząd PiS, więc Panie Tomaszewski nie ten adres. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Jak się ma w rodzinie nauczycieli, albo samemu  się uczy, to jak głosować inaczej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może jakiś psycholog się wypowie dlaczego Maj ma taką niechęć do nauczycieli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...