Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policjant po służbie zatrzymał pijanego kierowcę

Utworzony przez zibi2, 17 marca 2010 r. o 00:50 Powrót do artykułu
CO jak co ale podoba mi się taka moda.Oby jak najdłużej takie zachowanie u ludzi. P.S. Czy policja ma obowiązek nasłuchiwać kanału 9 w CB radiu??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może zakazać używania CB ??? Będzie znaczne bezpieczniej na drogach !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Społeczniak JP 100 % taki policjant zawsze był policjantem i po służbie nawet munduru nie ściągnie.Chłopaki Cie docenią ZK jak chciałeś zabłysnąć to trzeba było się smalcem wysmarować .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pies to pies. Ścierwo jedno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alik idiota? Pijak za kierownicą to zawsze pijak i nieważne ,że ma na utrzymaniu 10 dzieci a samochód to żródło dochodu. Pijanych trzeba tępić bo to,że porysuje samochody na parkingu to pikuś-są przypadki wjechania w grupę pieszych,w inny samochód. Trzeba tępić a policjant zachował się prawidłowo. Teraz rzucasz mięsem na policję a twoi koledzy najpierw kozaczyki po wódce,skopali człowieka a teraz płaczą w pierdlu? Pokolenie jp to pokolenie deb***i i takich trzeba tępić. Brawa dla policjanta:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zibi2 napisał:
CO jak co ale podoba mi się taka moda.Oby jak najdłużej takie zachowanie u ludzi. P.S. Czy policja ma obowiązek nasłuchiwać kanału 9 w CB radiu??
Ja tam lubię psy... . Gdyby wszyscy potrafili się tak zachowywać... . Ale łatwiej jest krytykować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Anonim" to pewnie jakiś wybzykany kapuś w ZK ale łączy ich pewno jedno z "Alikiem" - obydwaj się chwalą wypisując na ścianach /JP 100%/ czyli Jestem Pedałem na 100%. Bo HWDP barany napiszą z błędem , a to takie proste - Chwała Wszystkim Dzielnym Policjantom. Tak trzyma panie sierżancie !!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alik - powinien Ci taki pijaczyna wjechać w dupsko i połamać kręgosłup - wtedy może byś docenił to co zrobił. A ścierwo to pijacy za kółkiem - czas najwyższy tępić takich idiotów - zabierać majątki i do paki z nimi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...