Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gościu myślisz że masz długi język i szerokie uszy to wszystko ci wolno. Dla mnie jesteś typowym przedstawicielem czekistów z przedstawienia HAMLETA we Wsi. HEEEEEE typowy lumpelproletariat z PGRU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HHEHEHE mam rozumieć ze ten krzyczący Muamar Cadafi i tańczące wokół niego kobiety lekkich obyczajów to chodzi o ptaszka nielota, któremu ktoś podciął lotki dobre dalszy komentarz jest zbyteczny hehhehehehhehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O2 to dziad i beton bez ludzkich wartości
   
O2 to dziad i beton bez ludzkich wartości
Kto pracuje w KPP to wie o kogo chodzi. Myślisz że nie można ustalić kto to pisał posterunkowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kra, kra, kra,kra,kra.kra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam na klimat  nie mogę narzekać. Co do nierówności to też takich nie zauważyłem. Pracuję od niedawna ale szybko dostrzegł mnie  O2 i w ciągu jednego roku  zostałem dwukrotnie nagrodzony za swoje zasługi podniesieniem uposażenia i stopnia.  Wiem, że inni czekają  i po 15 lat na taki stopień ale trzeba najpierw coś  z siebie dać to wtedy i karierę się szybko zrobi.  A jak nic się nie zmieni to na pewno niedługo wyślą mnie na oficerkę.Sam po sobie wiem, że można tylko trzeba coś z siebie dać. Pozdrawiam marudy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu piszecie głupoty. Potrzebujecie pomocy to napiszcie do przyjaciela.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie policjant, który wydmuchał 2 promile i cisza. Drugiego by dawno zwolniono to jest ludzie układ bo co jak ktoś jest przełożonym związków albo zastępcą to wszystko wolno ludzie to widzą i to bez echa wam nie przejdzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie policjant, który wydmuchał 2 promile i cisza. Drugiego by dawno zwolniono to jest ludzie układ bo co jak ktoś jest przełożonym związków albo zastępcą to wszystko wolno ludzie to widzą i to bez echa wam nie przejdzie
 
No właśnie policjant, który wydmuchał 2 promile i cisza. Drugiego by dawno zwolniono to jest ludzie układ bo co jak ktoś jest przełożonym związków albo zastępcą to wszystko wolno ludzie to widzą i to bez echa wam nie przejdzie
MINISTER ZIOBRO TEGO DOPILNUJE. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzielnicowy już nie wróci do służby. niestety
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu piszecie głupoty. Potrzebujecie pomocy to napiszcie do przyjaciela.
głupoty judaszu to sama prawda i to cie w oczy kłuje kra kra kra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
    Kto pracuje w KPP to wie o kogo chodzi. Myślisz że nie można ustalić kto to pisał posterunkowy.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście, że tak. Ale prawdziwych komendantów już nie ma. Brak kontroli nad policjantami sprawiło, że co chwilę słychac jakieś afery. Pijany dzielnicowy na służbie. Prawo jazdy zrobione na zwolnieniu lekarskim a teraz pobicie przez policjanta. Widać, że ktoś tu nie panuje nad ludzmi.
 myślisz że jesteś anonimowy, majorze ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dom wariatów może jeszcze coś napiszecie . Fajnie jest posmiać sie z policjantów. A na ulicy wygladają NA MOCNYCH. Ale jaja. Komentarze dla psychicznie chorych. Chyba kilku pójdzie na zwolnienie lekarskie od psychiatry.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
 myślisz że jesteś anonimowy, majorze ?
Takich stopni nie ma w policji. zgaduj zgadula posterunkowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 myślisz że jesteś anonimowy, majorze ?
   
 myślisz że jesteś anonimowy, majorze ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dom wariatów może jeszcze coś napiszecie . Fajnie jest posmiać sie z policjantów. A na ulicy wygladają NA MOCNYCH. Ale jaja. Komentarze dla psychicznie chorych. Chyba kilku pójdzie na zwolnienie lekarskie od psychiatry.
Heheh, a ty to niby strażak co ? Sam jesteś psem i tak o swoich piszesz. Heheheheh,Wystarczy na was huknąć i już lecicie na skargę. Dresy maja więcej honoru od was. Wisła to Pany !!!!  Hehehehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dom wariatów może jeszcze coś napiszecie . Fajnie jest posmiać sie z policjantów. A na ulicy wygladają NA MOCNYCH. Ale jaja. Komentarze dla psychicznie chorych. Chyba kilku pójdzie na zwolnienie lekarskie od psychiatry.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozdrawiam super gliny. Ale już nie piszcie swoich porąbanych tekstów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozdrawiam super gliny. Ale już nie piszcie swoich porąbanych tekstów  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...