Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Burak, burakiem pogania. Jaka jest atmosfera w kpp? Zadna bo tam nie ma atmosfery. Obrażają się, wyciągają brudy a najgorsze że piszą o swoich przełożonych a w szcególności zastepcy komendanta. Jak można pisać o takich rzeczach które nie powinny opuścić murów komendy. To jest nie dojrzałość psychiczna. Piszą że to wynik stresu jaki maja na służbie. Panowie którzy maja problemy zdrowotne zwolnijcie się i nie rubcie z siebie błaznów. Kopmentarze puławskich policjantów w dzienniku wschodnim już są znane w policji w polsce. Nie rubcie pośmierwiska bo to BARDZO WPŁYWA NA WIZERUNEK PUŁAWSKIEJ POLICJI. JEŻELI WAS TO NIE INTERESUJE TO MIEJCIE NA UWADZE INNYCH POLICJANTÓW. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i dobrze nich się śmieją jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie. Te wpisy i artykuły o was obnażają patologię i absurd, to tylko czubek góry lodowej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie wynoszą tajemnice w tym lekarskie a potem .......   http://lublin.wyborcza.pl/lublin/1,48724,19391521,policjanci-na-zwolnieniu-od-psychiatry-zrobili-sobie-prawo-jazdy.html Panowie nie tylko Polska ale i cały świat na was patrzy. A kto wie, może nawet wszechświat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sam jesteś burak a tak poza tym w czasie pracy nie siedzi się na forum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ja robię to cię niech nie obchodzi. Na słuzbie sobie siedzę i piszę na forum. Co można wojewodzie to njie tobie smrodzie. Ma się dobrze pod sufitem to się pisze w perzeciwieństwie do ciebie bur......u. Tylko rozpisz dobrze notatnik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ja robię to cię niech nie obchodzi. Na słuzbie sobie siedzę i piszę na forum. Co można wojewodzie to njie tobie smrodzie. Ma się dobrze pod sufitem to się pisze w perzeciwieństwie do ciebie bur......u. Tylko rozpisz dobrze notatnik
   
Co ja robię to cię niech nie obchodzi. Na słuzbie sobie siedzę i piszę na forum. Co można wojewodzie to njie tobie smrodzie. Ma się dobrze pod sufitem to się pisze w perzeciwieństwie do ciebie bur......u. Tylko rozpisz dobrze notatnik
No i chłop się zalamie bo nie umie pisac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ponoć do Małgorzaty Sadurskiej z PiS się z tym zgłosił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedni plują na was, drudzy was oskarżają, inni śmieją się z was a jeszcze inni do was strzelają.  Czy przez to cierpi wizerunek formacji? Otóż nie, Cierpi co najwyżej czyjaś duma. Dzisiejsza Policja wyrosła z pnia wojskowego. To przed 1989r mówiono , że w takich wypadkach cierpiała nie tylko cała milicja ale i cała władza ludowa. Milicja obywatelowi nie była przyjazna i miejsca na ironie czy sarkazm nie było .  Ale właśnie przez to wizerunek milicji i milicjanta był porównywany do gestapo i gestapowców. Teraz na szczęście  policja służy obywatelowi a nie na odwrót. Kto tego nie rozumie to niech jeszcze raz wróci na kurs podstawowy. Za ciągnęliście  się właśnie do Polskiej Policji, która służy a nie jej służą. Służalczość ma być po waszej stronie a nie po stronie obywatela.  Policjant nie może się zrażać i obrażać, być zażenowany itp.. Musicie być twardzi ale niezabetonowani. Gdy obywatele będą was potrzebować to i tak przyjdą do was z uśmiechem a wyjdą z drwiną albo także z uśmiechem.  Policja nigdy nie była lubiana przez społeczeństwo i nigdy lubiana nie będzie. Jeżeli jeszcze czujecie że ludzie śmieją się z was i żartują to znaczy, że wam się udało i ludzie nadal wam ufają. Kiedy śmiechy zamilkną to będzie oznaczała, że boją się was i nienawidzą a w społeczeństwie będziecie  odbierani jako  wrogowie. (to już było) . Przypomnę wam jaki wizerunek ma dzisiejsza policja i taki ma mieć bo inaczej wrócimy do ciężkiej milicji.  Kiedy władza ponownie zacznie karać za ironię i sarkazm. Pamiętajcie internet pokazuje to co chcemy zobaczyć. Dla porównania zajrzyjcie do art. o pobiciu przez policjantów z KP Niemce. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie osobiście podoba się bardziej wasze forum. Poza paroma komentarzami,które są nie smaczne i niezrozumiałe ogolnie jest wesoło i jajcarsko. Nie raz nie wiem o co chodzi ale jest smieszmie. Za to forum o policjantach z kp Niemce jest straszne, ponure i męczące. Faktycznie strasznie zajeżdża milicją. Jakbym oglądała taki program w tv z kopniętym orzełkiem. Puławskiej fora są jakcarskie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie osobiście podoba się bardziej wasze forum. Poza paroma komentarzami,które są nie smaczne i niezrozumiałe ogolnie jest wesoło i jajcarsko. Noe raz nie wiem o co chodzi ale jest smieszmie. Za to forum o policjantach z kp Niemce jest strasznie ponure i męczące. Faktycznie strasznie zajeżdża milicją. Jakbym oglądała taki program w tv z kopniętym orzełkiem. Wasze fora są jajcarskie pomimo że nie wiem kto to jest tlen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej skleja spadaj.!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
forum jak forum. ani rażące ani szczególnie zabawne. przeciętne raczej, nie ma czym sie podniecać. widziałem lepsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z burkami można se popisać :D  i pompe można zrobić jak się jaki zawiesi. :) :) . jak dla mnie to Za mało słów na k..i h. lipa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nasz Pan Komendant D.SZ to swój chłop oprócz tego zakompleksionego karła, który potrafi zniszczyć wszystko to co dobra wśród ludzi. Myśli że jak skłóci ludzi to będzie nimi lepiej sterować. Wszyscy już poznali tego małostkowego człowieczka. Panowie i Panie ten człowiek jest jest jak lucyfer, który niesie przed sobą światło a z tyłu za nim pozostaje ciemność
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...