Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jak byś byl domyślny chłopaku z plutonu to po treści mojego komentarza można sądzić że pracuję w dochodzeniówce. W przeciwieństwie do ciebie prosty czlowieku jestem na 5 grupie za ciężką pracę. Kilka lat temu tak mnie docenil naczelnik KR. A ty dlaczego jesteś tak pokrzywdzony i piszerz takie płaczące tematy. Czołem. Mistrzu na gorze za taką głupotę nikt by Cię nie docenił. Masz za duże skrzywienie osobowości. Jutro jak się obudzisz to bedziesz lekarzem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POZDRAWIAM PLUTON.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POZDRAWIAM PLUTON. Dzięki Jaca. Platoon pozdrawia Jacka. Jaca jak jutro robisz? Na rano masz czy wolne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a tobie ptaszku z porannych zmian dobrze idzie walenie z ucha a tak naprawdę jesteś zakompleksiony bo nic w życiu ci nie wyszło. Młody jeszcze jest, to i glupi. Ale jeżeli to jest ta osoba o której myślę to nic już mu nie pomoże. Ten biedny chłopak myśli że jak donosi tak ze wszyscy o tym wiedzą to to jest w porzadku. Zwichrowany typ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a tobie ptaszku z porannych zmian dobrze idzie walenie z ucha a tak naprawdę jesteś zakompleksiony bo nic w życiu ci nie wyszło. Młody jeszcze jest, to i glupi. Ale jeżeli to jest ta osoba o której myślę to nic już mu nie pomoże. Ten biedny chłopak myśli że jak donosi tak ze wszyscy o tym wiedzą to to jest w porzadku. Zwichrowany typ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a tobie ptaszku z porannych zmian dobrze idzie walenie z ucha a tak naprawdę jesteś zakompleksiony bo nic w życiu ci nie wyszło. Niech wreszcie zacznie płacić bykowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak byś byl domyślny chłopaku z plutonu to po treści mojego komentarza można sądzić że pracuję w dochodzeniówce. W przeciwieństwie do ciebie prosty czlowieku jestem na 5 grupie za ciężką pracę. Kilka lat temu tak mnie docenil naczelnik KR. A ty dlaczego jesteś tak pokrzywdzony i piszerz takie płaczące tematy. Czołem. Mistrzu na gorze za taką głupotę nikt by Cię nie docenił. Masz za duże skrzywienie osobowości. Jutro jak się obudzisz to bedziesz lekarzem?
 
Jak byś byl domyślny chłopaku z plutonu to po treści mojego komentarza można sądzić że pracuję w dochodzeniówce. W przeciwieństwie do ciebie prosty czlowieku jestem na 5 grupie za ciężką pracę. Kilka lat temu tak mnie docenil naczelnik KR. A ty dlaczego jesteś tak pokrzywdzony i piszerz takie płaczące tematy. Czołem. Mistrzu na gorze za taką głupotę nikt by Cię nie docenił. Masz za duże skrzywienie osobowości. Jutro jak się obudzisz to bedziesz lekarzem?
super Marta dawaj więcej. Naprawdę super ciekawe z czym mundurowi jeszcze wypłyną. Ale jaja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ładnie prezentujecie siebie i Policję. Jako cywil nie zdawałem sobie sprawy że bezpieczenstwa w Puławach pilnują tacy beznadziejni ludzie.  Chciałem przeczytać o waszym koledze co pobił kogoś a tutaj niespodzianka komentarze samych ludzi co naprawdę potrzebują pomocy przynajmniej psychologa. Przez wasze komentarze wszystko wiadomo o waszych brudach w zakładzie pracy. Dziwie sie, że piszecie o takich tematach co niepowinny wyjść za mury waszej komendy. I wy jesteście policjantami. Ja pierdziele. Szanownik Panowie Komendanci zostało mi zlozyć Panom wyrazy wspólczucia z kim panowie pracują . Co za barany piszą takie ciekawe tematy. Dla nas cywili komentarze są bardzo ciekawe a zarazem śmieszne. 
Szybko się nakrecacie, Z wami naprawde jest bardzo żle. Może jeszcze innych ciekawych informacji napiszecie . Dajcie obywatelom z czego sie pośmiac. Jak będzie jechał radiowóz od razu wspomne o waszych komentarzach. Szaleńcy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak byś byl domyślny chłopaku z plutonu to po treści mojego komentarza można sądzić że pracuję w dochodzeniówce. W przeciwieństwie do ciebie prosty czlowieku jestem na 5 grupie za ciężką pracę. Kilka lat temu tak mnie docenil naczelnik KR. A ty dlaczego jesteś tak pokrzywdzony i piszerz takie płaczące tematy. Czołem. Jacek w poniedziałek zgłoś się po skietowanie do pani dr. J. Piątek. Wróblewskiego 4. Nie zapomnij.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak byś byl domyślny chłopaku z plutonu to po treści mojego komentarza można sądzić że pracuję w dochodzeniówce. W przeciwieństwie do ciebie prosty czlowieku jestem na 5 grupie za ciężką pracę. Kilka lat temu tak mnie docenil naczelnik KR. A ty dlaczego jesteś tak pokrzywdzony i piszerz takie płaczące tematy. Czołem. Jacek w poniedziałek zgłoś się po skietowanie do pani dr. J. Piątek. Wróblewskiego 4. Nie zapomnij.
W artykule jest o pobiciu przez Marcina P może kilka komentarzy o tym. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W artykule jest o pobiciu przez Marcina P może kilka komentarzy o tym. To jacek go pobił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponieważ pluton jest do orania nawet pio 12 nocek. Tak było i tak będzie. Jak nie pasuje do zapraszam do dochodzeniówki i tam będzie lepiej. Pod warunbkiem że coś się z sobą reprezentuje. Już kilku z plutonui tam było i z placzem wróciło do plutomu. Ciekawimnie to dlaczego gości z wyższym wykształceniu nie daja sobie rade w dokumentacji procesowej, Boją skę kwitow co widać po poziomie sporzadzanych głupich notatek urzedowych. Dobrze im idzie w anonimach.
Jacek-Judaszu czy jak tam cię zwą,  nie oceniaj innych swoją miarą. "Nie każdy jest tak bystry i poukładany jak ty". 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacek-Judaszu czy jak tam cię zwą,  nie oceniaj innych swoją miarą. "Nie każdy jest tak bystry i poukładany jak ty". 
JEST SEPER JEST SUPER I O TO mI CHODZI. CZAS NA POMOC CHYBA TRZEBA WEZWAĆ PSYCHIATRĘ. MOZE JESZCZE JAKIŚ KOMENARZ> 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam wszystkie komentarze i niedowierzam. Tak pisza o sobie PSY i taka jest między nimi konkurencja. Nadaje sie to do POLSATU. Niedługo sami sobie zrobią krzywde mając broń służbową. Nie można do tego dopuscic i naprawdę CYWIL oni naprawdę potrzebuja pomocy psychiatry. Zdrowa osoba nie pisze takich poj.....ych komentarzy. Jak czytaja to komendanci to chyba tez niedowierzaja. Ciekawe jak oni przeszli psychotesty. Jak tacy pracuję na ulicy Puław to należy na ich widok spie.........lac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam wszystkie komentarze i niedowierzam. Tak pisza o sobie PSY i taka jest między nimi konkurencja. Nadaje sie to do POLSATU. Niedługo sami sobie zrobią krzywde mając broń służbową. Nie można do tego dopuscic i naprawdę CYWIL oni naprawdę potrzebuja pomocy psychiatry. Zdrowa osoba nie pisze takich poj.....ych komentarzy. Jak czytaja to komendanci to chyba tez niedowierzaja. Ciekawe jak oni przeszli psychotesty. Jak tacy pracuję na ulicy Puław to należy na ich widok spie.........lac.
Chore psy się usypia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ładnie prezentujecie siebie i Policję. Jako cywil nie zdawałem sobie sprawy że bezpieczenstwa w Puławach pilnują tacy beznadziejni ludzie.  Chciałem przeczytać o waszym koledze co pobił kogoś a tutaj niespodzianka komentarze samych ludzi co naprawdę potrzebują pomocy przynajmniej psychologa. Przez wasze komentarze wszystko wiadomo o waszych brudach w zakładzie pracy. Dziwie sie, że piszecie o takich tematach co niepowinny wyjść za mury waszej komendy. I wy jesteście policjantami. Ja pierdziele. Szanownik Panowie Komendanci zostało mi zlozyć Panom wyrazy wspólczucia z kim panowie pracują . Co za barany piszą takie ciekawe tematy. Dla nas cywili komentarze są bardzo ciekawe a zarazem śmieszne. 
 
Ładnie prezentujecie siebie i Policję. Jako cywil nie zdawałem sobie sprawy że bezpieczenstwa w Puławach pilnują tacy beznadziejni ludzie.  Chciałem przeczytać o waszym koledze co pobił kogoś a tutaj niespodzianka komentarze samych ludzi co naprawdę potrzebują pomocy przynajmniej psychologa. Przez wasze komentarze wszystko wiadomo o waszych brudach w zakładzie pracy. Dziwie sie, że piszecie o takich tematach co niepowinny wyjść za mury waszej komendy. I wy jesteście policjantami. Ja pierdziele. Szanownik Panowie Komendanci zostało mi zlozyć Panom wyrazy wspólczucia z kim panowie pracują . Co za barany piszą takie ciekawe tematy. Dla nas cywili komentarze są bardzo ciekawe a zarazem śmieszne. 
Nie ma co wymagac od nich jak nie rolnicy to po wyższym wykształceniu ukończonym w RYkach albo Radomiu. Ale niech piszą dalej jest to ciekawe jak spędzaja czas funkcjonariusze. Posmiewisko forum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a tobie ptaszku z porannych zmian dobrze idzie walenie z ucha a tak naprawdę jesteś zakompleksiony bo nic w życiu ci nie wyszło
Chyba wiem o kogo ci chodzi. On nie wali z ucha tylko oczernia innych przed przełożonym a jak dostanie od przełożonego kopa to potem oczernia przełożonego. Po jakimś czasie żeby  wkupić się w łaski przełożonego to znowu idzie do niego i oczernia przed nim innych w tym i innych przełożonych. Tylko nie wiem co było pierwsze jajko czy kura.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale tu ludzi wszyscy maja coś mądrego do napisania. Czytając ten wasz wirtualny świat w którym wy żyjecie Panowie od góry do dołu jesteście tragicznymi postaciami to dotyczy wszystkich w KPP Puławy. Wszyscy żyjecie w imaginowanym prowincjonalnym zakompleksionym zaściankowym chaosie. Taka jest prawda. Przykre ale prawdziwe. Nadzieja jest tylko jedna że w chaos wykształci takiego Prometeusza, który zaniesie wam wszystkim ogień do tych ciemnych mózgów, czyli co czyli Oświecenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta wasza KPP Puławy to marność nad marnościami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten konkol zasiany miedzy ludzi wyrastał przez lata,aż miarka się przebrała i efekty widać to gołym okiem na chwile obecną to chyba widać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...