Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ponieważ pluton jest do orania nawet pio 12 nocek. Tak było i tak będzie. Jak nie pasuje do zapraszam do dochodzeniówki i tam będzie lepiej. Pod warunbkiem że coś się z sobą reprezentuje. Już kilku z plutonui tam było i z placzem wróciło do plutomu. Ciekawimnie to dlaczego gości z wyższym wykształceniu nie daja sobie rade w dokumentacji procesowej, Boją skę kwitow co widać po poziomie sporzadzanych głupich notatek urzedowych. Dobrze im idzie w anonimach.
Co to za odpowiedź ? Co za  Ciemnota odpowiada w ten sposób na pytanie ? Zapraszasz do dochodzeniówki ? Jesteś jej kierownikiem ? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak widać z perspektywy mieszkańca Puław to chordy hunów oblegają to upadające Cesarstwo Rzymskie KPP Puławy razem z degenerowanym słabym cesarzem DK, który resztkami sił próbuje bronić tego przybytku ale upadek jest nieuchronny. Nawet chodzenie do świątyni Alberta nic nie pomorze. Jak to mówią pierwsi w ławkach będą ostatnimi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dajcie już spokój DK bo wiele lepszych jest od niego jak J.F którego teść świec panie nad jego duszą w komendzie miał na stoliku portrety STALINA , LENINA a jak się układ zmienił to pierwszy nosił baldachim w święto bożego ciała baldachim nad tebernakulum. resortowe dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SENSACJA 2016 ROKU.OSZOŁOMY NIE TO ŻE SAMI SIĘ KRTYYKUJĄ TO JESZCZEPISZA O OSOBACH KTÓRE JUŻ ZMARŁY. JEŻELI CHODZI O ŚP EŚCIA JACKA F TO KTO TO NAPISAŁ SAM BHM MU ZAJ.........Ł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam wszystkie komentarze i niedowierzam. Tak pisza o sobie PSY i taka jest między nimi konkurencja. Nadaje sie to do POLSATU. Niedługo sami sobie zrobią krzywde mając broń służbową. Nie można do tego dopuscic i naprawdę CYWIL oni naprawdę potrzebuja pomocy psychiatry. Zdrowa osoba nie pisze takich poj.....ych komentarzy. Jak czytaja to komendanci to chyba tez niedowierzaja. Ciekawe jak oni przeszli psychotesty. Jak tacy pracuję na ulicy Puław to należy na ich widok spie.........lac.
 
Czytam wszystkie komentarze i niedowierzam. Tak pisza o sobie PSY i taka jest między nimi konkurencja. Nadaje sie to do POLSATU. Niedługo sami sobie zrobią krzywde mając broń służbową. Nie można do tego dopuscic i naprawdę CYWIL oni naprawdę potrzebuja pomocy psychiatry. Zdrowa osoba nie pisze takich poj.....ych komentarzy. Jak czytaja to komendanci to chyba tez niedowierzaja. Ciekawe jak oni przeszli psychotesty. Jak tacy pracuję na ulicy Puław to należy na ich widok spie.........lac.
Teraz wychodzi poziom ochronarzy bo nie mozna ich nazwac policj,,,,,,,,,. Pracuję w szkocji od 4 lat ale takich baranów nie na w poli..../ JKOCHAM WAS 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No co tak was boli prawda resortowe dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale ból serca wasze sumienia ogarnął. Taka jest prawda dzieci resortowe wasz świat się kończy. Spadkobiercy PRL I Polskiej Sitwy Ludowej jesteście jak te dinozaury, które wymierają. Czas skończyć z układem okrągłego stolca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może was stare jęczące fiuty obronią jak G.W , BOLEK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam wrazenie że tu pisza osoby które mają kłopoty ze zdrowiem psy.....ym. Treśc komentarzy jest na takim poziomie, że szkoda gadać. Rozumiem że pisza to zbulwersowani policjanci sytuacją w komendzie ale Panowie troche kultury i dystansu. Dziwie się że policjanci takimi dużymi dziecmi. Najlepiej w ramach protestu przynieście zwolnienie lekarskie od psychiatry tak jak zrobili to wasi koledzy. Wstyd, Panowie w mundurach i z bronia.
 
Mam wrazenie że tu pisza osoby które mają kłopoty ze zdrowiem psy.....ym. Treśc komentarzy jest na takim poziomie, że szkoda gadać. Rozumiem że pisza to zbulwersowani policjanci sytuacją w komendzie ale Panowie troche kultury i dystansu. Dziwie się że policjanci takimi dużymi dziecmi. Najlepiej w ramach protestu przynieście zwolnienie lekarskie od psychiatry tak jak zrobili to wasi koledzy. Wstyd, Panowie w mundurach i z bronia.
Im juz nie da sie pomóc. Czytając niektóre komentarze naprawdę można sądzic że pisane z Abramowic. Może ktoś się podszywa za policjantów. Bo trudno uwieżyć że takie muzgi pracują w Komendzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak byś byl domyślny chłopaku z plutonu to po treści mojego komentarza można sądzić że pracuję w dochodzeniówce. W przeciwieństwie do ciebie prosty czlowieku jestem na 5 grupie za ciężką pracę. Kilka lat temu tak mnie docenil naczelnik KR. A ty dlaczego jesteś tak pokrzywdzony i piszerz takie płaczące tematy. Czołem. Jacek w poniedziałek zgłoś się po skietowanie do pani dr. J. Piątek. Wróblewskiego 4. Nie zapomnij.
 
  Im juz nie da sie pomóc. Czytając niektóre komentarze naprawdę można sądzic że pisane z Abramowic. Może ktoś się podszywa za policjantów. Bo trudno uwieżyć że takie muzgi pracują w Komendzie.  
Też tak myślę. W niektórych przypadkach  bez głębokiej interwencji nie da się zrobić.  Wystarczy popatrzeć np. na tego typu  wpisy:     "Jak byś byl domyślny chłopaku z plutonu to po treści mojego komentarza można sądzić że pracuję w dochodzeniówce. W przeciwieństwie do ciebie prosty czlowieku jestem na 5 grupie za ciężką pracę. Kilka lat temu tak mnie docenil naczelnik KR. A ty dlaczego jesteś tak pokrzywdzony i piszerz takie płaczące tematy. Czołem. "   Temu człowiekowi ulgę może przynieść jedynie LOBOTOMIA. Ale w Polsce jest to zabieg nielegalny. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponieważ pluton jest do orania nawet pio 12 nocek. Tak było i tak będzie. Jak nie pasuje do zapraszam do dochodzeniówki i tam będzie lepiej. Pod warunbkiem że coś się z sobą reprezentuje. Już kilku z plutonui tam było i z placzem wróciło do plutomu. Ciekawimnie to dlaczego gości z wyższym wykształceniu nie daja sobie rade w dokumentacji procesowej, Boją skę kwitow co widać po poziomie sporzadzanych głupich notatek urzedowych. Dobrze im idzie w anonimach.
Jak tak bardzo gardzisz nami i pracą z nami na nocach to co ty tu jeszcze robisz? Chłopie przenieś się do straży pożarnej albo faktycznie do dochodzeniówki. Spełniaj swoje marzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dajcie już spokój DK bo wiele lepszych jest od niego jak J.F którego teść świec panie nad jego duszą w komendzie miał na stoliku portrety STALINA , LENINA a jak się układ zmienił to pierwszy nosił baldachim w święto bożego ciała baldachim nad tebernakulum. resortowe dzieci
A kto to jest J.F to ktoś od kennedych ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Banda degeneratów i tyle. Widać na każdym kroku kogo oni przyjmują do służby.
A moim zdaniem to wprost przeciwnie. To grupa odważnych ludzi. Ci co tu piszą widzą, że czarne to czarne a białe to białe. Walą prosto bez owijania w bawełnę. Mówią jak  jest.  Albo jak było. I dobrze Widać,że to policjanci, bo prawdziwi policjanci  nie przepuszczą przestępcy nawet po jego śmierci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie Policjańci bardzo was proszę nie dajcie się prowokować i zakończcie te głupie komentarze  bo to nie jest miejsce na takie rzeczy. p.s. Policjant z WRD KPP  Puławy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie Policjańci bardzo was proszę nie dajcie się prowokować i zakończcie te głupie komentarze bo to nie jest miejsce na takie rzeczy. p.s. Policjant z WRD KPP Puławy Faktycznie ty naprawdę jesteś z policji. Jak zakładka pt. "komentarze" nie jest miejscem na wypisywanie swych myśli to gdzie mają to robić. Jakbyś mógł to zabroniłbyś ludziom myśleć. Ludzie piszta co chceta nie dajcie sie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Całe puławy się z nas śmieją . opamiętajcie się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My już od dawna z was sie śmiejemy i do tej pory wam to jakoś nie przeszkadzało. Dlaczego akurat teraz sie wstydzicie? Honor trzeba mieć od samego początku a nie wtedy kiedy ci wygodniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie Policjańci bardzo was proszę nie dajcie się prowokować i zakończcie te głupie komentarze  bo to nie jest miejsce na takie rzeczy. p.s. Policjant z WRD KPP  Puławy
Pisałem już że to nie miejsce na ujawnianie brudów w komendzie. Nareszcie jeden mundurowy zrozumial.  Tylko nie wiem czy reszta to zrozumie. Po takich porąbanych wpisach wątpie w to. Zobaczymy. Pozdrawim wrd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisałem już że to nie miejsce na ujawnianie brudów w komendzie. Nareszcie jeden mundurowy zrozumial.  Tylko nie wiem czy reszta to zrozumie. Po takich porąbanych wpisach wątpie w to. Zobaczymy. Pozdrawim wrd.
To ja tak pisałem. Chcecie się wypowiedzieć o nieprawidłowościach i coś zmienić to idźcie z problemami do swojego przełożonego albo nawet komendanta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chyba jest dla was plicjanci zbyt skomplikowane. Pisza wasi ludzie że musza sie wygadac. Niech ida do psychologa lub psychiatry .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...