Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Przy przekazaniu 1% koniecznie trzeba w tytule trzeba wpisać Robert Anyszkiewicz 85/A :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trochę naciągany ten artykuł: skoro ktoś go pchnął do wody, to pokrywa koszty leczenia, jeśli sam skoczył to niech potrafi się przyznać: będzie to ostrzeżeniem dla innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy nie dopuszczasz czegoś takiego jak nieumyślne wepchniecie:) przeciez nikt celowo tego nie robil a nie wiem czemu oceniasz kogos skoro nie znasz;p:) pozdrawiam i Jeb... go ZBK!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy nie dopuszczasz czegoś takiego jak nieumyślne wepchniecie:) przeciez nikt celowo tego nie robil a nie wiem czemu oceniasz kogos skoro nie znasz;p:) pozdrawiam i Jeb... go ZBK!
"Nieumyślne wepchnięcie" to coś jak "pomroczność jasna"! Nie oceniam nikogo: mam wątpliwości jak można kogoś tak popchnąć aby wspadł do wody "na główkę"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopak ma pecha że nie jest synem wpływowej osoby :( fundusze znalazłby się od ręki Tak funkcjonuje ,,polska"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trochę naciągany ten artykuł: skoro ktoś go pchnął do wody, to pokrywa koszty leczenia, jeśli sam skoczył to niech potrafi się przyznać: będzie to ostrzeżeniem dla innych.
Wydaje mi się ze gdyby sam skoczył nikt by nie kłamał w takim przypadku. Widzę że ktoś się wogole nie orientuje, jest to młoda osoba wiec kolega który pchnął go do wody raczej jest w jego w wieku. Sąd pewnie nie wumiera mu dużego odszkodowania ze względu na to ze jest osobą młodocianych a co dopiero mowa o kosztach leczenia..ale rozumiem ze najlepiej osadzić...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przypuszczam, że chłopak był ubezpieczony. A skoro tak to bez trudu uzyska w sądzie od ubezpieczyciela bardzo wysokie odszkodowanie. To był wypadek. Ja zostałem potrącony przez samochód. Dostałem ponad 60 tys. zł z firmy ubezpieczeniowej, a tylko kuleję. PAn Robert koniecznie powinien udać się do prawnika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nieumyślne wepchnięcie" to coś jak "pomroczność jasna"! Nie oceniam nikogo: mam wątpliwości jak można kogoś tak popchnąć aby wspadł do wody "na główkę"?
No cóż w tym przypadku "wepchnięcie" to prawda, kolega był świadkiem tego strasznego zdarzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...